Jump to content

Mafia II


Razzor

Recommended Posts

Mafii II sem dnes dohrál a podle mého to stačí si zahrát 1 a po druhé už to člověka nebavý :d Ale jinak dobrý, ale souhlasim s tim, že maji hodně věcí z jiných her..

A taky mě docela překvapilo, že v mafii 2 jsem byl jeden z těch dvou co zabili starého Toma Angela z jedničky :d

 

tak tak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To by bola kravina keby to nadvezovalo :d je to dobra hra. Este jedna vec co ma dost zarazila je ze tam neams volny pohyb po meste. Furt si v niakej misii. A po dohrani si tiez mozes jedine vybrat kapitolu a nemozes sa len tak vozit. Mali to spravit to primanie misii na styl GTA ze si chodis pre misie. Podla mna by to ovela predlzilo hranie :)

Si volny, nemáš nějak omezený čas když chodíš po městě, takže mužeš kamkoliv ještě před tím než dojedeš pro Joe nebo pro nějakou misi, takže máš na mape bod ale můžeš kam chceš xD Ja rozstřílel už asi 4 bary samopalem xD :d

Link to comment
Share on other sites

full hra je od 24.8. v USA a 27.8 vyjde v evrope, ALE Rusko to vypustilo o 1 nebo 2 dny drive nez bylo stanoveno v USA takze se to cracklo a hodne lidi si to stahlo 23.8., cracklo se to a od te doby se to hraje :) je to luxusni hra o pribehu . Kdo neumi hodne dobre AJ nebo nema cestinu, nebude ho to pravdepodobne vubec bavit, protoze toto je hra hlavne o luxusnim pribehu. Link pro ty, co maji torrent a obetuji 10 kč za premium : http://tracker.cztorrent.net/torrent/mafia-ii-cz/114275 netestoval jsem to, ale asi to bude i s crackem, i s crack fixem na 7, kapitolu a i s češtinou .Protoze tento torrent vysel po nejake dobe nez kdyz jsem to stahoval ja :)

 

 

Proc to sem pisu kdyz versina lamek si tak dlouhy text neprecte :d

 

EDIT : nejlepsi je kdyz Joe rekne "Tebe bych nechtěl nasrat" a hned na to "Strilis hur jak moje sestra !" xD

 

 

EDIT 2 : Zapomel jsem na to hlavni co jsem chtel napsat, a to ze bude DLC ve kterem bude volna jizda. Officialne za $20 ale pro nas, warezaky zdarma :d

Link to comment
Share on other sites

hele mam problem.. v 11 kapitole mi vypalili barak.. Musel jsem za joem.. Když jsem u něho převlekl jsem se, on zavolal a měli jsme odjet jenže nedokáže otevřít dveře od bytu.. jde a jde a jde do dveří tupě ... stalo se to někomu ? pls help

Link to comment
Share on other sites

na warcenteru pres Uloz.to, Edisk atd.. stahujes 3 party naraz a potom když budeš listovat dál tak je ke stažení CZ dabing zvlášť ;)

Link to comment
Share on other sites

Hele mohli by ste sem hodit odkaz na hru s CZ dabingem? (nebo mi poslat PM) Ja nasel jen EN :(

Ty torenty mi nejdou...

***Link cenzurován***r tu mas cestinu aj crack nwm ci to funguje ja som hral zatial iba demo :d ale malo bi :d
Link to comment
Share on other sites

Tak jsem to dohrál. Pěkná hra. Pár chyb a velice slabé propojení s jedničkou (zato domyšlené). Jen mě trošku mrzí délka a Příběh. Né že by byl špatný to ne ale Příběh v Mafia I byl mnohem lepší (podle mého názoru). Konec byl udělanej tak aby se na něho dalo navazovat tak uvidíme zda se dočkáme dalšího titulu...

 

 

EDIT : jo a chybí mi tam něco jako Extrémní Jízda....

 

-- pát 27. srp 2010 16:02:43 --

 

Tak jsem to dohrál. Pěkná hra. Pár chyb a velice slabé propojení s jedničkou (zato domyšlené). Jen mě trošku mrzí délka a Příběh. Né že by byl špatný to ne ale Příběh v Mafia I byl mnohem lepší (podle mého názoru). Konec byl udělanej tak aby se na něho dalo navazovat tak uvidíme zda se dočkáme dalšího titulu...

 

 

EDIT : jo a chybí mi tam něco jako Extrémní Jízda....

 

Citace z fora http://mafia2.darkbb.com/mise-f1/vedlejsi-mise-t32.htm

 

Ahoj

 

Chtěl bych se zeptat na čem se pracovalo 7 let???? příběh krátký, nedokončený, prostě takový jalový...., vedlejší mise žádné, neobsahuje volnou jízdu ani extrémní jízdu... DLC v nedohlednu. Zvlášt mě teda mrzí že tam nejsou žádné vedlejší mise... to si člověk koupil hru za 1100kč a nemá z toho absolutně nic....

Musím uznat grafika dobrá, ale tohle by hoši od rockstaru měli do dvou let max!!! kdyby věděli jak na to.... Zlatý GTA IV kde to sice bylo všechno přehnaný ale aspon to a a ni ted nelituju že sem si gta koupil...

 

Děkuji za odpověd

-Dávám za pravdu xD

Link to comment
Share on other sites

killer":10ujbubo]
Coze? Tam není "Volná Jízda"? No tak to ani nebudu instalovat, mafii I jsem hrál právě kvůli tomu "pale" .

coze coze ty nevies prechadzat misie ? :d

Kdyz jsem hraval takhle hry (driv) tak jsem paril jen volnou jizdu po meste a tak :)

GTA SA mise jsem taky začal hrát a dohrál až minulej rok "lol"

Link to comment
Share on other sites

Zase tak hrozny to neni .. behem mise si muzete jen tak jezdit .. nejmene omezeni jste po zabiti Derecka kdyz mate sehnat penize a nebo kdyz vam konci kapitola a mate za ukol "Jedte domu" pribeh to ma takovy, jaky to ma a nelituju toho, ze jsem to stahl a zahral .. A urcite to neprojdu jen jednou .. DLC na volnou jizdu bude ... Ale je pravda ze 7let je mnoho .. Ale za tech 7 let se toho muselo hodne udelat .. Tade je jen par veci, ktery jsem nasel behem prozkoumavani ruznych veci o mafii.

 

- cca 70 licencovanych pisni takze to neco zabere ...

- 2 mesice v NY a 2mesice v LA ("aby nasali atmosferu")

- vsechny auta jsou originalni (modeli i jmena) takze i tohle se muselo vyjednat a vymodelovat

 

 

Ale je pravda, ze 7 let je mnoho .. ale taky byly problemi s financemi takze se cela firma premistovala do US .

Link to comment
Share on other sites

a taky je pravda že R* by něco podobneho spatlali za 2 roky. jen tenn děj no ;) ještě teď jsem celej rozklepanej a to jsem to dohrál odpoledne... jo jinak tvoje není mi to líto... když za to dáš 1k tak ti to líto bude +)

 

Edit : stejně nejlepší hláška jak vitto na joa : "No podívejme se, kde jsi zrovna ty vzal mozek" nebo : joe:"Sakra spustilo se požární poplach"(uvnitř budovy když začne hořet) Vitto:"Né fakt ? A já už si ku*va myslel že začlo pršet" :-D jako ten dabing mě někdy doostával

Link to comment
Share on other sites

POZOR 1. mod/modifikace do MAFIE II

 

Název: Mafia 2 - Volná jízda mód / Costa’s Freeroam Mod

Lokalizace: CZ

Popis: Mafia II vyšla teprve včera (v Severní Americe před pár dny) a už se na internetu objevil první mód – Costa’s Freeroam Mod, který zpřístupní, fanouškům tolik chybějící volnou jízdu! Tu totiž hra obsahuje, jen je z nepochopitelných důvodů “zamčená” a běžný hráč ji tak nemůže vidět. Modifikaci teda soubor "gui-main.sds" skopírujte do adresáře s hrou...\Mafia II\pc\sds_cz\gui\ Ovšem upozorňujem, že její použití je na vlastní nebezpečí. Pokud máte originál nie je to oficiálny obsah.

Minimální konfigurace: Základní hra MAFIA II

Rok vydání: 2010

Ochrany: free

 

Linky na stažení budu posílat jen na požádání přes PM/SZ!!

Link to comment
Share on other sites

Costa’s Freeroam Mod, který zpřístupní, fanouškům tolik chybějící volnou jízdu!

 

Měním názor a určitě si zahraju i s touhle modifikací :d

SmK_ - Díky za info

Link to comment
Share on other sites

killer":17a2a9lx]kua ked pridem domof stahujem mafiu :d

 

Tak jestli ti mohu poradit a nemáš premium účet tak : Warcenter, Tam najdeš mafiu. Potom příspěvek od uploader ECIKA a tam jsou kombinovatelne party z edisk,uloz.to apod. Každý trvá 1 hodinu a naráz stahuješ 3 party tzn 2Hodiny (na to že na free dobrý ne ? xD)

Link to comment
Share on other sites

Prosím pomožte.. nejde mi demo ve steamu.. stáhnul jsem a když chci hrát tak se dokončuje instalace, zastaví se to na 1% a pak to napíše "nedokončená instalace hry blabla" poraďte prosím :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...