Jump to content

Vánoce na samp


J3L1S

Recommended Posts

Nevím kam to vložit tak to dávám sem, kdyžtak to admin může přesunout do správné sekce...

 

vanocni-pozvanka.png

 

Chystáme i silvestrovskou párty ale ještě nění dokončená tak do 24.12 tu vložim pozvánku na silvestra (to už určitě budem mít hotové...)

IPku vložim přímo sem- omlouám se za pozdní přidání ipky- 188.116.82.25:7777

Všichni jste zvaní, rádi vás tam uvidíme :)...

Datum konání přesunut na 23.12!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koukám vy ste fakt už jen závisláci :d .. to já o Vánoce snad ani kompa nezapnu .. ale ne vy musíte být aji o Vánocích u PC a pařit .. Já být váš táta tk by jste viděli :d

 

 

a o silvestra ani nevkládej :d .. to tuplem nebudu doma ale v hospodě :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

xD, tak jako celej den si bez kompa neumim představit no, já závislák sem :d, nevim co bych bez kompu dělal, ven se mi nechce ptže tam nikdo není atd.. :d

Link to comment
Share on other sites

xD, tak jako celej den si bez kompa neumim představit no, já závislák sem :d, nevim co bych bez kompu dělal, ven se mi nechce ptže tam nikdo není atd.. :d

 

 

Ty být můj syn, tak sem ti kompa už dávno rozšlapal ! :d

Link to comment
Share on other sites

Dave má pravdu :d na vianoce tiež nezapnem komp :) keby to bolo aspoň pred vianocami ale na štedrý deň :d tk to ne :d a na silvestra by som tam tiež nešiel to tak 2 dni po silvestry to už všetci vytriezvejú :d podotýkam že aj ja :d alebo 2 dni pred :)

Link to comment
Share on other sites

doufám že na tuto party se*ete a dojdete na tu moju když na ní tak makam ;))

 

závist mno... radši tu nic nepiš, když se ti to nelíbí tak na to s*r a dělej si to sví...

Link to comment
Share on other sites

jako povim vám něco vy kk**, si myslíte že si na mně jako na nováčka můžete dovolovat? si jako myslíte že když máte víc příspěvků než já že jste lepší a umíte pawno? omg ste fakt ubohý lamy, nezáleží na příspěvcích a jak umim pawno ale na tom jakej mozek mam, jak se chovám, jak přemejšlim apod... a vy tedka podle toho co tu od vás čtu nepřemýšlíte... si kua uvědomte že jsme taky jen člověk jak vy... sme všeci stejný až na jeden rozdíl, nepřemýšlíte... a už to vidim jak se budete snažit mně ted setřít že jsem já trapnej, ale omg to vy jste trapní. ale stejnak tohle je zbytečný, vy si nikdy neuvědomíte jací jste...

Link to comment
Share on other sites

jako povim vám něco vy kk**, si myslíte že si na mně jako na nováčka můžete dovolovat? si jako myslíte že když máte víc příspěvků než já že jste lepší a umíte pawno? omg ste fakt ubohý lamy, nezáleží na příspěvcích a jak umim pawno ale na tom jakej mozek mam, jak se chovám, jak přemejšlim apod... a vy tedka podle toho co tu od vás čtu nepřemýšlíte... si kua uvědomte že jsme taky jen člověk jak vy... sme všeci stejný až na jeden rozdíl, nepřemýšlíte... a už to vidim jak se budete snažit mně ted setřít že jsem já trapnej, ale omg to vy jste trapní. ale stejnak tohle je zbytečný, vy si nikdy neuvědomíte jací jste...

Teď si dokázal jen to že všichni ví, že umíš nadávat.. nic víc.

A pěkný plakát :)

Link to comment
Share on other sites

jako povim vám něco vy kk**, si myslíte že si na mně jako na nováčka můžete dovolovat? si jako myslíte že když máte víc příspěvků než já že jste lepší a umíte pawno? omg ste fakt ubohý lamy, nezáleží na příspěvcích a jak umim pawno ale na tom jakej mozek mam, jak se chovám, jak přemejšlim apod... a vy tedka podle toho co tu od vás čtu nepřemýšlíte... si kua uvědomte že jsme taky jen člověk jak vy... sme všeci stejný až na jeden rozdíl, nepřemýšlíte... a už to vidim jak se budete snažit mně ted setřít že jsem já trapnej, ale omg to vy jste trapní. ale stejnak tohle je zbytečný, vy si nikdy neuvědomíte jací jste...

Teď si dokázal jen to že všichni ví, že umíš nadávat.. nic víc.

A pěkný plakát :)

 

dik ale každej umí nadávat, já tu jen řikám pravdu, sice tam sou nadávky ale to už k tomu patří...

 

-- čtv 16. pro 2010 14:21:43 --

 

jo dodávám jen že kdo proti tomuhle má kecy apod. tak ZA PRAVDU SE ČLOVĚK ZLOBÍ!

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
jako povim vám něco vy kk**, si myslíte že si na mně jako na nováčka můžete dovolovat? si jako myslíte že když máte víc příspěvků než já že jste lepší a umíte pawno? omg ste fakt ubohý lamy, nezáleží na příspěvcích a jak umim pawno ale na tom jakej mozek mam, jak se chovám, jak přemejšlim apod... a vy tedka podle toho co tu od vás čtu nepřemýšlíte... si kua uvědomte že jsme taky jen člověk jak vy... sme všeci stejný až na jeden rozdíl, nepřemýšlíte... a už to vidim jak se budete snažit mně ted setřít že jsem já trapnej, ale omg to vy jste trapní. ale stejnak tohle je zbytečný, vy si nikdy neuvědomíte jací jste...

Teď si dokázal jen to že všichni ví, že umíš nadávat.. nic víc.

A pěkný plakát :)

 

dik ale každej umí nadávat, já tu jen řikám pravdu, sice tam sou nadávky ale to už k tomu patří...

 

-- čtv 16. pro 2010 14:21:43 --

 

jo dodávám jen že kdo proti tomuhle má kecy apod. tak ZA PRAVDU SE ČLOVĚK ZLOBÍ!

 

Bohužel věková průměrnost na tomhle fóru je kolem 12 let... A sám určítě víš jak si fakani říkaj na ulicích.. Tak se nediv, že je to tady horší..

 

-- čtv 16. pro 2010 14:34:09 --

 

vy to nevíte ale, pro EEp party sem dělal 2 mapy teď ;)

 

Tak se nevytahuj šmoulo... Stejně tu od tebe vidim jenom chvástání xD.. Až uvidíme výsledky, tak potom se chlub.. "sleep"

 

 

BTW: Muhehe 1800 příspěvek ^^ :d

Link to comment
Share on other sites

Bohužel věková průměrnost na tomhle fóru je kolem 12 let... A sám určítě víš jak si fakani říkaj na ulicích.. Tak se nediv, že je to tady horší..

 

-- čtv 16. pro 2010 14:34:09 --

 

vy to nevíte ale, pro EEp party sem dělal 2 mapy teď ;)

 

Tak se nevytahuj šmoulo... Stejně tu od tebe vidim jenom chvástání xD.. Až uvidíme výsledky, tak potom se chlub.. "sleep"

 

Souhlas, a jn, hubu plnou keců tu má snad každej ale až dojde na to tak skutek utek...

Link to comment
Share on other sites

JELis - nekomentuju tě, ten tvůj článek jaké sme lamy tě vystihl přesně

Já tady žádného JELis-e neznám, je tady jedině J3L1S..

Mno ale to je jedno..

1. Není mu 12

2. Ty si asi ten koment popochopil

3. Když s tim souhlasí několik lidí a jen pár ne tak kde chyba v tam kde je víc co?

Link to comment
Share on other sites

nápad: +/- dá se, bude ale hodně takových párty, uvidíme jak obstojíš ty

termín: :thumbdown: jak už zmiňovali kolegové, na vánoce není PC priorita :d

obsah módu: :thumbdown: chce to vylepšit, moc tam toho nemáš (zjištěno podle plakátu)

plakát: :thumbup: pěkný

 

Pokud to však bude 24.12. tak nečekej velkou účast, budeš možná rád, když ti tam příjdeš pár lidí ;)

 

PS: neber to jako kritiku, ale jako můj názor :d

 

» David: pěkný avatar :d

Link to comment
Share on other sites

Jžš sry za spam ale běžte si spamovat na icq!

Každej má právo si semka dát svůj mód.. a jestli se ti to nelíbí tak sem nepiš.. vím, že můžeš napsat svůj koment, ale koment ve smyslu "Jžš sry za spam ale běžte si spamovat na icq!" tak je to opravdu moc, tento koment se ti asi moc nevyvedl.. a proč si nejdeš vůbec spamovat ty na icq? Začni nejdřív usebe a pak krituzij ostatní..

Link to comment
Share on other sites

":2oglk3wv]nápad: +/- dá se, bude ale hodně takových párty, uvidíme jak obstojíš ty

termín: :thumbdown: jak už zmiňovali kolegové, na vánoce není PC priorita :d

obsah módu: :thumbdown: chce to vylepšit, moc tam toho nemáš (zjištěno podle plakátu)

plakát: :thumbup: pěkný

 

Pokud to však bude 24.12. tak nečekej velkou účast, budeš možná rád, když ti tam příjdeš pár lidí ;)

 

PS: neber to jako kritiku, ale jako můj názor :d

 

» David: pěkný avatar :d

 

 

Pohoda, neberu to jako kritiku ale jako inteligentní komentář, narozdíl od některách v této diskuzi... Takovéto komenty mi pomůžou a ne typu "serte na tuto párty a bežte na mojí na které makám"...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...