Jump to content

Desing Hosting (SAH)


Guest ToMMyFCB

Recommended Posts

Caw all to sem já Dawson ale zrušil sem ten předešlý učet mám tady tento new. :)

 

Takže Design sem dělal dnes přibližně 2 hoďinky necelé s přestávkama.Myslím že se dá použít ale potřeboval bych ho nakodovat ale kodovat neumím tak se prosím taky někdo ozvěte jinak hodnocení 0/1O díky :)

 

 

http://www.upnito.sk/0/zv53qn2jbeqyjn7cu6hq33ebdxefh53c.png

 

 

 

S pozdravem ToMMyFCB alias DawsoN

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

poviem ti to takto pekne

vypadá to dobre header stačí na hosting úpne len troska este nieco by som dal napravo 3/10

Farba wtf? 0/10

celkovo 2/10

ps. nejde o to ci sa niekomu nepaci ruzova mne sa páči ale len na holke:-)

je velmi svetlá ta farba ja by som tam dal nieco tmavsie ale nie az tmave tak stredne:-) tá ružová vyráža oči :d

Link to comment
Share on other sites

jinak v přechodu z menu do stranky je to přetažený že to an sebe nenavazuje.. nwm jestli an to někdo upozornil už :) ale fakt pěkné jinak až na tu GAY barvu.. růžová je pěkná ale né když je jí tolik xD

Link to comment
Share on other sites

Růžová je úžasná barva v grafice, ale velmi složitá pro použití. Jen málokdo ji dokáže dobře použít.

 

Tady osobně se mi to zdá hodně chudé a růžová v tomto případě je zcela nevyužitá a bohužel napohled to nevypadá nejlépe. Co se loga týče, tam se mi líbí ty tři čáry, který jsou velmi dobrým nápadem a vypadá to pěkně. Bohužel se to o zbytku loga říct nedá. Obsahová část je příšerná. K ní nemám absolutně co říct. Ani ty tabulky dole se mi nelíbí. Hlavně ta zvláštnost v nich.

 

Vesměs jsi se pokusil vymyslet něco "originálního", jednoduchého ale přesto stylového. Bohužel se to zastavilo někde uprostřed té cesty. Střídají se tam pěkné věci s těma špatnýma, které bohužel přebívají.

 

Verdikt: 1/1O - za něco nového...

Link to comment
Share on other sites

ta ženská je huuuuuuu ale ta růžová buuu... je to takové nuuuuu..... mysim že kdyby jsi použil směs třeba zelene barvy a poodarilo se ti to krasně vystínovat.... určitě by to nebylo špatné... jinak je to stylové.... nelíbí se mi že ten text prostě jen tak pluje vedle těch obrázků.... i ty obrázky tam plavou... vedle těch tří čárek kdyby přibila registrace... tak by to taky nebylo na škodu.... 3/10 páčí se mi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...