Jump to content

[Hladam] SA-MP 03a Bot Attacker


Deleted User

Recommended Posts

Cus, nema nahodou niekdo SA-MP 03b Bot Attacker? Ak ano tak mi sem prosim postnite link alebo do pm. Diky moc.

 

 

Bot Attacker = Program ktory Vam na server posle niekolko desiatok botov ktory sa ta nahodne hybu a tvaria sa ako obycajny ludia.

Link to comment
Share on other sites

ale funguje to :-) zkusil jsem to na nelegalni RZE :-) 9000000 připojení a odpálil jsem ten server,ale sobě jsem pinknul net :d ,takže jen pro kvalitní připojení... psalo mi to ping okolo 42800 ms....

Link to comment
Share on other sites

ale funguje to :-) zkusil jsem to na nelegalni RZE :-) 9000000 připojení a odpálil jsem ten server,ale sobě jsem pinknul net :d ,takže jen pro kvalitní připojení... psalo mi to ping okolo 42800 ms....

 

A ty mas nekvalitni net???

Zkusim to tky schvalne asi nejakej server padne :lol:

Link to comment
Share on other sites

mam spíš nekvalitní síťovku.... musel jsem jí restartovat. padly 2 rze. a to je vše.... nebaví mě na to čumět

 

Tys to stahl z toho odkazu jak byl na tom youtube?

Link to comment
Share on other sites

jj

 

Me hlasil antivirus ze je v tom vir

 

-- ned 07. lis 2010 1:15:23 --

 

Objekt: blablabla

Infekce : Win32-Malware....

 

a neco o tom ze byla zablokovana nebezpecna stranka

Link to comment
Share on other sites

mě to šlo stáhnout,ale při spuštění to hlásilo vir... a není to snad ?? vždyť to sám o sobě virus je,tak jsem risknul bez AV a šlo to... teď dělám radši full test :--)

Link to comment
Share on other sites

mě to šlo stáhnout,ale při spuštění to hlásilo vir... a není to snad ?? vždyť to sám o sobě virus je,tak jsem risknul bez AV a šlo to... teď dělám radši full test :--)

 

To sem uz parkrat slysel o hackach na CSKO ale nezda se mi ze to je pravda radsi poslechnu Avast ;)

Link to comment
Share on other sites

mě to šlo stáhnout,ale při spuštění to hlásilo vir... a není to snad ?? vždyť to sám o sobě virus je,tak jsem risknul bez AV a šlo to... teď dělám radši full test :--)

 

To sem uz parkrat slysel o hackach na CSKO ale nezda se mi ze to je pravda radsi poslechnu Avast ;)

"lol" já hrál CSko jenom s hackama :-D používal jsem b0ns4i ;)

Link to comment
Share on other sites

mě to šlo stáhnout,ale při spuštění to hlásilo vir... a není to snad ?? vždyť to sám o sobě virus je,tak jsem risknul bez AV a šlo to... teď dělám radši full test :--)

 

To sem uz parkrat slysel o hackach na CSKO ale nezda se mi ze to je pravda radsi poslechnu Avast ;)

"lol" já hrál CSko jenom s hackama :-D používal jsem b0ns4i ;)

To se máš čím chlubit 51.gif

Link to comment
Share on other sites

ale funguje to :-) zkusil jsem to na nelegalni RZE :-) 9000000 připojení a odpálil jsem ten server,ale sobě jsem pinknul net :d ,takže jen pro kvalitní připojení... psalo mi to ping okolo 42800 ms....

Jestli je to ten DDOS Attacker tak já měl dřív taky dobrej net a kdyz sem to zkusil spustit tak se mi o polovinu snizila rychlost internetu takze to asi bude dost zatezujici program, proto uz to nedelam :d

Link to comment
Share on other sites

Jestli to hlásí vir, tak v tom něco nepěkného evidentně bude protože pokud ten program funguje tak jak by měl nic podezřelého by tam antivir najít neměl.

 

Jinak ti boti by mě taky zajimali, konkretně jaké "connection pakety" je třeba zaslat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...