Jump to content

návrh Zruseni sekce garrys mod a pridani sekce cs


Recommended Posts

Urcite souhlas. Chtel bych tu tuhle sekci uz jen z duvodu ze cs 1.6 miluju a hraji kazdej den. Ale je to jen na chytrakovi jestli prida tohle a jestli odstrani GMod

MOje slova..x)

Link to comment
Share on other sites

Ano jsem pro Counter strike....a taky se mi zdá že sekce Garrys mode je zde k ničemu...a DON si tam píše akorát věci pro sebe sorry done ale je to tak...je to tu zbytečné....a co takhle anketa?

Link to comment
Share on other sites

Nechapu proc tu kazdej pise PRIDEJTE Anketu ale nikdo nenapise moderatorum aby ji pridali.. dmnce

proč modovy? snad tomu kdo tne topic založil ne?

Nemyslis ze kdyby ji chtel zalozit tak uz ji zalozil davno?

Link to comment
Share on other sites

Nechapu proc tu kazdej pise PRIDEJTE Anketu ale nikdo nenapise moderatorum aby ji pridali.. dmnce

proč modovy? snad tomu kdo tne topic založil ne?

Nemyslis ze kdyby ji chtel zalozit tak uz ji zalozil davno?

a proč ju nezaložil dyť by to mělo jít ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest ●̪•Đ3B!L●̪•

Ja som zásadne proti obi dvom nakoľko je toto web o Programovaní ... najmä pwn a php ... Len tak by ma zaujímalo čo bi v tej sekcii boli za témy ? No lol uvediem príklad : [CS] Smk. ma trafil do riti -> Hh ... Nič len spam :v: Môj názor :prdel:

Link to comment
Share on other sites

Ja som zásadne proti obi dvom nakoľko je toto web o Programovaní ... najmä pwn a php ... Len tak by ma zaujímalo čo bi v tej sekcii boli za témy ? No lol uvediem príklad : [CS] Smk. ma trafil do riti -> Hh ... Nič len spam :v: Môj názor :prdel:

Jak uz nekdo psal, pawn souvisi i s Counter Strikem, takze by se to hodilo.

Link to comment
Share on other sites

Ja som zásadne proti obi dvom nakoľko je toto web o Programovaní ... najmä pwn a php ... Len tak by ma zaujímalo čo bi v tej sekcii boli za témy ? No lol uvediem príklad : [CS] Smk. ma trafil do riti -> Hh ... Nič len spam :v: Môj názor :prdel:

Jak uz nekdo psal, pawn souvisi i s Counter Strikem, takze by se to hodilo.

 

Písal som to ja.. v Pawn (jazyku) sa robia pluginy & mody na servery CS 1.6. Neviem ako to je na CSS, ale na CS 1.6 to viem na 100% :)

Link to comment
Share on other sites

Ja som zásadne proti obi dvom nakoľko je toto web o Programovaní ... najmä pwn a php ... Len tak by ma zaujímalo čo bi v tej sekcii boli za témy ? No lol uvediem príklad : [CS] Smk. ma trafil do riti -> Hh ... Nič len spam :v: Môj názor :prdel:

budeš urážet? si ubohej že si bereš můj nick do huby...a tvůj nick mluví za vše....

Link to comment
Share on other sites

djmckjuba":2ntfuwe7]ty ses ale inteligent...za 1.chapes slovo priklad? a za 2. Smk. ma trafil do riti znamena že to nepises ty ale nekdo o tobě tak nwm co ti natom vadi

právě že ten příklad, a co se staráš vůbec?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...