Jump to content

Když zombie útočí


kiwi

Recommended Posts

A co s tim amm udělat? :d

jestli mas sobejt tak smzatapokud ne tak tam mas modifikaci kterou mta nebere takze preinstalovat nebo ujistit jaka knihovna neb otaak to dela a smazat

 

PS 7tix za 1. sa mp to neni za 2. staci do mta vyhledavace napsat re a najdeto reident vil to je ono

Link to comment
Share on other sites

reinstalloval sem a pořád to píše sobeita nemám

 

jesli si nekdy mel modifikaci do gta tak si zpomen zda si ju odstranil atak pokud ne naistaluj si gta znovu .) ja to mam udelany na 2x jednou cisty gta na mta ajednou sobeitovany modovany gta na sa mp :d

Link to comment
Share on other sites

A máme tady další strašidelný den xD, vyjel jsem z arey 51 a převrátilo se mi auto. Náhle se objevilo za 5 sekund 30 zombie a za 18 sekund to bylo 60 zombie.. xD

Klikni ZDE

 

Musel jsem vylézt na střechu ammu nation: Klidkni ZDE Jenže ani to je nezastavilo.. xD Klikni ZDE...

 

Shodili mně ze střechy Klikni ZDE a zabili.. Klikni ZDE xD

 

Potom jsme chtěli udržet základnu s dalšími vojáky Klikni ZDE, ale zombíci jsou nezastavitelní xD Klikni ZDE. Proto jsme ze základny odjeli, ale zombie nám zase cestu zkřížili: Klikni ZDE xD

 

Všechny jsme je vybili Klikni ZDE, ale další zombie se vrátili Klikni ZDE, a my už jme na ně neměli dost HP a byli jsme nakaženi xD ... Zatroubili jsme na útup xD Klikni ZDE

 

+BONUS:Klikni ZDE - Všiměte si bežového auta uprostřed xD, jak na něj zombie útočí xD

Link to comment
Share on other sites

Včera jsme s ffredykem našli další zombie server. Vypadal nudně, protože tam bylo plno bugů.. a zombie jste našli jen když jste měli velikánské! opravdu velikáncké štěstí (upozorňuji, že je to BETA). Dnes tam ovšem dali novější verzi, ve které nemusíte hledat zombie. Ti si vás najdou sami :d Je to tam docela i o hubu :d Sice tam nenajdete laser u zbraní, nedostanete hned celý arzenál zbraní, jako na resident evil, ale je to mnohem realističtější. Ke všemu tam můžete plnit mise (fotografovat nějaké [rozbité?] objekty).

Dnes jsme tam byli tři a šli po nás zombie. Neudrželi jsme pozice a museli nás vyzvednout ostatní hráči. Mode se jmenuje ZRPG.

 

Malá rada: Když na vás půjdou zombie, a vy budete sám s nějakým hráčem bez auta, kryjte mu především záda! Nejdřív se starejte o něj a pak o sebe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...