Jump to content

Drifters Clan-[$SED$]


7.TiX

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danny":kvb40akw]ja som vam hovoril bol som u neho doma viete čo sa mu stalo s klavesnicou? vilial si na nu pitie a teraz mu nefunguje klávesnica :d

 

Ja si na ní vylil kakao ;) a nejvic me na tom stve.... ze nevim jak to kakao chutnalo....

 

BTW/// tixi kdyz chces spravit poradny drift clan... tak je musis testovat,testovat a testovat :d lepsi byt 2 co umi drift nez jich mit 50 a kazdy bude brat zatacky tim ze si tam da hodiny a jede dal :d ... Jinak možná se k tobě přidám no...však mi kecáme přes skype ;)

Link to comment
Share on other sites

danny":1xoxii3t]ja som vam hovoril bol som u neho doma viete čo sa mu stalo s klavesnicou? vilial si na nu pitie a teraz mu nefunguje klávesnica :d

 

Ja si na ní vylil kakao ;) a nejvic me na tom stve.... ze nevim jak to kakao chutnalo....

 

BTW/// tixi kdyz chces spravit poradny drift clan... tak je musis testovat,testovat a testovat :d lepsi byt 2 co umi drift nez jich mit 50 a kazdy bude brat zatacky tim ze si tam da hodiny a jede dal :d ... Jinak možná se k tobě přidám no...však mi kecáme přes skype ;)

 

Musíš sa pridať! :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...