Jump to content

HELP Install Win XP / Boot DVD


HackerxD

Recommended Posts

Mam taký problém chcem preinstalovat win xp a ked vlozim dvd s windowsom do pc tak mi ho nechce nabootovať , skúšal som to nastaviť v biose ale daleko som nedošiel

Tak tu je môj bios a boot nastavenia :

 

http://i62.servimg.com/u/f62/14/92/33/46/dsc03511.jpg

 

1st BOOT Device som dal CD/DVD-0

2ndBOOT Device som nechal IDE-0

ostatné som nechal tak

potom som to ulozil dal DVD do Pc , reštartoval Pc a DVD nechce aj tak nabotovať

 

Co s tým je ???

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
já má mstažený XPčka a složba boot tam není a v pohodně přes bios to v poho nastagvím...

 

Ja mam CD u fotra takze bych se nekoukl co tam je za slozky.. ale jedna slozka ti tam chybi a ta je na boot :d

Link to comment
Share on other sites

já má mstažený XPčka a složba boot tam není a v pohodně přes bios to v poho nastagvím...

 

 

BIOS a složka boot je uplně něco jinýho, nevim co řešíte.

 

Dotyčnej nenapsal jak přesně to nefunguje, HackerxD: když seš takovej hacker tak zapni Multiboot menu pokud ho maš a bios vubec neřeš, ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jejda vy jste slepci. Hele ty velkej hekre zkus si pohrat s tím 1st,2st,3st to je co bude butovat prvni jestli harddisk nebo cd. Samozřejmě že harddisk ti bude butovat při každém zapnutí pc ale ty musíš dát ať prvni začne butovat cd musíš si s tím pohrát. Velkej Hekre :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pokud jsme dobře pochopil, tak chceš instalvoat XP z cd, že? Tady máš návod jak to dělám já.

 

resetni pc a mačkej buď F8 nebo F9 nebo možná i F10 jedno z toho bude bootovani z diskety, mechanikya z USB disku a navol si mechaniku a spusti se ti instalace ( musis ale mit v dc romce cd s win :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...