Jump to content

Crazy Země v1.0


Guest Draxer

Recommended Posts

Zdravim

po včerejšim utoku Om3na ze jsem založil jen dva topicky v helpu a ze jsem kopirka jsem se rozhodnul udělat vlastni mod bez jakyhkoliv kopii cizich modu ATD...

Crazy Země

......................................................................................

 

Ted si každej řekne "Ježiši dalši mod co ma jen zakladni věci"

Ja mu na to řeknu " NE Je to lepši nez ostatni KOPIE "

 

Co je na tomto Modu nové ???

Je tu 22 novych povolani

 

Zavodnik /// muze vyzvat hrace prikazem /zavod ID

Prodavac /// muze prodavat jidlo ktere doplni HP prikazem /prodat ID

Obchodnik /// muze hraci nabidnou obleceni prikazem /oblek ID Hrace Id Obleku

Demolični Sluzba /// Ma za ukol ničit hračum auta ruznymy zbranemi jedno zičene hracovo auto = 1 BZ

Uklidova Sluzba /// Uklizi neporadky na ulicich prikazem /uklid

Cistici Sluzba /// Cistu hracum Auta tim ze je pofika vodou

Pilot /// Leta s letadly a muze delat letecke eventy na kridlech /event ID ( timto pozve hrace )

Bojovy Pilot /// Muze ovladat vojenska bojova letadla ( Hunter/ Hydra ) a muze chranit hrace prikazem /chranit ID

Dopravni Pilot /// dopravuje hrace do mest za penize /dopravit Id LS/SF/LV

Soukrome Ocko /// Vysetruje vrazdy hracu ( jeste na nem pracuju )

Dealer /// Prodava ruzne drogy prikazem /droga ID LSD/Trava/Herak/Koks/Pernik

Paserak /// Pasuje drogy z mesta do mesta na urcite misto

Prevoznik /// pasuje Imigranty a vezne z Federalni veznice

Herec /// muze udelat scenu pred hracem prikazem /scena ID Kolik za ni chce ( hrac pak da /ano nebo /ne kdyz chce nebo nechce mu za scenu zaplatit penize )

Tanecnik /// Muze zatancit hraci ( neco jako herec se scenkou ) jenom prikaz /tanec Id

BordelMama /// muze najimat Devky /devka ID

Pasak /// najima Ku*** prikazem /kur ID

Prezident /// Muze bejt jen jeden a voli se 1x za 4 dny ( Realne Dny )

Senator /// Potvruje to co predlozi kongres /potvrd ID Přání

Social /// Mno proste Prizivnik ;)

Doktor /// Neco jako Zdravotik Jenomze se za nej plati :d

Agent 47 /// Plni zakazky prikazem /Hitman Id Cena ( prijme ji /prijmout ID a pro hrace hitman na to Id zmizi a uvidi jej jenom Vrah cervenou teckou )

 

 

Dale jsou ve hre asi 4 - 6 Miniher

300 nemovitosti

200 Apartma s moznosti schovat auto

 

Moznost koupit si urcitou budovu zamestnani a urcovat vyplaty pro ty co to zamestani maji

Mno vyplaty plati Majitel a take dostava provize z vydelku tech co maj to povolani 70% :d

 

Dale je udelany anticheat ktery hrace projede 1x za 5 minut ( kazdeho ) ( nevystreli ho to jenom ho to kdyz ma hacky kickne )

 

Udelano asi dalsich 90 Warpu ;)

 

Prozatim je mod na zacatku ;) a makam na nem zatim tak z vetsi casti sam

at_1717328.png

 

Jakekoliv pomoci prijmu rad piste pres PM

Link to comment
Share on other sites

Nj obyčajný mód :d to jak zrobíš no tak ma poser dojdem sa kuknuť na server ale na Nový Život to nebude mať tedda na 5.verziu tie prvé 4 to trumflo :shifty:

Link to comment
Share on other sites

keby mam dat kazdemu co robi taketo nazvy modov kopačku do xsichtu tak by som bol v vezeni na dozivotie :d

Ozáj?Tak mu daj a pakuj do basy :d a co sa ti na tom nazve nepáči :d

Link to comment
Share on other sites

nazev este neni oficilani je to zatim takovy zakladni nazev ad neco mame potom tu hodim takovy topic aby nekdo vymislel jmeno a kdo jej vymysli a bude se nam libit dostane tento mod zdarma v amx :d

 

jo rikam ze to je zacatku je teprve 16% to bude dobra smazba az to bude na 100% Doufam

Link to comment
Share on other sites

furt nevidim nic zavratnyho...je to furt jenom pokus o RP nebo RL kterej je naprosto znicenej Warpama...nevidim zadny NPC, zadny poradny zavodeni, proste nic co by stalo za to....stejne vetsina hracu se ti na nejaky povolani vykasle...radsi si koupej zbrane a budou po sobe strilet a honit se po meste...

Link to comment
Share on other sites

furt nevidim nic zavratnyho...je to furt jenom pokus o RP nebo RL kterej je naprosto znicenej Warpama...nevidim zadny NPC, zadny poradny zavodeni, proste nic co by stalo za to....stejne vetsina hracu se ti na nejaky povolani vykasle...radsi si koupej zbrane a budou po sobe strilet a honit se po meste...

 

 

Mno prave a prto se dodelava Gun Arena atd atd atd je toho este mraky a proto shanim lidi na pomoc kdyz to budu delat sam tak datum vydani muzeme ocekavat cca konem Řijna

Link to comment
Share on other sites

hrůza to si rači zahraju maikeroo nebo rze ale snahu cenim 1.5/5

:d 1.5 ta ja dam 0.5/1 :d ale new 99 povolani? to chcem vydiet bude max 20 :d

kdo tu mluvil o 99 povolanich ????????????

Link to comment
Share on other sites

hrůza to si rači zahraju maikeroo nebo rze ale snahu cenim 1.5/5

:d 1.5 ta ja dam 0.5/1 :d ale new 99 povolani? to chcem vydiet bude max 20 :d

kdo tu mluvil o 99 povolanich ????????????

Ups sori uz asi nevidim ja ze 99 a tam 22 :shifty: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

řeknu vam to tak mne jsou vaše naražky na to ze sem neco zkopčil atd primo tam kde slunce nesviti takte si do tho mista vlezte taky a sve demnetni kecy o kopirovani si srtčte do PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIP

Link to comment
Share on other sites

název je skopírován od Realna Zeme :d

Stejně jako tvůj MarK.... Kolik na světě má lidí v nicku Mark? Jéje, ty jseš ale kopírka :) To je absurdní...

 

PS: zapoměl jsi napsat že je to zkopírovaný i z Crazy City... fake...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...