Jump to content

Casto prehrievany PC


Mischino19

Recommended Posts

cfte mam notas Acer Aspire 5536G a uz som sem daval temu ze sa mi casto prehrieva no prestalo to mohol som hrat co som chcel a v pohode no pred par dnami to nzova zacalo znicoho nic hram len obycajne CS1.6 co ma minimalne poziadavky a islo bi to na Win 98... takze po cca pol hodine hrania sa mi PC vypne... alebo hram COD4 a vypne mi to pri cca 1-2 misiach... a kedisi som hral COD6 a nevypinalo sa to vobec... viem ze je dobre si kupit chladiacu dosku... aj som chcel alle kedze to prestalo tak som sa nato vy*ral takze neviete cim to je?...

Link to comment
Share on other sites

nejlepsi je sundat spodni kryt, odmontovat chlazeni, vycistit vetrak a ventilacni atvory (tam se strasne moc usazuje prach...me se to stalo taky a po pul core cem tam mel asi 3 mm nanos prachu) a potom to chce odstranit starou chladici pastu a dat tam novou vrstvu...a pri zpetny montazi chlazeni se presvedcit jestli neni mezirka mezi chlazenim a procesorem a chlazenim a grafarnou...melo by ti to pomoct

Link to comment
Share on other sites

doporučuju přesně to, co říkal om3n. takže buďto to rozmontuj a vyčisti, nebo pokud se na to necítíš, tak se podívej, jestli máte v garáži kompresor a pořádně profoukni všechny chladící otvory.

Btw aby to profouknutí mělo smysl tak musíš slyšet jak se vevnitř roztočí větráček procesoru...

Link to comment
Share on other sites

hele ale nejsem si jistej jestli maj notebooky vetrak i na procaku :d treba ja ho tam nemam...mam ho chlazenej zaroven s grafarnou...a hlavne...nevim co by udelal takovej 12-ti MPa kompresor s notebookem...treba ja bych to radsi neriskoval :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...