Jump to content

Hladam spolumajitela mojho hostingu


Patrik017

Recommended Posts

Guest [other]danny

hm no... tý čo mu veríte tak dopadnete zle to možete vediet ja som s ním chcel spolupracovať robil som mu to povedal mi že som lama dokaz

 

 

Konverzace vymazána!!

By SmK_

Link to comment
Share on other sites

OMG web dokonca este aj na ic.cz ked uz delas hosting tak aspon poeadny web nech to dajako vypada a ne mat tam vsade reklami povinne

//edit Ako som cital ty vlastne nehladas spolumajitela ale niekoho ci udela vsetko za teba lebo ty to nevies ale potom budes machrovat aky si kapo ze mas hosting (ako dnes nekery lamky co maju server)

Link to comment
Share on other sites

A jaky VPS? myslim ze ten host se ani nerozjede

Ty si to len myslis :d:D ja viem ze sa nerozjede lebo kazdy sa moze na neho ..... aby mu delal cely hosting to si skor spravy uz kazdy sam pre seba a ne aby sa delil s nekym co neprilozi ruku k dielu a len bude bu****vat

Link to comment
Share on other sites

Web mam cely spraveny len to nechcem sam dpc všetci sa tu onačite že free pipni a ktorý kkt by si platil VPS a mal zadara host omg rozmyšlajte.Všetci len zavidite len keby ste mali niečo zrobit tak aby za boha na gshoste kto len nadavali že lamy free pipni a vydržali najviac gshost a XEL,SYNBIAN,CPOR a mali plateny hosting a skončili ani ne po mesiaci a gshost tu najdlhšie vydržali aj ked skončil 2 razy tak sa neozyvajte dpc

Link to comment
Share on other sites

Web mam cely spraveny len to nechcem sam dpc všetci sa tu onačite že free pipni a ktorý kkt by si platil VPS a mal zadara host omg rozmyšlajte.Všetci len zavidite len keby ste mali niečo zrobit tak aby za boha na gshoste kto len nadavali že lamy free pipni a vydržali najviac gshost a XEL,SYNBIAN,CPOR a mali plateny hosting a skončili ani ne po mesiaci a gshost tu najdlhšie vydržali aj ked skončil 2 razy tak sa neozyvajte dpc

 

My zavidime? "lol" Kdyz free host si zvladne udelat kazda lama tak proc ne my? My jenom nepotrebujeme delat hosting.

Link to comment
Share on other sites

Ale nadavate že Free pipni a ani jeden za platenym VPSkom sa neuržal ani mesiciac a gshost je tu najdlhšie

crazyhost bezi na free pipni? a Synbian tu byl jen mesic?

Link to comment
Share on other sites

Web mam cely spraveny len to nechcem sam dpc všetci sa tu onačite že free pipni a ktorý kkt by si platil VPS a mal zadara host omg rozmyšlajte.Všetci len zavidite len keby ste mali niečo zrobit tak aby za boha na gshoste kto len nadavali že lamy free pipni a vydržali najviac gshost a XEL,SYNBIAN,CPOR skončili po mesiaci a gshost tu najdlhšie vydržal

lol synbian bol viac ako 1,5 roka...

cpor bol 4 mesiace

xel bol 3 mesiace

gshost bol 2 mesiace

Link to comment
Share on other sites

Jake 2 masiace tu je gshost je tu už rok a ale ide o to že xel a Cpor mali platene VPska a gshost ma free pipni a su tu doteraz

tak ono se na GShostu podstatě nic neděje, nikdo se o to nestará, jen občas napíše nějakou novinku nebo hod upgrade na novou verzy samp, jinak nic změny za ty časy nevidím...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...