Jump to content

[Design] Slum


gledy

Recommended Posts

Předem chci upozornit, že chci pouze hodnocení x/10, jelikož zbytek mě nezajímá. Zákazník je spokojen a je to dělané přímo na míru. A teď k věci


Byl jsem osloven Slum Týmem k vytvoření nového designu. Tvořen je na míru a v tuto chvíly probíhá kódování webu (ne mnou).

 

 

Frontpage:

http://upload.playline.cz/images/slum_final.png

 

Subpage:

http://upload.playline.cz/images/slum_subpage.png

Link to comment
Share on other sites

Dobrá práce, ale ještě to chce pár minutek práce a doladění. ;)

 

Osobne bych to udelal jinak a doladil :) to je jasne, ale zadani bylo jednoznacne a tohle je pro ne finalni verze :) vic me nezajima

Link to comment
Share on other sites

Pěkné, dobře sladěné barvy ačkoliv tu modrou v menu bych možná nedával, když nikde není žádný jiný modrý prvek (krom facebooku :d )

 

Ty náhodné recezne se mi nelíbí jak jsou řešené, ale to už je otázka i při kodování... Novinky jsou v pohodě, ačkoliv nechápu proč text končí tak brzo :d Hezky jsi to měl zarovnat = opět věc při kodování ale je dobré to už mít i v návrhu tak jak by to správně být mělo.

 

Jinak se mi to vesměs líbí, jednoduché, přehledné, možná až příliš velké panely ale to se ustojí :d

 

Verdikt: 7/10

Link to comment
Share on other sites

..........

Jinak se mi to vesměs líbí, jednoduché, přehledné, možná až příliš velké panely ale to se ustojí :d

 

Verdikt: 7/10

 

Diky.. zarovnani textu a takove ty detaily jsem neresil :) to se vse dodela pri kodovani. Co se tyce velikosti panelu, mel jsem je mensi, jenze posleze jsem zacal zjistovat ze jsou male, tak jsem musel udelat upravu.

Jinak taktez bych tam nekolik veci zmenil, ale jak jsem psal, je to Finalni verze a chteji to tak :)

Link to comment
Share on other sites

":60pbek67]S naší technologíí a našemi znalostmi si můžeme určitě dovolit víc ..

Převažuje originalita ..

5-6/10

S naší technologií a znalostmi bychom na pawno.cz neměli co dělat...

 

To je dobrej haluz kec :d Koho s těma řečma krmíš prosimtě :d Tohle můžeš říct u všeho, u 20 letého starého baráku... všude. To je prostě nesmysl :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...