Jump to content

[VAR/BAN] [other]danny


hrony

Recommended Posts

Je mi to ľúto, že zakladám tento topic..ale tento užívateľ ma čím ďalej, tým viac vytáča. A ako vidím, tak aj iných ľudí tohto fóra. Takže keďže sa tu začínajú robiť poriadky, navrhujem buď var alebo ban na týždeň, nech sa tento užívateľ uvedomý.

 

Príklad je on sám o sebe ::

Registrován: čtv 03. čer 2010 17:36:02

Příspěvky: 618

 

Príklad 2: téma pridanie sekcie Vice City::

 

ja jo
přesne

 

Skoro na každý nový príspevok reagoval..a ďalší príklad sú jeho nezmyselné obrázky/videá, čo sa tu nachádzajú..

Link to comment
Share on other sites

Navrhuju na nějakou dobu BAN.. je fakt strašnej, je tu chvíli a když se podívám na číslo příspěvků.. hrůza, chápal bych, kdyby třeba radil v helpech apod. ale on očividně pouze spamuje..

Link to comment
Share on other sites

Je mi to ľúto, že zakladám tento topic..ale tento užívateľ ma čím ďalej, tým viac vytáča. A ako vidím, tak aj iných ľudí tohto fóra. Takže keďže sa tu začínajú robiť poriadky, navrhujem buď var alebo ban na týždeň, nech sa tento užívateľ uvedomý.

 

Príklad je on sám o sebe ::

Registrován: čtv 03. čer 2010 17:36:02

Příspěvky: 618

 

Príklad 2: téma pridanie sekcie Vice City::

 

ja jo
přesne

 

Skoro na každý nový príspevok reagoval..a ďalší príklad sú jeho nezmyselné obrázky/videá, čo sa tu nachádzajú..

Přesně tohle si myslím i já, jsem pro BAN

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

dajte mi pernament ban mne je to jedno SmK_ ma už potrestal tak neviem o čo vám ide aj 7.TiX sa tu registroval o 2 tyzdne neskor a ma više 400 prispevkov to ani nemožem písat? nato je fórum aby sa písalo vidiet že ste ako hlavní admini myslíte si že všetko čo chcete bude o tom či dostanem var alebo ban rozhodnu moderátori a administrátor tohoto fóra tieto blbé ankety mna nezaujímajú ja na toto fórum nemusím chodit zhánam vám tu ludí tak si aj zaslúčim nejakú hodnost nie? skusenosti mám a toto není škola aby ste mi rozkazovali jak budem písat toto je iba web na ktorom ludia možu robit čo chcu okrem porušovania pravidiel pomám uživatelom su so mnou spokojný nezávidia že mám príspevky pravý moderátori a užívatelia a totiž aj jeden administrátor bi si mal uvedomit že forum neni len o prispevkov a prispevky niesu jedine čo ma na fore drží pravidlá rešpektujem zato že napísem niekedy jedno slovo alebo dve slová to neznamená že spamujem nerobím doubleposty ako niekdo iní síce to ani nejde ale niektorý sa o to pokúšajú já sa snažím nespamovať tak mi dajte chvílu času aspon na tú 3 hodnost uvidíte že sa poučím ak s tím nesúhlasíte no čo už budem musiet dostat var/ban tot odomna všetko...

Link to comment
Share on other sites

pockej...schanis nam sem lidi? mam takovej dojem ze lidi tu je fakt hodne....a napriklad me jako moderatora celkem tyhle ankety zajimaj...a tebe by meli este vic...jelikoz se tak muzes dozvedet ze asi neco delas spatne a ze delas neco co bys nemel delat...

Link to comment
Share on other sites

danny":22q45gyx]tak to teda ne :d ankety nebudou rozhodovat co se stane

od toho tu je tato sekce > ankety o zmene hodnosti a vetsinou o BANech, a vetsinou se rozhodne podle vysledku ;)

Link to comment
Share on other sites

danny":2y7temtv]
podivej se na jeho prispevky a pochopis :d

tebe ide iba o prispevky?

"lol" sorry ale to je debilita XD podle ceho ti maji davat Ban? podle veku? podle ICQ? XD

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny
"lol" sorry ale to je debilita XD podle ceho ti maji davat Ban? podle veku? podle ICQ? XD

lol podle porušení pravidel já sem žádná pravidla neporušoval :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...