Jump to content

SA:MP 0.3b RC1_1 DOWNLOAD


Guest Crazyman

Recommended Posts

Mafian189":3cm5dd7w]
Caute ja mám zas iný problém, spustím hru. Začne sa mi načítavať a hned sa vypne, ani crash report to nevyhodí... a žiadny 0.3b server mi nejde

 

 

Ja mam taky isty problem

presne to je muj problem :d uz sem instnul zpet 0.3a :d

Link to comment
Share on other sites

Protože to je beta kdyby byla plna verze tak vam to de

divny je ze nekomu to de a nekomu zas ne :(

Jó mne to nejde ale to asi proto i že nemáš odinštalovaný 0.3a

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Nwm estli tu nekdo psal co je v tom novyho.. tak pisu ja..

 

Prelozeno z forka:

 

Novinky pro hrace

 

- Dulezite klientske bezpecnostni updaty

- Updaty a opravy SA-MP server browseru, navic hledani hostname a samp:// URL ovladani.

- Vylepsene hracske a animacni synchronizace

- Chat logovani (?)

- Chat time-stamping s /timestamp prikazem

- Soubory, vcetne screenshotu, se ted ukladaji do GTA San Andreas User Files slozky

- Zadne vyjimky na rozliseni monitoru (funguje kazde rozliseni)

- Kazde frame limiter zmeny se nyni ukladaji

- Opravy nekterych pádů

 

Novinky pro servery

 

- Nove autoobilni velocity a rotation funkce

- Schopnost pro sledovani (? prubehu) aplikovanych animaci

- Hraci muzou byt nascritpovani k drzeni objektu (Chapu tak ze objekt bude prichyceny k hraci..)

- HTTP klient pro pawn (beta)

- Object limit navysen na 400

- Moznost zmeny vykreslovaci hranice vzdalenosti objektu (vice nez 300 jednotek)

- NPCs can now record custom set animations (? nwm presne jak prelozit necham tak)

- Zvysna rychlost prohlizeni PVar (Nwm ctj :/)

- Hodne oprav chyb

 

Veci co vyvojari (spravci) serveru mají vědět

 

- CreateObject/CreatePlayerObject nyni maji zakladni parametr pro vyjkreslovaci vzdalenost jako posledni parametr. Nepotrebujete zmenit nic v kodu, ovsem musite recompilovat vas script s 0.3b pawn includy jinak se vase objkety nezobrazi. Tato novinka muze porusit streamery alozene na pluginu.

- Nasli sme to, že měnění vykreslovaci vzdalenosti objektů obsahujici svetla nebo castice muze zpusobit pád nebo fps lag.

- Format onfoot NPCeček se zmenil a neexistuje zadny zpusob jak upgradovat format. Musite znovu nahrat vschny onfoot NPCčka. Automobilni nahravky nejsou zmeneny a funguji.

 

Ostatni typi oprav a poadavku

 

Jak bylo zmineno vyse, je zde bezpecnostni problem ktery je potreba co nejdriv vyresit. Vim, že zde jsou majitele serveru, kteří maji chyby, které ovlivnuji jejich scripty, nebo chteji zvlastni moznost pro jejich servery. Tyto veci by meli byt hotove do jakekoliv budouci vyšlé verze. Prosim rozumějte tomuto faktu a pouze postujte chybova hlaseni v 0.3b jestli jsou to nove chyby a brani lidem ve hrani hry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...