Jump to content

[MAP] The bridge reconstruction


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Docela ujde ale nechápu tam ty semafory, 7/10

čo na tom nechapeš ? :d ved to maš všade ked sa robia cesty a su odstavene všetky pruhy okrem jedneho tak tam su semafory aby sa one .. nezrazily dakde v stredku toho pruhu jedneho volneho auta :d chapeš ?

Link to comment
Share on other sites

Ne, protože pokuď vidím tak jsou naproti sobě což znamená že budou zelené no obouch stranách. :d A ta silnice je uzavřená je tam cedule jak kráva která o tom informuje.

Link to comment
Share on other sites

Ne, protože pokuď vidím tak jsou naproti sobě což znamená že budou zelené no obouch stranách. :d A ta silnice je uzavřená je tam cedule jak kráva která o tom informuje.

tos u detaily :p možem s tamad dat het tie semafory :d ale mne sa tam pačia

Link to comment
Share on other sites

tak neviem :d ja som ju ešte na servery nemal :d ale malo by to ist :d ..skusim a uvidime :d

ja som to uz mal .. celkom ujde :d

moju mapu ? :d na tvojom serveri ? :d

jj .. som sa len pozrel ako to vyzera v hre "lol"

Link to comment
Share on other sites

lukashino, udelej propracovanou stargate i s tim ze kdyz do ni vleze tak ho to portne daleko a tam budou zbrane atd... i auta a zase kdyz vleze zpet do ty brany tak vyjede zpatky, chtel sem to udelat ale neni cas

Link to comment
Share on other sites

lukashino, udelej propracovanou stargate i s tim ze kdyz do ni vleze tak ho to portne daleko a tam budou zbrane atd... i auta a zase kdyz vleze zpet do ty brany tak vyjede zpatky, chtel sem to udelat ale neni cas

i ked mapujem realne veci ale možem niečo take spravit .. ale tie porty by mi musel nejaky pawner spravit :) ja to zatial neviem :d

Link to comment
Share on other sites

lukashino, udelej propracovanou stargate i s tim ze kdyz do ni vleze tak ho to portne daleko a tam budou zbrane atd... i auta a zase kdyz vleze zpet do ty brany tak vyjede zpatky, chtel sem to udelat ale neni cas

StarGate tu nekdo delal, ja a Fie jsme delali Stargate script ale ja se na to vyprdl protoze to z tech GTA objektu moc stargate nepripominalo a Fie na tom mozna dela..

Link to comment
Share on other sites

COOL mapa lenze da sa to aj deaktivovat? :d

 

Slo by to udelat na prikaz, nebo timer ze by tam ty objekty byly jen v urcitou dobu

 

jj mohol by to tak urobit ak by to vedel

ja to tak mam spravene :) všetky havarky na serveri tak su :)

 

-- sob 09. říj 2010 20:19:10 --

 

lukashino, udelej propracovanou stargate i s tim ze kdyz do ni vleze tak ho to portne daleko a tam budou zbrane atd... i auta a zase kdyz vleze zpet do ty brany tak vyjede zpatky, chtel sem to udelat ale neni cas

StarGate tu nekdo delal, ja a Fie jsme delali Stargate script ale ja se na to vyprdl protoze to z tech GTA objektu moc stargate nepripominalo a Fie na tom mozna dela..

ako :d skusit možem ... či ? :d a uvidime čo to da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...