Jump to content
  • 0

pomoc potřebuji poradit jak mám udělat jak na Oprávnění


-GSG-Nuke

Dotaz

"help"Prosím neví tu někdo návod jak udělat něco jako třeba /datpristup /vzitpristup ale aby se to uložilo a jestli byste mi PLS mohli napsat navod moc vás prosím "help" "help"

Link to comment
Share on other sites

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No provást to je jednoduché když to umíte ale já to neumím vůbec

Já si jen chtěl udělat aby se to uložilo chtěl sem si udělat něco jako malou zonu ale jen na oprávnění PLS napište mi odkaz kde najdu návod nebo mi ho sem PLs napište PLS moc "help" "help" "help" "help"

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Majitel
Stick":2g7z7pgf]No provást to je jednoduché když to umíte ale já to neumím vůbec

Já si jen chtěl udělat aby se to uložilo chtěl sem si udělat něco jako malou zonu ale jen na oprávnění PLS napište mi odkaz kde najdu návod nebo mi ho sem PLs napište PLS moc "help" "help" "help" "help"

 

V tom případě nezevluji ostatní (jenž chválím za snahu h oto naučit pořádně) a pokouším se to vytvořit.. Takhle jsem já začínal.. Našel jsem si pokud možno nejlepší návody, naučil se základní funkce z wiki.sa-mp.com a začal zkoušet.. Také jsem okoukával používání jednotlivých situací v jiných scriptech...

 

EDIT:: Pokud se nechceš pawnu věnovat a tohle je jen taková práce pro vylepšení nějakého módu, řeknu to.. Někdo už ti ten script napíše...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

new Povoleni[MAX_PLAYERS];

 

příkaz :

 

if(Povoleni[playerid] == 0)return SendClientMessage(BARVA,"Nemáš povolení debile.!");

if(Povoleni[playerid] == 1){

Povoleni[dostalhrac]=1;}

 

Dál si to udělej sám tohle byla taková stručná NEFUNGUJÍCÍ ukázka jak by to mělo být."!!

 

Ukládání:

 

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("Povoleni",Povoleni[playerid]);

 

 

Načtení:

 

Povoleni[playerid] = dUserINT(PlayerName(playerid)).("Povoleni");

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jako já se mu vjenuji ale nevím jak se to dělá

 

-- stř 13. říj 2010 21:39:02 --

 

a kam mám napsat to

 

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("Povoleni",Povoleni[playerid]);

 

 

Načtení:

 

Povoleni[playerid] = dUserINT(PlayerName(playerid)).("Povoleni")

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravim,

Chapu te kazdy jednou zacina... kazdy nevi vsechno a nikdy vedet nebude...

 

Jestly nemáš tak mezi define:

#define dcmd(%1,%2,%3) if ((strcmp((%3)[1], #%1, true, (%2)) == 0) && ((((%3)[(%2) + 1] == 0) && (dcmd_%1(playerid, "")))||(((%3)[(%2) + 1] == 32) && (dcmd_%1(playerid, (%3)[(%2) + 2]))))) return 1

 

Mezi new

new opravneni[MAX_PLAYERS]//Vytvori nam promenou.

 

Do OnPlayerCommandText

dcmd(prav,    4,cmdtext);
dcmd(unprav,  6,cmdtext);

 

Nekam do modu ja preferuji pod OnPlayerCommandText

 

dcmd_prav(playerid,params[])

{

new id = strval(params);

new string[80];

if (!IsPlayerAdmin(playerid)) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Musíte být přihlášený přez rcon!");// Musí být přihlášený přez rcon

if(!strlen(params)) return SendClientMessage(playerid,B_ZLUT,"[ ! ] Použití: /prav [iD]");// Když napíše jen /prav ... bez ID

if (opravneni[playerid] == 1) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Toto [iD] už má oprávnění!"); // == 1 znamena že už má oprávnění

if (!IsPlayerConnected(id)) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Toto [iD] není na serveru!");// Zjsití jestly je hráč připojený

else // KdyŽ vše splňuje

if (IsPlayerConnected(id))//Když je připojený

{

opravneni[playerid] = 1; // Nastaví mu opravneni na 1 tedy 1 = opravneni

format (string,sizeof(string),"[ ! ] Administrátor %s dal oprávnění hráči %s.",PlayerName(playerid),PlayerName(id));

SendClientMessageToAll(B_ORAN, string); // odešle zprávu

}

return 1;

}

 

dcmd_unprav(playerid,params[])

{

new id = strval(params);

new string[80];

if (!IsPlayerAdmin(playerid)) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Musíte být přihlášený přez rcon!");// Musí být přihlášený přez rcon

if(!strlen(params)) return SendClientMessage(playerid,B_ZLUT,"[ ! ] Použití: /unprav [iD]");//Když napíše jen /unprav bez ID

if (opravneni[playerid] != 1) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Toto [iD] nemá oprávnění!");// != 1 znamená že !MUSÍ!

if (!IsPlayerConnected(id)) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Toto [iD] není na serveru!");

else

if (IsPlayerConnected(id))//Když je připojený

{

opravneni[playerid] = 0; // Sebere mu oprávnění

format (string,sizeof(string),"[ ! ] Administrátor %s sebral oprávnění hráči %s.",PlayerName(playerid),PlayerName(id));

SendClientMessageToAll(B_ORAN, string);// odešle zprávu

}

return 1;

}

 

 

A ted uz jen ukladani...

Do OnPlayerDisconnect

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("Opravneni",opravneni[playerid]);// Kdyz se odpoji ulozi mu opravneni 

 

A ted do registrace

opravneni[playerid]=dUserINT(PlayerName(playerid)).("Opravneni");// Kdyz se pripoji nacte mu to opravneni

Nezkousel jsem tak kdyby byla nejaka chybka nebo neco napis ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ve spoileru jsem to opravil mel jsem tam par chybicek ;-)

 

Stick":320ik0wk]MrBeNy mocti děkuji za návod já si to pročtu a zkusím přijít nato jak se to dělá aby se to dalo ovládat jen když mám povolení OKS díky :clap:

Kdyz budes chtit aby to slo delat jen kdyz ma opravneni tak do toho prikazu... nebo neceho jineho pridas tento radek

if(opravneni[playerid] != 1) return  SendClientMessage(playerid,  B_CERV,"[ ! ] Musíš vlastnit oprávnění!");

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [BJ]boban88
Zdravim,

Chapu te kazdy jednou zacina... kazdy nevi vsechno a nikdy vedet nebude...

 

Jestly nemáš tak mezi define:

#define dcmd(%1,%2,%3) if ((strcmp((%3)[1], #%1, true, (%2)) == 0) && ((((%3)[(%2) + 1] == 0) && (dcmd_%1(playerid, "")))||(((%3)[(%2) + 1] == 32) && (dcmd_%1(playerid, (%3)[(%2) + 2]))))) return 1

 

Mezi new

new opravneni[MAX_PLAYERS]//Vytvori nam promenou.

 

Do OnPlayerCommandText

dcmd(prav,    4,cmdtext);
dcmd(unprav,  6,cmdtext);

 

Nekam do modu ja preferuji pod OnPlayerCommandText

 

dcmd_prav(playerid,params[])

{

new id = strval(params);

new string[80];

if (!IsPlayerAdmin(playerid)) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Musíte být přihlášený přez rcon!");// Musí být přihlášený přez rcon

if(!strlen(params)) return SendClientMessage(playerid,B_ZLUT,"[ ! ] Použití: /prav [iD]");// Když napíše jen /prav ... bez ID

if (opravneni[playerid] == 1) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Toto [iD] už má oprávnění!"); // == 1 znamena že už má oprávnění

if (!IsPlayerConnected(id)) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Toto [iD] není na serveru!");// Zjsití jestly je hráč připojený

else // KdyŽ vše splňuje

if (IsPlayerConnected(id))//Když je připojený

{

opravneni[playerid] = 1; // Nastaví mu opravneni na 1 tedy 1 = opravneni

format (string,sizeof(string),"[ ! ] Administrátor %s dal oprávnění hráči %s.",PlayerName(playerid),PlayerName(id));

SendClientMessageToAll(B_ORAN, string); // odešle zprávu

}

return 1;

}

 

dcmd_unprav(playerid,params[])

{

new id = strval(params);

new string[80];

if (!IsPlayerAdmin(playerid)) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Musíte být přihlášený přez rcon!");// Musí být přihlášený přez rcon

if(!strlen(params)) return SendClientMessage(playerid,B_ZLUT,"[ ! ] Použití: /unprav [iD]");//Když napíše jen /unprav bez ID

if (opravneni[playerid] != 1) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Toto [iD] nemá oprávnění!");// != 1 znamená že !MUSÍ!

if (!IsPlayerConnected(id)) return SendClientMessage(playerid, B_CERV,"[ ! ] Toto [iD] není na serveru!");

else

if (IsPlayerConnected(id))//Když je připojený

{

opravneni[playerid] = 0; // Sebere mu oprávnění

format (string,sizeof(string),"[ ! ] Administrátor %s sebral oprávnění hráči %s.",PlayerName(playerid),PlayerName(id));

SendClientMessageToAll(B_ORAN, string);// odešle zprávu

}

return 1;

}

 

 

A ted uz jen ukladani...

Do OnPlayerDisconnect

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("Opravneni",opravneni[playerid]);// Kdyz se odpoji ulozi mu opravneni 

 

A ted do registrace

opravneni[playerid]=dUserINT(PlayerName(playerid)).("Opravneni");// Kdyz se pripoji nacte mu to opravneni

Nezkousel jsem tak kdyby byla nejaka chybka nebo neco napis ;-)

 

tomuto sa hovori Help good chvalim :v:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [BJ]boban88

medzi stocky si daj

stock PlayerName(playerid){
   new name[MAX_PLAYER_NAME];
if(IsPlayerConnected(playerid)) GetPlayerName(playerid, name, MAX_PLAYER_NAME);
return name;
}

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Stick":15l2xevr]PLS help co stím mám tam 2 erory error 017: undefined symbol "PlayerName" "help"

 

nekam nahoru do modu nebo mezi stocky pokud mas.

stock PlayerName(playerid)
{
new name[24];
GetPlayerName(playerid, name, 24);
return name;
}

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [BJ]boban88

ne neni to demencia pretoze ked mu iba niekto povie (premenna) a nic viac tak to mu moc nepomol a ked mu to spravi takto tak skusi pochopit aspon v tomto pripade je videt ze sa to chce naucit

Link to comment
Share on other sites

  • 0
bobane88 to je spis demence napsat mu celej hotovej script

 

Kdyz si vsimnes tak jsou tam popisky a je jen na nem jestly se to chce naucit nebo to jen tupe ctrl+c a ctrl+v ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobre v tomto pripade je videt ze ten clovek se tomu snazi porozumet a prvne si dany kod precte a pokusi se tomu porozumet a pak az to hodi do modu ale v mnohych pripadech to tak neni nekdo vidi hotovy script a hned to hazi do modu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [BJ]boban88
Dobre v tomto pripade je videt ze ten clovek se tomu snazi porozumet a prvne si dany kod precte a pokusi se tomu porozumet a pak az to hodi do modu ale v mnohych pripadech to tak neni nekdo vidi hotovy script a hned to hazi do modu :)

robil si to aj ty takze moc by som sa tu nevytahoval teraz :v:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja delam v pawnu ani ne mesic, takze se tu vytahovat nesnazim, pouze konstatuju ze tomu tak bylo, je a bude, a pokud se jedna o me tak ja jsem se snazil scriptum poruzumet :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...