Jump to content

návrh [NAVRH] Pravidla


Guest matoo

Recommended Posts

Hlasujte v Ankete .

Ide o to že veľa ľudí sa registruje , aktivuje si účet a hneď založí tému -

ako dám pwn na amx ? A skoro nikto si nečíta - http://pawno.cz/viewtopic.php?f=13&t=14252 - Tieto názvy témat ..

Veľa ľudí si nečíta ani Pravidla ani Globálne pravidla ..

Tak čo keby pri registracii by mu prisiel e-mail kde by musel prečítať pravidla .. a moderátor alebo tak si pozre dátum kedy sa registroval a kedy odpísal že si to prečítal ..

Link to comment
Share on other sites

Načo sa jebeš do toho? Robí to to nejaký strašný problém keď vidíš ako niekto hneď založí tému? Ty si taký nebol že? Kebyže chytrak chce tak on s tým niečo spraví!

A vieš čo je na tom najlepšie? že toto je taktiež úplne zbytočná téma ;)

Link to comment
Share on other sites

Kdyby tu byly Moderátoři častěji online...

Tak by s tím určitě něco dělaly ale to je ten problém že oni tu jsou málo kdy (Nebo na to serou)...

 

A nic proti ale není tohle taky zbytečný téma.??...To je všechno na Chytrákovi jak se s tím vypořádá...

 

Když se mu to nebude líbit zakročí...Když mu to bude jedno nechá to bejt stejně jako naši Moderátoři...

 

EDIT: Napsal to dřív...

Link to comment
Share on other sites

Načo sa jebeš do toho? Robí to to nejaký strašný problém keď vidíš ako niekto hneď založí tému? Ty si taký nebol že? Kebyže chytrak chce tak on s tým niečo spraví!

A vieš čo je na tom najlepšie? že toto je taktiež úplne zbytočná téma ;)

Nato lebo tu už treba urobiť poriadok !

Nie nebol , ja som si pravidlá prečítal .

Zbytočná ?? Jasne .. lebo ty vieš všetko !

Ja viem že je to na chytrakovi .. len dávam návrhy , je to návrh vieš aký je význam toho slova ?

Proste ja chcem aby si už každý týmto uvedomil že celé pawno.cz sa síce pomaly ale dáva na úroveň kktboxu týmto .. Lebo tu nikto nič skoro nedodržiava .

Link to comment
Share on other sites

Poslední dobou dáváš návrhy, ale s pěknýma blbostma, kdyby někteří lidi měli trošku rozum a když si zaregistrují účet přečetli pravidla tak by byli zase o něco chytřejší.

 

Stejně toto založí se a nováčci se ti nato vyserou upřímně.

Link to comment
Share on other sites

Hlasujte v Ankete .

Ide o to že veľa ľudí sa registruje , aktivuje si účet a hneď založí tému -

ako dám pwn na amx ? A skoro nikto si nečíta - http://pawno.cz/viewtopic.php?f=13&t=14252 - Tieto názvy témat ..

Veľa ľudí si nečíta ani Pravidla ani Globálne pravidla ..

Tak čo keby pri registracii by mu prisiel e-mail kde by musel prečítať pravidla .. a moderátor alebo tak si pozre dátum kedy sa registroval a kedy odpísal že si to prečítal ..

 

Á to si čo myslíš ? To sa neda zistiť veď on môže počkať alebo ako ty vieš ako rýchlo číta. Nijak sa to nedá spraviť iba tak, že zabrániť prístup ľudom s nízkym vekom !

 

Microsoft problém s prečítaním licenčných podmienok v Media Player-i vyriešila tak, že ak si nepretočí úplne na koniec to to posúvatko či jak sa to volá tak sa to nenainštaluje. :d

Link to comment
Share on other sites

Načo sa jebeš do toho? Robí to to nejaký strašný problém keď vidíš ako niekto hneď založí tému? Ty si taký nebol že? Kebyže chytrak chce tak on s tým niečo spraví!

A vieš čo je na tom najlepšie? že toto je taktiež úplne zbytočná téma ;)

Nato lebo tu už treba urobiť poriadok !

Nie nebol , ja som si pravidlá prečítal .

Zbytočná ?? Jasne .. lebo ty vieš všetko !

Ja viem že je to na chytrakovi .. len dávam návrhy , je to návrh vieš aký je význam toho slova ?

Proste ja chcem aby si už každý týmto uvedomil že celé pawno.cz sa síce pomaly ale dáva na úroveň kktboxu týmto .. Lebo tu nikto nič skoro nedodržiava .

 

Ide o to že jednotlivec nenapraví celé PAWNO! Vieš koľko tu už bolo návrhov? strašne veľa a čo z toho bolo? nič! Tým máš pravdu že pawno sa dávam na úroveň pawnoboxu ale pawno si zato môže samo :p:p

Link to comment
Share on other sites

Prečo zabrániť ľudom nízkim vekom? niektorý teraz aj 18 ročný čo si dávajú na servery rze prvý krát vidia fórum čo si myslíš že budú rešpektovať niaké pravidlá s partou na ulici možno rešpektovať pravidlá mafie ale na fóru nie... malý sem velmy nechodia... som tu pomerne jediný malý člen na fóru... ktorý je tu aktívny a ja som pravidlá čítal jediné čo na mne je ešte trocha spam to si priznám ale neporušujem pravidlá inak a aj ten spam sa už snažím zrušiť sú tu aj 9 ročný napríklad lama to je meno užívatela... on sem už nechodí... a pred rokom písal vieš aké príspevky... sa spametaj chlape... nenormalita toto...

Link to comment
Share on other sites

Nevim co od toho cekas, ja to vidim takhle: Je to jako se smlouvou pri instalaci nebo registraci (i u PHPbb je) nikdo si to neprecte ale souhlasi s tim. Pravidla si mozna prectou ale stejne je porusuji.

Link to comment
Share on other sites

Nevim co od toho cekas, ja to vidim takhle: Je to jako se smlouvou pri instalaci nebo registraci (i u PHPbb je) nikdo si to neprecte ale souhlasi s tim. Pravidla si mozna prectou ale stejne je porusuji.

Tak by bolo časové obmedzenie .. musel by otvoriť odkaz , kde by boli pravidla až dole a potom by sa dalo že súhlasí a potom by hodilo názvy témat a potom by aktivaciu účtu .

Link to comment
Share on other sites

Nevim co od toho cekas, ja to vidim takhle: Je to jako se smlouvou pri instalaci nebo registraci (i u PHPbb je) nikdo si to neprecte ale souhlasi s tim. Pravidla si mozna prectou ale stejne je porusuji.

Tak by bolo časové obmedzenie .. musel by otvoriť odkaz , kde by boli pravidla až dole a potom by sa dalo že súhlasí a potom by hodilo názvy témat a potom by aktivaciu účtu .

To by pomohlo? Snad prepnes na jinou stranku ne? Ses treba na YT a mezitim se to odpocitava. Nikoho neprinutis. Kdyz si to neprectou a porusi pravidla tak VAR. To je reseni.

Link to comment
Share on other sites

Nevim co od toho cekas, ja to vidim takhle: Je to jako se smlouvou pri instalaci nebo registraci (i u PHPbb je) nikdo si to neprecte ale souhlasi s tim. Pravidla si mozna prectou ale stejne je porusuji.

Tak by bolo časové obmedzenie .. musel by otvoriť odkaz , kde by boli pravidla až dole a potom by sa dalo že súhlasí a potom by hodilo názvy témat a potom by aktivaciu účtu .

To by pomohlo? Snad prepnes na jinou stranku ne? Ses treba na YT a mezitim se to odpocitava. Nikoho neprinutis. Kdyz si to neprectou a porusi pravidla tak VAR. To je reseni.

Ved to je v tom ;) o to ide .. precitaju porusia var .. neprecitaju porusia var .. neni co riesit ;)

Link to comment
Share on other sites

VAR a VAR a VAR.... mas tu spoustu lidi co porusuji pravidla ale VAR nedostanou a ani BAN ne. Tohle je tady nevyresitelny problem.

Zlepšiť moderátorsky team .. najskôr na test fórum a neskôr ak by uspel tak normal sem ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...