Jump to content

návrh Zruseni sekce garrys mod a pridani sekce cs


Recommended Posts

Takze pisu tu proto aby se zrusila sekce garrys mod stejnak tam nikdo nepise a temat tam je tak 10. A proto sem pro zavedeni sekce counter-strike tato sekce by obsahovala.

 

Videa-tak to je asi jasne

 

Pluginy- Existuje snad tisice pluginu na cs 1.6 ktere se daji pridat jak do counter strike tak i na server. (AMXX, metamod, ptb...)

 

Ke stazeni-Tak to je snad tutovka

 

Navody-napriklad jak si vytvorit vlastni spray logo ve hre a atd.

 

Mapy-to bude take tisice map do hry cs

 

Help-Tutovka

 

Proste by to bylo to co v garrys modu akorad myslim ze by se tam vic psalo a atd.

Link to comment
Share on other sites

Urcite souhlas. Chtel bych tu tuhle sekci uz jen z duvodu ze cs 1.6 miluju a hraji kazdej den. Ale je to jen na chytrakovi jestli prida tohle a jestli odstrani GMod

Link to comment
Share on other sites

btw: Hospoda: Než něco vypustíš z huby nauč se číst v jiném TOpicu, kde sem psal že Sekci Garrys Mod sem tady já nechtěl ;)..chytrák řekl že ji dělá a že by mě chtěl za moderátora

Link to comment
Share on other sites

Gmod je dobrá hra, ale uvítal by som nejak viacej, keby sa pridávalo viac videí, návodov, zaujímavostí :) A som aj za CS, keďže sám som jeho hráčom. CS aspoň aj súvisí s pawnom, keďže v ňom sa robia módy, pluginy :)

Link to comment
Share on other sites

som pre CS dal by som sem anketu omg...

//EDIT podla mna ten garrys mod ci ako sato vola do pici majte rozum nechapem ako sa to moze bavit si tam stavate nieke blbosti pochopil by som keby tu bolo nieco normalnejsieho napr Hitman,Left 4 Death

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...