Jump to content

gamemode Drivers and Pilots


Kuba5

Recommended Posts

Zdravim.. asi už mnozí víte, na jakém módu už nějakou dobu pracuji (asi 2 měsíce). Sice nepracuji moc intenzivně, ale teď už se snažím, jelikož už chci server odemknout aby se mohlo hrát "rr" . A teď o čem to celé je. Jak z názvu vyplývá, tak jde o řidiče a o piloty. Je to hlavně truckerský mod, takže hlavní jsou tam truckeři. Zatím tam mám truckery, autobusáky a piloty. Chystám ještě například Autobusáka zájezdového autobusu, tzn., že se nebude jezdit po kouskách (zastávky) ale prostě zájezdy. Například z LV k pláži, nebo na mount chilliad atp.. Pár lidí z fora už ten mod hrála v této verzi. Např. Číňan a je jich více. Nebudu tu teď rozepisovat příkazy apod.. Kdo si počká, ten se dočká.

 

A ještě doplním pár věci. Takže.. v klientu na serveru je v kolonce Mod napsáno pouze "Trucks, Bus, Planes" a to kvůli vyhledávání. Myslím tím když někdo vyhledává v záložce Internet např. klíčové slovo trucking atp. Ale takové kraviny sem nemusím psát.

 

A ještě duležitá věc. Sháním někoho kdo by mod testoval, jelikož někdy na serveru potřebuju víc osob, než jen sebe a taky nemůžu pawnit a zároveň testovat. Ještě nevím kdy mod dodělám.. Už bych server klidně mohl odemknout, ale nemá to cenu. Každej by akorát remcal, že stojí za nic apod.. Takže to napřed chci pořádně promakat. Nevím jestli jsem napsal vše duležité.. ani nevim co sem pořádně napsat, takže časem kdyžtak dopíšu. Jo a ještě jsem si vzpoměl. Ty piloti stojej zatím na nic.. ale chystám udělat ATC přes příkazy.. s odezvou. Například, pokud hráč nenapíše příkaz pro povolení k rolování tak bude nehybný atp.. Uvidím jak to půjde. začala škola (8. třída :/) takže moc času mít nebudu, ale každopádně zkusím na modu máknout.

 

EDIT: Píšu to na forum, hlavně kvůli tomu, protože se tyhle mody začínají rozvíjet.. myslim tim opíčení čechu (nebo slováků). Já se sice taky opičil, ale tento mod jsem ještě nenašel v česku, tak proto na něm dělám já (aby byl taky českej a ne jen poslký nebo international). Ale lidi začínají dělat stejný, po tom co jsem na něm začal dělat já "nene"

Link to comment
Share on other sites

To je fajn, naozaj, takýto mód (teda podobný tomuto) som ešte nevidel :) Takže chcem ti popriať veľa šťastia a úspechov v móde a keď to bude možné, čo najskôr si to zahrám. Vyzerá to zaujímavo, ja pôjdem určite za ATC :) Lietadlá ma celkom bavia :) Takže..palec hore! :)

Link to comment
Share on other sites

Moc děkuju :).. no s tim ATC ještě nevim jak to udělám.. rozhodně ne jako pvoolání, jelikož každá lamka by akorát udělala bordel na serveru.. šlo by to manuálně.. tzn. ATC by byly admini.. nebo prostě bych udělal nějakej admin script, který by měli jen ATC (ale to až bych se to naučil).. nebo jak jsem řikal jen příkazy se zěptnou vazbou od SAMPU.. SCM(playerid, COLOR_CERVENA, "Máš povoleno rolovat k dráze"); a hráč se bude moct pohybovat.. až prostě napíše příkaz nějakej k tomuto povolení.. uvidíme no jak to bude.. "rr"

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

hm jak sem četl možná to bude dobrej mód o to o čo tam pude to bude dobrý možná zahraju budete mít server? budete mít web? tohle sou základní otázky :) takže pak mi to napíš abych se mohl regnout určite si vela ludí zahrá na takomto móde a to prijamo s pawno.cz možeš si tu prezentovat server takže určite prídem hele mohol bi si mi napísat tvoje skype? alebo ICQ aby som ta mohol kontaktovat alebo ty mna či sa niečo nezmenilo a tak

Link to comment
Share on other sites

Moc děkuju :).. no s tim ATC ještě nevim jak to udělám.. rozhodně ne jako pvoolání, jelikož každá lamka by akorát udělala bordel na serveru.. šlo by to manuálně.. tzn. ATC by byly admini.. nebo prostě bych udělal nějakej admin script, který by měli jen ATC (ale to až bych se to naučil).. nebo jak jsem řikal jen příkazy se zěptnou vazbou od SAMPU.. SCM(playerid, COLOR_CERVENA, "Máš povoleno rolovat k dráze"); a hráč se bude moct pohybovat.. až prostě napíše příkaz nějakej k tomuto povolení.. uvidíme no jak to bude.. "rr"

 

Na to ATC jk sem řikal použij strfind v OnPlayerText jako že hrač napiše třeba "žadam o povoleni pristat" atd. I když pro lamy by to bylo asi lepsi pres ten prikaz

tak GL

Link to comment
Share on other sites

No icq mam v profilu.. ale neboj, vše se dozvíš tady. Jinak k otázkám. No server mám už ty 2 měsíce.. ale je lock, jak jsem říkal, nechci slyšet kecy typu "ten tvůj mod stojí za h*vno" atp. A web no není problém.. až bude čas tak nějakej zmáknu..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Oživil jsem Topic. Protože mě včera napadlo mrknout se do pawna, tak jsem se rozhodl, že si dodělám můj mod. :) Už je teda dá se říct hotov, ale ješte udelám malý nedostatky a očekávám, že brzo bude verze 1.0 :v: .

 

Nečtěte první příspěvek. To je dlouho neaktualizovaný. Zachvíli to aktualizuju.

Link to comment
Share on other sites

Oživil jsem Topic. Protože mě včera napadlo mrknout se do pawna, tak jsem se rozhodl, že si dodělám můj mod. :) Už je teda dá se říct hotov, ale ješte udelám malý nedostatky a očekávám, že brzo bude verze 1.0 :v: .

 

Nečtěte první příspěvek. To je dlouho neaktualizovaný. Zachvíli to aktualizuju.

Kdyby jsi chtěl něco z mého truck módu, tak mi napiš sz. ;)

(například cíle misí (kolem 120ti), objekty atd.)

Link to comment
Share on other sites

nechce e mi to cist tak si ''tipnu'' ze to neni nic novyho.....

 

Nechápu tyto lidi, co hodnotí to, co si nepřečetli. Takových je tu bohužel víc a této komunitě to jen škodí.

 

K tématu:

No nevím, jestli mi to příjde jako dobrý mód, nic moc jsem v tom nevyčetl jen to, že můžu jezdit kamionem, busem nebo létat letadlem.

 

Zkus to napsat trochu přehledněji, pak se to bude lépe hodnotit.

Hodnocení: nezajímavé

Link to comment
Share on other sites

":22pfbo6n]
nechce e mi to cist tak si ''tipnu'' ze to neni nic novyho.....

 

Nechápu tyto lidi, co hodnotí to, co si nepřečetli. Takových je tu bohužel víc a této komunitě to jen škodí.

 

K tématu:

No nevím, jestli mi to příjde jako dobrý mód, nic moc jsem v tom nevyčetl jen to, že můžu jezdit kamionem, busem nebo létat letadlem.

 

Zkus to napsat trochu přehledněji, pak se to bude lépe hodnotit.

Hodnocení: nezajímavé

vidis sam pises ''nezajimave''....neprecetl jsem si to protoze tam urcite neni nic novyho! nic co jsem jeste nevidel ;)

Link to comment
Share on other sites

Demence hodnotit mód podle popisu, ale proč si taky nezaspamovat že? :d

 

Já mód hodnotím podle toho, co vidím na serveru, ale tady je to jaksi nemožné, tak hodnotím jen podle popisu, možná se v hodnocení pletu, ale prostě, ohodnotil jsem to, co vidím.

Link to comment
Share on other sites

":1kqqj47d]
Demence hodnotit mód podle popisu, ale proč si taky nezaspamovat že? :d

 

Já mód hodnotím podle toho, co vidím na serveru, ale tady je to jaksi nemožné, tak hodnotím jen podle popisu, možná se v hodnocení pletu, ale prostě, ohodnotil jsem to, co vidím.

Hodnocení popisu chápu, ale nechápu Willyho když nečetl popis ani nehrál na modu.

Link to comment
Share on other sites

":18z57v39]
Demence hodnotit mód podle popisu, ale proč si taky nezaspamovat že? :d

 

Já mód hodnotím podle toho, co vidím na serveru, ale tady je to jaksi nemožné, tak hodnotím jen podle popisu, možná se v hodnocení pletu, ale prostě, ohodnotil jsem to, co vidím.

Hodnocení popisu chápu, ale nechápu Willyho když nečetl popis ani nehrál na modu.

ale precetl jsme si asi 2 prvni vety a uz me to nebavilo :d

proste nezajimavy nazev, popis atd.

Link to comment
Share on other sites

Willy: pokud mam být upřímnej: jsi magor :thumbup:

 

A pro ostatní první verze už je hotová. A ještě jedna poznámka: Časem mod možná přeložím i do angličtiny.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...