Jump to content

[MOD] Pawno School


Guest matoo

Recommended Posts

Nech si tento môj nápad zoberie kto chce ;)

 

Bola by jedna budova v LV pri stanici vlakom , vsetci by mali dom v LS čiže by platili lístok za vlak , prišli by do budovy vstúpili dverami a tam by bol niaky interiér .

Od 9:00 Do 17:00 v GTA Hodinách by boli v škole a každú minútu by sa im zobrala nápoveda ktorá by potom znova pokračovala .. Ten čo by neprišiel do školy tak tomu by sa zmazali peniaze aj tie nápovedy čo už mal . Peniaze by mohol zarábať ako : Upratovač v škole , VPP , žobraním . Je to nápad na mód pre nováčikov ..

Opakujem nápad si zoberte ale nezabudnite kto to vymyslel ;)

Link to comment
Share on other sites

ale ide o to aby to robil nejaky skuseny pawner nie daky zaciatocnik lebo naco robit skolu pawn ked pawn nevies ? :d (nemyslim tym teba myslim to obrazne)

Veď hej .. v pohode , jj tí skúsený ;) Proste je to nápad ak si ho niekto zoberie tak tam chcem byť a tu chcem axm ;):d

Link to comment
Share on other sites

jedině to udělat tak, že se mu za každou hodinu odemkne malinký kousek tutorialu pro určitou věc..a když dá např..

 

 

/tutprikaz

 

 

tak se mu to bude postupne ukladat..a az to bude mit vsechno tak mu to napise..

Máš kompletní tutorial pro: Prikazy DCMD

 

a on dá /tutprikaz

 

 

a zobrazí se mu to tam celé..ale jenom jemu

Link to comment
Share on other sites

jedině to udělat tak, že se mu za každou hodinu odemkne malinký kousek tutorialu pro určitou věc..a když dá např..

 

 

/tutprikaz

 

 

tak se mu to bude postupne ukladat..a az to bude mit vsechno tak mu to napise..

Máš kompletní tutorial pro: Prikazy DCMD

 

a on dá /tutprikaz

 

 

a zobrazí se mu to tam celé..ale jenom jemu

Rozoberajte si to ako chcete je to nápad keď to niekto urobí tak bude iba on rád ;)

Link to comment
Share on other sites

Nápad dobrej, jen bych dodal tu školu bych udělal nějak profesionálně interier školy a víc lidí by se chodilo učit např učitel by byl jeden vyvolenej hráč a daval jim tam různé otázky a oni by museli odpovídat a za každou správnou odpověd by třeba něco i dostali ;)

Link to comment
Share on other sites

Nápad dobrej, jen bych dodal tu školu bych udělal nějak profesionálně interier školy a víc lidí by se chodilo učit např učitel by byl jeden vyvolenej hráč a daval jim tam různé otázky a oni by museli odpovídat a za každou správnou odpověd by třeba něco i dostali ;)

každý váš nápad je dobrý ale je to nápad ;) Zoberte si ho ;)

Link to comment
Share on other sites

Nápad dobrej, jen bych dodal tu školu bych udělal nějak profesionálně interier školy a víc lidí by se chodilo učit např učitel by byl jeden vyvolenej hráč a daval jim tam různé otázky a oni by museli odpovídat a za každou správnou odpověd by třeba něco i dostali ;)

 

1 vyvolenej hráč :d to jsi mě mohl taky rovnou jmenovat :d

k tématu: jako nebylo by to špatný, kdyby se to promakalo

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

No comment.. To stejný v jiném podání jsem přesně dělal já.. Každej tam dělal bordel a nedalo se normálně hrát a učit... Proto jsem to zrušil...

Link to comment
Share on other sites

No comment.. To stejný v jiném podání jsem přesně dělal já.. Každej tam dělal bordel a nedalo se normálně hrát a učit... Proto jsem to zrušil...

Ja ti hovorím ja si nečítam iné témy pokiaľ niesu v Nejnovější témata . A je to nápad ja to robiť nejdem ja mám na starosti svoje módy , keď si to niekto urobí tak prosím ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...