Jump to content

[Gta Sa Mp] Jak udělat dynamickou IP adresu


ThePhoFe

Recommended Posts

Dobrý den, doufám že neruším ale potřeboval bych od Vás poradit, víte já dostal ban na nějakem Anglickem serveru a pouze za to že jsem tam pořád zabíjel Admini a byl jsem bez cheatu, já necheatuju ale potřeboval bych vědět jestly se to dá obejít, slišel jsem že jse dá udělat tzv..(Dynamicka IP adresa) tak bych potřeboval vědět jak to udělat abych mohl zase hrát...Prosím rychlou odpověd... Předem Děkuji... :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, doufám že neruším ale potřeboval bych od Vás poradit, víte já dostal ban na nějakem Anglickem serveru a pouze za to že jsem tam pořád zabíjel Admini a byl jsem bez cheatu, já necheatuju ale potřeboval bych vědět jestly se to dá obejít, slišel jsem že jse dá udělat tzv..(Dynamicka IP adresa) tak bych potřeboval vědět jak to udělat abych mohl zase hrát...Prosím rychlou odpověd... Předem Děkuji... :)

pokud ti ju poskytovatel internetu neposkytuje...tak máš smůlu...to záleží jen na tom ;)

Link to comment
Share on other sites

No jo, ale slišel jsem že ta Dynamicka IP adresa jde udělat bez toho aby nějaký poskitovatel ji měnil, nějak zamaskovat ji nebo ji tu Dynamickou IP udělat ale jak....?

ano jsou programy co ti změní IP adresu...ale jen po tu dobu co je program zapnutý a způsobuje ve hře velké lagy o pingu zhruba cca 300 ms...což je nehratelný...(vlastní zkušenost)

Link to comment
Share on other sites

Jo jsou programy, který ti skryjou IP a nahradí ji jinou. Problém je v tom že tyhle programy se blbě hledaj. Buď jsou smazaný a nebo je v tom plno trojských koní takže defakto nic. Většinou najdeš vždy trial verzi a ta je tak ořezaná že je totálně nahovno.

Link to comment
Share on other sites

Aha, ale stalo se mi že jse mi na server naboural jeden hráč, a ten zjistil RCON tak jsem ho zabanoval, pak tam přišel i když měl BAN ale jakoby nepřišel do hry ale na server a vůbec se neukázalo že jse připojil a byl na RCONu a psal tam že nás všechny zabanuje pak řekl že má dynamickou IP a říkal že jsi ji udělal velmi lehce a neřekl jak...

 

A pak ještě jsem měl na serveru Ochranu, to ti chrání když se naboura někdo na RCON tak ho to hned vyhodi, respektivě zaBANuje tak nevím jak dal pryč ochranu... Stím bych potřeboval poradit jak udělat lepší zabezpečení proti těmhle HACKERUM...

Link to comment
Share on other sites

Aha, ale stalo se mi že jse mi na server naboural jeden hráč, a ten zjistil RCON tak jsem ho zabanoval, pak tam přišel i když měl BAN ale jakoby nepřišel do hry ale na server a vůbec se neukázalo že jse připojil a byl na RCONu a psal tam že nás všechny zabanuje pak řekl že má dynamickou IP a říkal že jsi ji udělal velmi lehce a neřekl jak...

 

A pak ještě jsem měl na serveru Ochranu, to ti chrání když se naboura někdo na RCON tak ho to hned vyhodi, respektivě zaBANuje tak nevím jak dal pryč ochranu... Stím bych potřeboval poradit jak udělat lepší zabezpečení proti těmhle HACKERUM...

jednoduchá věc...Realná Země...??

Link to comment
Share on other sites

Aha, ale stalo se mi že jse mi na server naboural jeden hráč, a ten zjistil RCON tak jsem ho zabanoval, pak tam přišel i když měl BAN ale jakoby nepřišel do hry ale na server a vůbec se neukázalo že jse připojil a byl na RCONu a psal tam že nás všechny zabanuje pak řekl že má dynamickou IP a říkal že jsi ji udělal velmi lehce a neřekl jak...

 

A pak ještě jsem měl na serveru Ochranu, to ti chrání když se naboura někdo na RCON tak ho to hned vyhodi, respektivě zaBANuje tak nevím jak dal pryč ochranu... Stím bych potřeboval poradit jak udělat lepší zabezpečení proti těmhle HACKERUM...

isiel tam cez web rcon, ono ti to odosle pakety (heslo a prikaz) naraz a server ho nevie zabanovat.

Link to comment
Share on other sites

a klidně se ti mohl přihlásit přes konzoli na RCON tam ochrana zřejmě nefunguje...

 

-- stř 07. črc 2010 12:15:29 --

 

jak to zabezpecit? vytvor si script ktory ti kazdych 10 sec meni random heslo random(100000, 999999);

Om3nův RCON protection....:) je tu... tak a´t hledá :)

Link to comment
Share on other sites

Hm.. Divný mě ta ochrana fungovala já jsi dal /rcon login a hned mě to zabanovalo...

 

-- stř 07. črc 2010 12:16:38 --

 

a klidně se ti mohl přihlásit přes konzoli na RCON tam ochrana zřejmě nefunguje...

 

-- stř 07. črc 2010 12:15:29 --

 

jak to zabezpecit? vytvor si script ktory ti kazdych 10 sec meni random heslo random(100000, 999999);

Om3nův RCON protection....:) je tu... tak a´t hledá :)

 

Om3nuv Anti-Rcon jsem viděl ale ted nevím kde :d

Link to comment
Share on other sites

nn, na konzolu to fungule preto ze odosielas pakety postupne, najprv sa prihlasis a az potom zadavas prikazy.

 

 

Hm.. Divný mě ta ochrana fungovala já jsi dal /rcon login a hned mě to zabanovalo...

Ale on tam ide z Web RCONu. tam je zasadny rozdiel v odosielani paketov

Link to comment
Share on other sites

nn, na konzolu to fungule preto ze odosielas pakety postupne, najprv sa prihlasis a az potom zadavas prikazy.

 

 

Hm.. Divný mě ta ochrana fungovala já jsi dal /rcon login a hned mě to zabanovalo...

Ale on tam ide z Web RCONu. tam je zasadny rozdiel v odosielani paketov

 

Aha, no dobrý vysvětlil jsi mi to ale pořád nechápu jak to heslo zjistil...

Link to comment
Share on other sites

rze 7.3 ma tajny prikaz rze8 ma abcdefghi985

 

A nejde to změnit?

 

-- stř 07. črc 2010 12:22:14 --

 

Vím jen že přes /rcon rcon_password

 

Ale když spadne server, tak se to vymaže, a mě se to nechce pořád dělat dokola...

Link to comment
Share on other sites

rze 7.3 ma tajny prikaz rze8 ma abcdefghi985

 

A nejde to změnit?

 

-- stř 07. črc 2010 12:22:14 --

 

Vím jen že přes /rcon rcon_password

 

Ale když spadne server, tak se to vymaže, a mě se to nechce pořád dělat dokola...

Bloode pokud vím tak na Rze 7.3 nic není ;) jen na RZe 7...

 

holt jinak nejde...budeš msuet to pořád tak psat...

Link to comment
Share on other sites

Ale nějak to tam je udělaný ale musí do jít změnit, já jsi z uložto stáhl Rze8.pwn a tam to musí jít změnit nějak...

pwn..Rze8?? horko težko kámo ;) to nemáš šanci mít....

 

-- stř 07. črc 2010 12:30:00 --

 

KONČÍM UŽ SEM NEPÍŠU...NEUMÍŠ SE POŘÁDNĚ VYJÁDŘIT A SPAMUJEM TADY...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...