Jump to content

Něco o GModu


DON

Recommended Posts

chtel bych se zeptat jestli se jedna o 10 nebo 11

Žádná oficiální 11 neexistuje, jedná se pouze o upravenou desítku od PSY, ovšem co je tam upravenýho sem nikdy nepochopil, jediný bylo to že mi tam půlka věcí vůbec nefungovala.

Link to comment
Share on other sites

chtel bych se zeptat jestli se jedna o 10 nebo 11

Žádná oficiální 11 neexistuje, jedná se pouze o upravenou desítku od PSY, ovšem co je tam upravenýho sem nikdy nepochopil, jediný bylo to že mi tam půlka věcí vůbec nefungovala.

zevraj sa 11 pripravuje ale nwm presne :d

Link to comment
Share on other sites

Ale no tak, necituj poslední příspěvek...

Btw je to hodně divný tohle téma, mě teda nenapadá co by bylo na gmod 11 novýho mohlo bejt, když všechno teď akorát vylaďujou updaty. Podle mě gmod 11 vyjde až když vyjde např. Half Life 3 nebo něco s hl enginem ale novějším, pak by bylo co dělat, ale teď je tam snad všechno...

 

-- čtv 08. črc 2010 17:38:22 --

 

DON":9e32t8zv]Machu: Proč si to nekoupíš za těch blbých 150 kč? :d:D:D:D:D:D:D

 

edit:// sorry :d musel sem :d

 

Teď jsem si všiml tohodle... 150 kč jo ? K Garrysu potřebuješ hru na hl enginu a to sakra neni 150 kč, se podívej sám :

Link to comment
Share on other sites

DON":26gq2qrx]Nesnaž se bu****vat když ti to nejde

 

 

Koupit Garry's Mod + Team Fortress 2

 

Obsahuje 2 položek: Team Fortress 2, Garry's Mod

Informace o balíčku

18,99€

Přidat do košíku

18.99 EUR (euro) = 483.201 CZK (česká koruna)

 

 

- Převedeno na stránce: http://www.kurzy.cz/kurzy-men

Link to comment
Share on other sites

Nejspíš, ale jak říkám, 19 euro neni dostupný pro každýho 13ti letýho fakana jako jsem já, ačkoliv bych tu hru měl hrozně moc rád v originále, prostě nemůžu, tohle je zhruba moje tří měsíční hrubý kapesný... Takže tak.

 

-- pát 09. črc 2010 12:01:02 --

 

DON":1og9vxp7]Nesnaž se bu****vat když ti to nejde

A ty se nesnaž dělat chytrýho když ti to nejde. Navíc mě buzerování jde výjimečně.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...