Jump to content
  • 0

pomoc menu + PICKUP


-GSG-Nuke

Dotaz

Potřeji poradit stím já to v tamtom tématu nepochopil potřebuji poradit jak to mám udělat udělal jsem si PickUp a po vztoupení se otevře Menu ale pořád se mi háže na za čátek nevíte někdo jak to mám opravit? PLS aby se to neházelo pořád na začátek

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Guest [*LoNg*]LiFe

už viem menu sa mu hádze na zaciatok wtf? IQ hnup?

ps. on mozno mysli ze ma tych zloziek v menu viac a ked klikne sipkou tak mu to nejde dole ale ostane to na 1. chapete?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jo to je přesně ono a potřebuji aby se to neaktivovalo znova pokud stále stojím na PickUpu

 

Popis

 

Vtoupím na PickUp otevře se Menu a když si chci vybrat nějako jinou položku tak mi to pořád skáče na 1 položku ořád se to menu načítá znova jak stojím natom PickUpu

 

a já potřebuji to že když nato vztoupím tak se zobrazí menu a nebude se načítat znova pokud stále budu stát na PickUpu to je vše a po dalším příchodu na PickUp se zase zobrazí znova menu nic víc

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Co na tom nechápete panebože?

 

v OnPlayerPickUpPickup si vytvoř globální proměnnou (bool) s polem [MAX_PLAYERS], u toho pickupu (pod IsPlayerInSphere) dej podmínku if(TvojePromenna[playerid] == false) { a pod ShowMenuForPlayer nastav hodnotu proměnný na true.

 

Tím si zajistíš, aby se ti to menu zobrazilo pouze 1x.

 

No a ještě musíš zajistit, když odejdeš z menu, abys ho poté dokázal opět zobrazit.

 

Takže do OnPlayerSelectedMenuRow si dej podmínku u proměnný na hodnotu true, poté ji nastav na false.

 

Z Menu můžeš odejít také tak, že klikneš Enter. Do OnPlayerKeyStateChange si dej podmínku na klávesu ENTER (HLEDEJ) + na hodnotu proměnný rovno true

Poté si opět nastav na false.

 

Toť vše.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...