Jump to content

[SKOLA] Vysvedcenie


Dennis

Recommended Posts

mentoss":3n3m9huk]
njn Sekunda .... to stejný taky 7. :d

 

:d .. ja chodim na zasranou zakladku :d ne na gympl jeste vic zajebanej :d

Na gymplu bych se asi posral :lol::d

já bych na gympl nešel aji kdybych na to měl známky :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z te informatiky to mam protoze sem nechtel delat nejakou prezentaci... tak mi daval kazdej tejden jednu 5

jo a hej taky máte všichnitak blbý učitelky..... :lol: jestli je nemáme stejný :lol:

 

-- pon 21. čer 2010 22:21:10 --

 

n není to o moc jiné.... ale já sem byl do páté třídy nadaný hoch :lol: sem mel je jednu dvojku v 5. třídě ...

Link to comment
Share on other sites

máme blbý máme ... takove jako mame my si jeste nevidel chlapce :d ok, du spát :d už mi z toho php a css a html totalne je*e :d brou noc vsem :) zitra se uvidime :)

Link to comment
Share on other sites

máme blbý máme ... takove jako mame my si jeste nevidel chlapce :d ok, du spát :d už mi z toho php a css a html totalne je*e :d brou noc vsem :) zitra se uvidime :)

no mi taky s vyučujicíma nejsme na tom nějak extra dobře :d

Link to comment
Share on other sites

Kvarta (4. třída na gymplu, normálně 9.):

Biologie, Anglina, Ruština, Zeměpis - 3

Chemie, Občanská výchova, Matika - 2

Fyzika, Čeština, Tělák, Informatika, Hudbka, Výtvarka, Děják - 1

 

Průměr 1.8 a pokračuju do kvinty a dál, takže sem v pohodě... Akorát příští rok nás budou učebnice stát 4 a půl litru a k tomu budou známky na netu :wtf: :boss:

Link to comment
Share on other sites

Kvarta (4. třída na gymplu, normálně 9.):

Biologie, Anglina, Ruština, Zeměpis - 3

Chemie, Občanská výchova, Matika - 2

Fyzika, Čeština, Tělák, Informatika, Hudbka, Výtvarka, Děják - 1

 

Průměr 1.8 a pokračuju do kvinty a dál, takže sem v pohodě... Akorát příští rok nás budou učebnice stát 4 a půl litru a k tomu budou známky na netu :wtf: :boss:

nejseš magor??? :d taky chci takový známky :d
Link to comment
Share on other sites

Magor? To sem se vůbec neučil vždy sem prošel s tím co mám v hlavě a v informě sem GIMP vyučoval já (bez legrace, učitelka byla marná)

 

Jak říká název jedné skupiny na FB:

V 1., 2., 3., třídě sme za trojku brečeli, dneska sme za ni šťastní
"lol" :boss:
Link to comment
Share on other sites

Magor? To sem se vůbec neučil vždy sem prošel s tím co mám v hlavě a v informě sem GIMP vyučoval já (bez legrace, učitelka byla marná)

 

Jak říká název jedné skupiny na FB:

V 1., 2., 3., třídě sme za trojku brečeli, dneska sme za ni šťastní
"lol" :boss:
njn :d ale je to pravda... ale sere mě můj mozek já když si chci něco zapamatovat tak to přečíst tak 6krát ... prostě já si blbě zapamatovávám věci....
Link to comment
Share on other sites

LOL nevím jestli si toho všímate ale moc jedniček nikdo na Vysvědčení mít nebude :d a někdo aji propadá znám jen dvě osoby který mají až do 9 samý první je dcera učitelky na škole kam chodí a druhá sestřenice té první :d (svým vysvědčení se chlubit nebudu protože sám nevím jak to dopadne už jsem skoro měsíc doma)Tak nevím jak vy ale já bych pořádal demonstraci že toho učení je prostě na nás moc :d

Link to comment
Share on other sites

osmá třída ZŠ:

 

čeština, (fyzika, chemie), angličtina, dějepis = 2

matematika, zeměpis, přírodopis = 1

 

 

ty v závorce budou možná lepší, ale ted už je mi to celkem jedno, protože nebude trojka "cheers" "cheers"

Link to comment
Share on other sites

killer":38p3ulgl]mno ok ked chcete vediet :d

SJ 4

M 4

F 4

Z 3

P 4

D 4

AJ medzi 4-5 idem dneska odpovedat tak mi drzte palce ;)

 

tvl, mozna by stalo za to si k tomu občas sednout a přečíst si něco v sešitě a držím palce :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

killer":1baznrvh]mno ok ked chcete vediet :d

SJ 4

M 4

F 4

Z 3

P 4

D 4

AJ medzi 4-5 idem dneska odpovedat tak mi drzte palce ;)

 

tvl, mozna by stalo za to si k tomu občas sednout a přečíst si něco v sešitě a držím palce :thumbup:

diky uz sa polepsim v 8 uz nebudem taky lajdak len dnes sito musim opravit

Link to comment
Share on other sites

Já chodím do třídy s DjMckjubou, dokonce s ním sedím v lavici, a jak sám říkal, hrozilo nám, že budeme dělat opravky kvůli docházce, ale taktak nám to vyšlo, takže máme bez problémů :)..teď jenom počkat do zítřka a je konec učení :)

Link to comment
Share on other sites

ja du do druhaku (mozna :))

Reknu ze mam z ikt (informatika) 2 a to ze sem misto toho abych pracoval pawnil rze8.1 :)

Jinak je na mne profa nasranej protoze sem se prihlasil pres shh na muj ucet a protoze tam nemel koren tak sem vycouval do zakladu a zajel sem do seznamu hesel a trochu sem si pohral s ucty ostatnich :)

Ale na mne nemohly maji si to poradne zabezpecit :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...