Jump to content

[Addons] Stránky


癌癌癌

Recommended Posts

Čau, takže zaprvy chci zkritizovat, že odkdy jsou v Garrysu "Pluginy" ... hral jsem to celkem čistyho času asi 4hod. Ale rozhodně vim, že to nejsou pluginy, ale addony.

 

 

Za druhé, napište sem stránky s addony apod.

http://www.gmodfiles.com/home

 

 

 

TIP na stranku jsem dostal od Michal123.V

 

 

-- pon 14. čer 2010 18:53:23 --

 

BTW: Jestli těmi "pluginy" není myšleno addony, tak se omlouvám jinak, okamžitě pište všichni chytrakovi ať mu hapne ten jeho 7GB RAM ultra mega komp :d

Link to comment
Share on other sites

za 1..Pluginy jsou zahrej si někdy na STEAM Serveru Gmod.biZ HL2 Roleplay..a máš tam odkazy na pluginy, bez kterých se na server nepřipojíš ;) tak mlčet když nevědět

Link to comment
Share on other sites

DON":3rjoplwc]za 1..Pluginy jsou zahrej si někdy na STEAM Serveru Gmod.biZ HL2 Roleplay..a máš tam odkazy na pluginy, bez kterých se na server nepřipojíš ;) tak mlčet když nevědět

 

 

Jen se snažiš, nepřiznat chybu?.... Proč by tu byla sekce jen kvuli pár serverům, které využivají "některé servery" ? .... Tim padem, kde je sekce Addony? ... Ke stažení? .... Neni to to samy? .... Nedalo by se "Pluginy" (tim smyslem jaky si napsal ty) dat do "Ke stažení"? Nedalo? ... Neřešim .. chytrak stejne psal, že to měnit nebude .... Nevadí mi to, jen konstatuju..

Link to comment
Share on other sites

Rozdíl je v tom že fugas napsal Já bych místo Pluginů napsal Addony, přitom Jsou to 2 rozdílný věci, u kterých je totální kravina dát je do jednoho pytle

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...