Jump to content

Admin Vila v0.1


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Punkevník

davidku vis co tam dej? To jeste asi nikdo nema nwm ak sa mylim opravte daj tam ze ked hrac neni ADMIN a vojde to tej admin zony tak mu napise Niesi Admin opusti túto zónu ! A hodí ho to z tej admin zony preč

Link to comment
Share on other sites

davidku vis co tam dej? To jeste asi nikdo nema nwm ak sa mylim opravte daj tam ze ked hrac neni ADMIN a vojde to tej admin zony tak mu napise Niesi Admin opusti túto zónu ! A hodí ho to z tej admin zony preč

ještě nikdo nemá? tohle má podle mě "skoro každá" admin zóna :)

Link to comment
Share on other sites

:d To ma i FreeWall ve svy AV, ale ja to tam nechci protoze to znam ze svych starych casu na mem serveru ze sem se pripojil, nacetl se spawn na posledni pozici (tedy v Admin Zone) no a hned to ubiralo hp a nez sem si stacil dat rcon a /setp tak me to zabilo :d
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Promin ze pisu do stareho topicu ale nevidim zadne objekty... Kdyz si to dám na server mám tam jen vozidla ve vode .. :d

Možná si přesáhl limit pro objekty a nebo se to špatně načetlo, spíš to první "geek"

Link to comment
Share on other sites

Promin ze pisu do stareho topicu ale nevidim zadne objekty... Kdyz si to dám na server mám tam jen vozidla ve vode .. :d

Možná si přesáhl limit pro objekty a nebo se to špatně načetlo, spíš to první "geek"

 

Ok. Díky měl si pravdu přesáhl jsem limit objektů..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...