Jump to content

Hladam spolumajitela mojho hostingu


Patrik017

Recommended Posts

Radim vam ak rozmyslate ze snim rozbehnete hosting, tak to nerobte, už len preto že aké má nároky - "PHP,HTML,CSS" a pritom už hneď prvú požiadavku nesplnuje... Keby vedel v php tak tu nežobre o "aby vedela administracia o tom ze niekdo si registroval server"... a pritom to je PHP + MySql ... Ja som mal už "česť" sa sním porozprávať... ako Danny hovorí, keď mu pomôžem napíše že som l*ma a blokne si ma...

Link to comment
Share on other sites

Je rozdíl mít hosting na nějakém free virtální stroji a nebo na placeném. A ten hlavní rozdíl jsou starosti a odpovědnost. Dál si to rozeberte jak chcete.

 

Ale free hosting neberu jako hosting, obzvlášt jako např. gshost za to chce nějaké podělané kredity = což je defakto taková jiná forma "bezplatných" peněz. Nebo nucené reklamy směřující na hosting. A to vše jen proto, že ti daj zdarma server, který oni sami provozují na free hostingu a nedali za to ani korunu, jen 5 minut svého času? Co to jako má bejt? A ty za to jak k***t hrabeš kredity a votravuješ lidi aby klikali za odkaz? A jako za co? Řekněte mi to. To ej prostě vyděračství a nic jiného.

 

Nehledě na to, že každej kdo umí trošku hledat a nevidí počítač poprvé si může takovej server u pipni udělat sám a nemusí se starat o nějaký posraný reklamy, kredity a dodržovat určitá pravidla. Prostě tohle je nechutný vyděračství.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Je rozdíl mít hosting na nějakém free virtální stroji a nebo na placeném. A ten hlavní rozdíl jsou starosti a odpovědnost. Dál si to rozeberte jak chcete.

 

Ale free hosting neberu jako hosting, obzvlášt jako např. gshost za to chce nějaké podělané kredity = což je defakto taková jiná forma "bezplatných" peněz. Nebo nucené reklamy směřující na hosting. A to vše jen proto, že ti daj zdarma server, který oni sami provozují na free hostingu a nedali za to ani korunu, jen 5 minut svého času? Co to jako má bejt? A ty za to jak k***t hrabeš kredity a votravuješ lidi aby klikali za odkaz? A jako za co? Řekněte mi to. To ej prostě vyděračství a nic jiného.

 

Nehledě na to, že každej kdo umí trošku hledat a nevidí počítač poprvé si může takovej server u pipni udělat sám a nemusí se starat o nějaký posraný reklamy, kredity a dodržovat určitá pravidla. Prostě tohle je nechutný vyděračství.

 

(normalne by som sem ani neprisiel ale toto ma dostalo xD)

 

Ano je to tak. My ludom dame nieco co sme mali(uz mam plateny dediakc) zadarmo a je to za kredity atd. Ale trik je v ludskej lenivsti, myslis ze komu sa chce registrovat na pipatko, ved tu registraciu by polovica ludi nezvladla (ked mne pisali ze co znamena "zadali ste dlhe alebo kratke udaje"). Potom myslis ze kdo kazdy tu vie spravovat Linux cez terminal? skoro nikdo. Tak neni jednoduhsie si drbnut banner na web a 2x kliknut v adminke a mat hotovy server ako keby sa s tym museli srat cez terminal, spravit auto-nahadzovac, Pipatka padaju a same sa nezapnu, a jak by tam nahravali mody atd? myslis ze sa to niekomu chce robit? :d A ak ti toto na nasom hostingu vadi tak som zvbedavy co spravis ked na vianoce spustim free CS 1.6 a source servery :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...