Jump to content

[DESIGN] iCrow Design


pr3d4t0r

Recommended Posts

---------[HODNOCENÍ]------------

Chlape todle není vzhled pro portfolio.

Mrkni na nějaký portfolia pro inspiraci .

Logo! no oživil to tam jen ten pták ale eště trochu si stím mohl vyhrát aby to vypadalo hezčejc.

Jinak to vypadá docela dobře .

eště by to chtělo kdo napsal novinku ! :)

Je taky trochu vidět že si zvyklí dělat styly pro php fusion protože Obrázek který označuje typ novinek se v portfóliech moc nedělá :).

Potom by to taky asi chtělo když už děláš teda ty obrázky který označují novinku tak aby byly stejně velký :)

a dál natom není nic moc co komentovat .. Eště bych tam dal možná panel s navigací která by se soustředila spíš na takové mimo odkazy třeba nahoře by bylo jen takovíto download home atd..

A vtamtý by byly sekce atd.. :)

No prostě si to trochu odflákl . Kdyby jsis stím trochu líp pohrál vypadalo by to lépe :)

Moje hodnocení je: 5/10

jinak se mi to fakt docela líbí :)

Link to comment
Share on other sites

":37rwfur3]---------[HODNOCENÍ]------------

Chlape todle není vzhled pro portfolio.

Mrkni na nějaký portfolia pro inspiraci .

Logo! no oživil to tam jen ten pták ale eště trochu si stím mohl vyhrát aby to vypadalo hezčejc.

Jinak to vypadá docela dobře .

eště by to chtělo kdo napsal novinku ! :)

Je taky trochu vidět že si zvyklí dělat styly pro php fusion protože Obrázek který označuje typ novinek se v portfóliech moc nedělá :).

Potom by to taky asi chtělo když už děláš teda ty obrázky který označují novinku tak aby byly stejně velký :)

a dál natom není nic moc co komentovat .. Eště bych tam dal možná panel s navigací která by se soustředila spíš na takové mimo odkazy třeba nahoře by bylo jen takovíto download home atd..

A vtamtý by byly sekce atd.. :)

No prostě si to trochu odflákl . Kdyby jsis stím trochu líp pohrál vypadalo by to lépe :)

Moje hodnocení je: 5/10

jinak se mi to fakt docela líbí :)

 

dik, ale načo by tam chcelo kdo napísal novinku keď to je portfólio pre jedného cloveka

a este jedno bolo to robene free :)

Link to comment
Share on other sites

":m2rw4apq]---------[HODNOCENÍ]------------

Chlape todle není vzhled pro portfolio.

Mrkni na nějaký portfolia pro inspiraci .

Logo! no oživil to tam jen ten pták ale eště trochu si stím mohl vyhrát aby to vypadalo hezčejc.

Jinak to vypadá docela dobře .

eště by to chtělo kdo napsal novinku ! :)

Je taky trochu vidět že si zvyklí dělat styly pro php fusion protože Obrázek který označuje typ novinek se v portfóliech moc nedělá :).

Potom by to taky asi chtělo když už děláš teda ty obrázky který označují novinku tak aby byly stejně velký

a dál natom není nic moc co komentovat .. Eště bych tam dal možná panel s navigací která by se soustředila spíš na takové mimo odkazy třeba nahoře by bylo jen takovíto download home atd..

A vtamtý by byly sekce atd..

No prostě si to trochu odflákl . Kdyby jsis stím trochu líp pohrál vypadalo by to lépe :)

Moje hodnocení je: 5/10

jinak se mi to fakt docela líbí :)

 

dik, ale načo by tam chcelo kdo napísal novinku keď to je portfólio pre jedného cloveka

a este jedno bolo to robene free :)

To je pravda :oboci: to mně nějak nedocvaklo :)

Tak čas a datum napsání? ale jinak to je dobrý :lek:

Link to comment
Share on other sites

Ale tak jako portfolio by se to taky dalo použít, ačkoliv to není standartní. Co se loga týče, ten pták má být pobouření proti twitteru? :d to iCrow je příšerný. Vážně, to je totální humus. Je to o ničem, bez nápadu jen prostý hnusný písmo. Menu je docela pěkné. Panely jsou jednoduché ale pěkné. U novinek mi nesedí ten titulek. Ta hnusně kontrastní modrá do té černé se opravdu moc nehodí. Obrázky u novinek se taky moc nehodí, ačkoliv by se to tam i dalo využít ale trošku jinak. Takhle opravdu ne. Patičku beru, ačkoliv se mi zdá že těch bannerů už je tam zbytečně až moc.

 

Verdikt: 2/1O - vesměs je to dobrý a dokonce i něco konečně nového...

Link to comment
Share on other sites

pr3d4t0r, ten ví co jak na design, nevím co mám kritizovat mě se to líbí. Ať už je to portfolio nebo osobní stránka. Prostě nádhera, dívejte se taky na ostatní designy a tohle je prostě profesionální práce...

Link to comment
Share on other sites

pr3d4t0r, ten ví co jak na design, nevím co mám kritizovat mě se to líbí. Ať už je to portfolio nebo osobní stránka. Prostě nádhera, dívejte se taky na ostatní designy a tohle je prostě profesionální práce...

S tím profesionálním bych se trošku krotil. Tahle práce má k profesionalitě ještě dost daleko...

 

PS: a pokud by to tu někomu nedocvaklo, ani já nemám profesionální práce. Jen aby si tu zase někdo neotvíral svoji tlamičku...

 

A jestli to profesionální bereš jako že oproti těm ostatním designům co tu jsou je tenhle jak od profesionála, tak to beru.

Link to comment
Share on other sites

pr3d4t0r, ten ví co jak na design, nevím co mám kritizovat mě se to líbí. Ať už je to portfolio nebo osobní stránka. Prostě nádhera, dívejte se taky na ostatní designy a tohle je prostě profesionální práce...

S tím profesionálním bych se trošku krotil. Tahle práce má k profesionalitě ještě dost daleko...

 

PS: a pokud by to tu někomu nedocvaklo, ani já nemám profesionální práce. Jen aby si tu zase někdo neotvíral svoji tlamičku...

 

A jestli to profesionální bereš jako že oproti těm ostatním designům co tu jsou je tenhle jak od profesionála, tak to beru.

 

Jó, myslel jsem to tak že oproti těm designům co tady jsou to je Profesionální....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...