Jump to content

GRAFIKA Design Game portal


HackerxD

Recommended Posts

Predstavujem vám môj najnovší design s názvom : Multi Game Portal Evolution v preklade Vývoj

Je to design určený pre Multy game portál .

má dve podoby a to a to : GPE Day a GPE Night

 

Game Portal Evolution Day

 

http://img404.imageshack.us/img404/2724/gameportalevolution.png

 

Game Portal Evolution Night

 

http://img812.imageshack.us/img812/4969/gameportalevolutionblac.png

Link to comment
Share on other sites

No jo vy stereotypové :p

Mě se to líbí, konečně nějaký návrh,který není podle předlohy php-fusion,myslím tím svobodné rozvržení stránky. Navíc je vidět že v PS umíš ;)

Hodnotit nebudu,ale za mě máš + .

Link to comment
Share on other sites

Nejsem grafik, ale grafiky obdivuji, přestože je dokáži kritizovat.

 

Tento design má několikero chyb, ale ty se dají jednoduše překousnout a celkový dojem je dobrý. V číslech to hodnotit nebudu, protože to mi nikdy pořádně nešlo :-), ale mně se to líbí, opravdu skvělá práce "king"

Link to comment
Share on other sites

Mě se to taky líbý :) akorát jak tam máš tak divně spojenej text partneři s něčím to se mi tam vůbec nehodí a nahoře to domov, forum atd se mi nelíbý text je proti políčkům moc malej a je dole...

 

8/10

Link to comment
Share on other sites

V podstate to nie je zlé..ale nepáči sa mi, že tam je moc zo všetkého.. Shoutbox by podľa mňa postačil nejaký jednoduchší a nie takýto typu X-Graphic.. To isté o posledných prihlásených..

Spôsob rozmiestnenia tých noviniek sa mi nepáči..ani ten slider.

Ten vrch je geniálny, ten sa mi páči.. Ale už obsahovo sa mi to veľmi nepáči..

 

6/10

Link to comment
Share on other sites

Je to strašně, ale strašně chaotické.. je to unylé, stereotypní a bez nápadu (zastávám názor že v každém webu by měl být byť jen malý nápad..). Neumím si představit co bych dělal na takovéhle stránce..

Link to comment
Share on other sites

Styl PHP-Fusion - nepřehledný. Strašně moc věcí nahňoucaných na malou plochu, takový weby naprosto nesnáším.

 

To spojení mezi "Posledný prihlášený" a "Partneri" je tam schválně? Jestli ano tak teda Fuj. 4/10

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...