Jump to content

[Design] hosting design,free


tyran

Recommended Posts

dojem.png

Staré časy, styl free šablony, špatná kombinace barev, chudé.

 

logo.png

Pouze hozený text. V tomhle případě to ani tak nevadí, ale je to prostěo ničem. Co víc bych ti k tomuhle řekl.

 

header.png

Hrůza, strašná šedá, hozený text a jen pár serverů. Nuda.

 

menu.png

Klasika a v tomhle směru se mi to nelíbí. Nehodí se to tam, stejně jako ta modrá barva. Fakt brutální spojení barev. Fuj.

 

obsah.png

Prostě se ta barva nehodí do té šedé a to kazí celej koncept. Taky až přehnaná jednoduchost a prázdnost dělají ze stránky odpad. Novinky strašné, nepřehledné a u titulku >> by se dalo nahradit mnohem hezčím ». Pravá strana noname.

 

footer.png

Noname a to Webdesign by filla, hnus.

 

verdikt.png

O/1O - Tohle je stránka se strašnou kombinací barvy, přílišné jednoduchosti, stereotypnosti a velký styl podobný free šablonám na internetu. Nelíbí se mi to. Defakto za to může špatná kombinace barev a jaksi použitý zastaralý styl.

Link to comment
Share on other sites

dojem.png

Staré časy, styl free šablony, špatná kombinace barev, chudé.

 

logo.png

Pouze hozený text. V tomhle případě to ani tak nevadí, ale je to prostěo ničem. Co víc bych ti k tomuhle řekl.

 

header.png

Hrůza, strašná šedá, hozený text a jen pár serverů. Nuda.

 

menu.png

Klasika a v tomhle směru se mi to nelíbí. Nehodí se to tam, stejně jako ta modrá barva. Fakt brutální spojení barev. Fuj.

 

obsah.png

Prostě se ta barva nehodí do té šedé a to kazí celej koncept. Taky až přehnaná jednoduchost a prázdnost dělají ze stránky odpad. Novinky strašné, nepřehledné a u titulku >> by se dalo nahradit mnohem hezčím ». Pravá strana noname.

 

footer.png

Noname a to Webdesign by filla, hnus.

 

verdikt.png

O/1O - Tohle je stránka se strašnou kombinací barvy, přílišné jednoduchosti, stereotypnosti a velký styl podobný free šablonám na internetu. Nelíbí se mi to. Defakto za to může špatná kombinace barev a jaksi použitý zastaralý styl.

 

je to low a nedodělaný,rychlovka,proto to nabízím někomu kdo si to bude chtít dodělat popř. nakodovat,myslim ze obycejnym free hostingum to urcite bude stacit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...