Jump to content

[LOGOTYP] Zabstri.eu


Daw3

Recommended Posts

  • Globální moderátor
mne sa praveze paci ten desing preto ho tam mam... logicke :d... co som pozeral boli nudne a niektore ktore boli fajn tak uz mal niekto ini... tak som si tam dal tento pretoze sa mi paci to menu :DD

 

Kamaráde, tak k tomuhle ti jen řeknu, že ty nemáš cit k designu.

Link to comment
Share on other sites

mne sa praveze paci ten desing preto ho tam mam... logicke :d... co som pozeral boli nudne a niektore ktore boli fajn tak uz mal niekto ini... tak som si tam dal tento pretoze sa mi paci to menu :DD

 

Kamaráde, tak k tomuhle ti jen řeknu, že ty nemáš cit k designu.

 

 

Moje slova :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ale je to pravda Daw3 sa hrá na ingnitionCZ a ho*no vie o grafike toto by zvladla naozaj aj moja babka

Takže ty si myslíš, že já si hraju na Ingnitona? Haha :d O grafice vím rozhodně víc než ty. Vůbec, ale vážně vůbec mě nezajímá tvoje hodnocení. Ale jak říká Ingnition. Dalo se to čekat. Co na to víc říct?! Asi jen to, že je mě tě líto.

 

PS: Nikde jsem nenapsal, že je to můj nejlepší výtvor, ale je v něm rozhodně víc grafiky než ve tvém webdesugnu, který nemá hlavu ani patu.

Jednoduche, hnusne, shit

Verdikt: 0/10 :-)

Jasně beru to. Díky za hodnocení. ;) Mohlo to být lepší, ale ohodnotil bych to asi stejně.

Link to comment
Share on other sites

ty debilko ja teraz nerozprávam o mojich desgingoch tak co to tu teraz trepeš toto je 0/10 veď to je nič... tak sa pekne skludni...

Kdybys napsal pouze hodnocení, budiž, ale milion keců kolem toho sis moh odpustit a nebo mi tyhle blitky poslat přes SZ. Jsi ubohej.

 

PS: psal jsi -00000/10 ne 0/10.

PS2: Neviděl jsem nikdy -0 :d

Link to comment
Share on other sites

varuj ho a neser sa s ním nemôže vyskakovať na moderátora

Nevím proč by nemohl.. Ale nemusí držkovat když jeho práce stojej stejně za prd jako moje..

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe
Vůbec se mi neomlouvejte.. Není to dobrá práce.. ;)

aspon ze si si priznal ze to stoji za ho*no

ps. a všetký designy co som mal na webe robil niekto s tohto fóra takže o mojich designoch nemozes povedat nic:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...