Jump to content

My Life 1.5


Morlox330

Recommended Posts

Zdarec Vytvořil jsem Nový Mod My Life 1.5 .. Je to Reálný Život v Las Venturas...Na modu jsem dělal přibližně 2 Měsíce...A sem za něj Vděčnej...Doufám Že ho Vyzkoušíte a Oceníte... Ze Začátku to Vypadá jako Maikeroo Town ale neni to Tak..Jen sem si vzal z Maikeroo Town lištu :-) Doufám že to Oceníte :spam: Ip : [0.3a] 217.16.178.88:7778

Link to comment
Share on other sites

Lol ved to je cele maikeroo len prepisane ako nevis si rady :-) navstiv emeralt isle .. :-) . prepisane len taketo veci - zaciatok maikeroo , /commands maikeroo .. 0/10

Link to comment
Share on other sites

killer":3w366i11]co je natom k smiechu kazdy niako zacina aj ja som zacinal z MT

ale sam napise ze nebude prerabat MT a furt ho preraba .. 2 mesice ?? nacom ? na uprave mt - helpov ... ?

Link to comment
Share on other sites

killer":3ewx1sj7]co je natom k smiechu kazdy niako zacina aj ja som zacinal z MT

ale sam napise ze nebude prerabat MT a furt ho preraba .. 2 mesice ?? nacom ? na uprave mt - helpov ... ?

xD je posadnuty MT az tak sa mu paci no

Link to comment
Share on other sites

killer":kjqe9rdk]
killer":kjqe9rdk]co je natom k smiechu kazdy niako zacina aj ja som zacinal z MT

ale sam napise ze nebude prerabat MT a furt ho preraba .. 2 mesice ?? nacom ? na uprave mt - helpov ... ?

xD je posadnuty MT az tak sa mu paci no

:d :D Psychiater : otvaracie hodiny : non stop :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Neni to uplne prepsane ale zacinam s Pawnem Tak strpeni

Za 1. Starý topic za druhe pravidal si precitaj

 

Píše si do svého tématu. A do jak starého se nesmí psát ?

 

Jinak doufám že se něco v tom pawnu naučíš a bude to lepší.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

je to celkem dobrý mod to předělaný mtv xD ale marlox když je pro tebe pawno asi celkem těškým oříškem jako pro mě tak si stáhni pawno editor 1.0. tady máš link:http://www.sosej.cz/Download/Pawno-Editor-Download.html "lol"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...