Jump to content

(map)Narozeninova mapa


Guest roman2325

Recommended Posts

Vypada to dobvre 6/10 a dotaz kde to najdu na jakem miste? mohl by si to zakrouzkovat na mape a hodit sem screen? dik

hvězdárna LS ( jak je takovej kopeček )

 

kT: nic moc ale za snahu 3/10 :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

jj salaking me to bavi a na pawno.cz davam jen mapy co nejsu hotove treba tudhle mapu uz jsem zlepsil a mam ji na svem serveru.

 

Tak to jsi statečný kluk, bál bych se toto dávat na internet :prase:

Link to comment
Share on other sites

Guest roman2325

to asi neznas salakinga kopirka jedna ma vip script od pixela xD kopirka a prejmenoval si ho na by salaking lamak jeden a na jine prikazy aspon ze ja mam svuj.

Link to comment
Share on other sites

to asi neznas salakinga kopirka jedna ma vip script od pixela xD kopirka a prejmenoval si ho na by salaking lamak jeden a na jine prikazy aspon ze ja mam svuj.

ty mas svuj VIP script ? a proc si teda celou dobu prosil o pomoc daffyho, hodne bych se divil kdyby ti to daffy v tehle chvilce vysvetlil ;) //tvuj mozek by to stejne nepochytil i kdyby ti to daffy primo cely napsal v pwn

Link to comment
Share on other sites

to asi neznas salakinga kopirka jedna ma vip script od pixela xD kopirka a prejmenoval si ho na by salaking lamak jeden a na jine prikazy aspon ze ja mam svuj.

Ty nejsi o nic lepší, zkopíroval si všechny návody z tohohle fora do svýho modu a napsal si tam By Sladký Románek :d

Link to comment
Share on other sites

to asi neznas salakinga kopirka jedna ma vip script od pixela xD kopirka a prejmenoval si ho na by salaking lamak jeden a na jine prikazy aspon ze ja mam svuj.

 

 

si ma pobavil :d :D.. nemám Vip script od pixela :d :D .. nemam ani VIP script.. :d :D

 

neviem o kom rozprávaju že nevie spraviť ani PickUp...:d

Link to comment
Share on other sites

jenom pohazeny objekty.... 0,5/99

 

PS: uz vidim jak to delal 20 min. "lol" "lol" "lol"

podle toho jak ho znam to delal pres 2h a tady rika ze 20 min. aby byl bůh ví jakej tvrďák tvl :prdel:

a ze umi lepsi mapy? pche! tohle je asi jeho zivotni vykon a to jsou jen pohazeny objekty jak uz jsem se zminil....proste hnus nejvetsi!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...