Jump to content

Druhý moderátor sekce PHP (Xnuke)


xnuke

Recommended Posts

Rozhodně ti dám NE ! Protože si n00b a porušuješ autorské práva - AGPL a jěšte stále nevím proč sem tě nenahlásil !!! "scratch" A tým, že je porušuješ vydávaš systém který si nevytvoríl za svůj takže tým rozhodne neovládaš PHP !... :p

Link to comment
Share on other sites

Dávám ne, vůbec ho neznám, to už spíš bych dal toho daffyho..

Kouknul jsem na ten Final Gear do teamu a:

Warning: include(pages/team.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/tk/finalgear/www/index.php on line 63

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'pages/team.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/tk/finalgear/www/index.php on line 63

 

CPZ-hosting: taky bych uměl udělat jedinou stránku s formem bez submitu a dát tomu příponu php, nepřesvědčí mě to.

 

To s tím předělaným fusionem => já mám taky upravený fusion pro potřeby vzhledu a nechlubím se tím

 

 

NE :boss:

Link to comment
Share on other sites

Rozhodně ti dám NE ! Protože si n00b a porušuješ autorské práva - AGPL a jěšte stále nevím proč sem tě nenahlásil !!! "scratch" A tým, že je porušuješ vydávaš systém který si nevytvoríl za svůj takže tým rozhodne neovládaš PHP !... :p

Urazet se kamarade nenecham ! Jedinej nOOb si tady ty ... nevim co tady meles ze vydavam cizi cms za svuj ???? Loosře ! Tebe moc dobře znám z PB Kopíracka lamo

 

-- pát 09. črc 2010 3:43:58 --

 

Dávám ne, vůbec ho neznám, to už spíš bych dal toho daffyho..

Kouknul jsem na ten Final Gear do teamu a:

Warning: include(pages/team.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/tk/finalgear/www/index.php on line 63

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'pages/team.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/tk/finalgear/www/index.php on line 63

 

CPZ-hosting: taky bych uměl udělat jedinou stránku s formem bez submitu a dát tomu příponu php, nepřesvědčí mě to.

 

To s tím předělaným fusionem => já mám taky upravený fusion pro potřeby vzhledu a nechlubím se tím

 

 

NE :boss:

 

Kdyby si lepe cetl tak zjistis ze projekty sou v konsktrukci. Jediny co je temer kompletni je www.radio-dixi.tk . Komplet naprogramovany CMS podle potreby.

Link to comment
Share on other sites

:d hh urážet... Tak řikaš Pawnokox.net co ? :dVšichni dobré víme, že od kdy tam nechodí MaverickCZE, Andr3s... je tam veľký šef Jakub9111 a to je ta najväčšia lama na svete ! :-/
Link to comment
Share on other sites

to Pongo: skoda mluvit.. jak nevis kdo sem ... bo kdo jsem byl tak tezko vysvetlovat.. az dospejes treba to pochopis ;-)

 

Ja moc dospívat nemusím... mnoho krát si pŕeju aby sem byl díte a mohl mnoho věci změnit ! Vůbec mne nezajíma kto si když tu jede o to co tu budeš delat a o tve reference staci videt ze porusujes autorske prava, ktere se porusovat vubec nemusi... respkt. je porusujes 2 nasobne !

 

A nezajima mne kdo si byl ale cim si !!! Proč bych se mnel starat o minulost, ktera vůbec nemuže ovlivnit buducnost ?

 

Link to comment
Share on other sites

je tam veľký šef Jakub9111 a to je ta najväčšia l*ma na svete ! :-/[/b]

 

ja nevim co s tim jakubem vsichni furt mate...

jakub tam chodi 1 za tyden, a to uz pul roku, momentalne sem tam spravce ja tak prosim nepiste informace ktery jsou pres pul roku/rok stary, dekuji...

Link to comment
Share on other sites

":14gcnutd]
je tam veľký šef Jakub9111 a to je ta najväčšia l*ma na svete ! :-/[/b]

 

ja nevim co s tim jakubem vsichni furt mate...

jakub tam chodi 1 za tyden, a to uz pul roku, momentalne sem tam spravce ja tak prosim nepiste informace ktery jsou pres pul roku/rok stary, dekuji...

 

:d Nj... no stačilo mi, že som po dlhom čase pridal jeden pekný príspevok a Jakub to tam pekne o komentoval dosť sa strápnil dosť ľudí sa tam pohádalo až to vyvrcholilo k tomu, že jeden človek bol nútený Hacknuť crazy-host ! :d

Link to comment
Share on other sites

":2yjs8evl]
je tam veľký šef Jakub9111 a to je ta najväčšia l*ma na svete ! :-/[/b]

 

ja nevim co s tim jakubem vsichni furt mate...

jakub tam chodi 1 za tyden, a to uz pul roku, momentalne sem tam spravce ja tak prosim nepiste informace ktery jsou pres pul roku/rok stary, dekuji...

 

:d Nj... no stačilo mi, že som po dlhom čase pridal jeden pekný príspevok a Jakub to tam pekne o komentoval dosť sa strápnil dosť ľudí sa tam pohádalo až to vyvrcholilo k tomu, že jeden človek bol nútený Hacknuť crazy-host ! :d

 

kdyz to neumi zabezpecit tak proc delaj hosting ? :d ROFL

Link to comment
Share on other sites

jn, a k tvojmu podpisu
Legendární hosting zase ožije ... Více

Plánované otevření SA-MP Hostingu je 1.8.2010 !

Luxusní administrace 21. Století !

Nová technologie serverů.

Propracovaný Administrační panel

Technická podpora 24 hodin 7 dní v týdnu !

Nejnižší ceny v České a Slovenské Republice !

nic proti ale

legendarny? v zivote som o nom nepocul.

najnizsie ceny v cr a sr? to bude nieco pod 0kč ne? :d ked su tu uz aj free hostingy

 

tak to si tu hodne krátko

 

(volím ÁNO)

 

c-p-z.eu dokonca spoznorovalo fiasko gta.cz (Letnú Gta Ligu :d na ktorej som bol prihlásený)

mal som od vás server a bol super :)

Link to comment
Share on other sites

Diky QWER.. Pocket co teraz robit za hosting.. az uvidite system nakupu serveru a platby tak vam vypadne celist :d .. ne sranda.. jen reknu ze se muze zdarma kazdy zaregistrovat a bude mit sve vlastni kredity . kredity nakoupite pres sms a za kredity si budete moci koupit server.. a bude to velmi vyhodne.. zadny cekani na platby na ucet zadny cekani na admina nez zprovozni server atd,,,,

Link to comment
Share on other sites

promin ale neberu napady ostatnich programatoru.. je jen pravda ze to bude mit podobne .. jen trochu prehlednejsi.. v tom tvym bych se tezko vyznal :d

 

Od někaď tě asi znám taky zřejmně php umíš a javascript ovládáš taktéž bylo by dobré kdyby mohli suhlasit jen normálni lidi který si udělají názor podle sebe a neinspirují se tou největší lamou vlastně bylo by dobré mít moderátora sekce php profíka a né nějakou lamu Tím nemyslím že Hot je lama :) ale myslím si že by se někdo našel :)

PS: ANO :) a eště jednou gratuluju :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...