Jump to content

Military Base Bayside


Mattsy

Recommended Posts

Military Base Bayside

Info

Popis:Vojenská základňa

Lokalita:Bayside Marine

Počet Objektov:73

Počet Vehiclov:18

Brána pri vchode sa otvára tak že pídete ku nej hocijakým autom a zatrúbite( H alebo CapsLock ).

Brána na móle sa otvára len ak sedíte v jednej z tých dvoch hydier čo sú tam.

 

Screeshoty

gallery7.jpggallery2.jpggallery9.jpggallery5.jpggallery11.jpggallery8.jpggallery3.jpggallery6.jpggallery4.jpggallery10.jpg

 

Download

PWN

download48.png

AMX

download48.png

Link to comment
Share on other sites

Nechcem nič písať, ale uvedomte si koho prácu hodnotíte.

 

Toto je už druhý krát čo som ťa prichytil ! Prvý krát s tým control vehicle a teraz toto.

Pre mňa si skončil a si doživotná lama keď kopíruješ objekty tak to už je sila !

 

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=180656

 

Si si myslel, že sa na to nepríde ?

Len si pridal pár objektov, pár áut a odfotil si to z iného uhla a miesta !!! :evil:

 

:boss:

Link to comment
Share on other sites

Pongo, ja som si bral inšpiráciu, celú mapu som urobil sám, mne sa strašne ľúbilo to miesto, áno priznávam sa miesto som poobzeral odtiaľ ale inak objekty som ukladal sám, a aj script je iný !

 

človek sa nemože inšpirovať už ani :eh::problem:

 

//máš tam .pwn na stiahnutie ak chceš pošlem ti aj .map, aj screen kedy som to vytvoril ten .map súbor, požičal som si iba miesto, povodne som to chcel urobiť v púšti pri priehrade ale nevychádzalo mi to tam nejak tak som to urobil tu !

 

// pongo, daj mi urobiť nejakú mapu a ti ju urobím, hocičo a dokážem ti že viem urobiť mapu sám

Link to comment
Share on other sites

to nieje kopíractvo, to je inšpirovanie. Neskopíroval som nič okrem polohy a toho čo vychádza z hangáru, neviem jak sa to volá :d :D tú runway

Link to comment
Share on other sites

Vidíš stránku www.clangta.tk ?

Poznám jedného človeka grafika dnes predáva svoje výtvori už asi robí vlastne.

Ale keď robil jeden návrh tak sa inšpiroval menu z clangta az tak, že bolo také isté len žlté tomu ty hovoríš inšpirácia ? Ja tomu hovorím nerob nič ak nemáš predstavivosť a fantáziu.

 

PS: Vieš koľko je tuningárni na forum.sa-mp.com a inde ? :o

 

Ja mám tiež v móde par objectov upravených z forum.sa-mp.com, ale nepíšem k ním že to je moje mám v FS //Ghetto area by ten a ten potom tam mám //Centrum by Ja atď.

Robím take upravené mesto.

Link to comment
Share on other sites

Lenže tu som si zobral iba polohu nič viac, ja som objekty robil sám !

 

Áno :d čudné, že su tam všetky objekty tie isté len pár si popresúval. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pongo, možem ti odprisahať že som si zobral iba polohu lebo mi to tam strašne pasovalo, robi lsom si to vážne ja sám, mňa baví skladať mapy, a je tam viac objektov + urobil som ešte ku tomu aj script

 

 

inak dobre viež že mapy robiť viem, mám ich tu dosť a sú moje z vlastnej hlavy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Vypádá to fajně

10/10 :boss:

 

-- sob 30. dub 2011 14:07:35 --

 

Nevím co proti tomu všichni máte, nějaká mapa je tady jenom podobná a hned máte kecy, někdo už něco podobnýho udělal a hned ho odsuzujete... už je má z vás špatně ! "silent"

 

Styďte se

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...