Jump to content

MS 2010 [SOUTH AFRICA]


hrony

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nevim co je větší úspěch jestli dostat se na MS v AFRICE a stejně vše prohrát nebo vyhrát mistrovství světa :lol::lol:

"Ste ako kvalitný DVD prehrávač,prehrajete všetko" :lek:

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

tyran niesi trosku namysleny co je na tom ze ste vyhrali stava sa :) ste dobry no co uz nasi su tupci no co uz moze sa stat ze nabuduce vypadnete hned v MS... Afrika a co ked prehrame ale konecne sme sa tam dostali a Slovensko bude aj v hre Fifa :) jupý :)

Link to comment
Share on other sites

hej konecne po niekolkych rokoch vyhrate MS v hokeji a uz ste najlepsi :d

ano jsme nejlepší ,protože jen ti nejlepší můžou vyhrát MS. Tady vidíš šikovnost českých hokejstů a jako jediný národ máme v celé historii výherní hattrick :) čimž vy se chlubit nemůžete ;)

Link to comment
Share on other sites

Chlapci, chlapci, kľud...

Táto téma je na zblíženie bratov a nie na rozhádanie. Ak nám nedržíte palce, pochopiteľne..pretože viete, že aj tak to nikam nespeje..ale aspoň nenadávajte na celý slovenský ľud!

Link to comment
Share on other sites

viete preco ste vyhrali? lebo viac ako polovica skusenich hracov ako je napr. Rusko,Kanada,USA,Swedsko,Finsko....viac ako polovica hracov je bud v NHL alebo v KHL a nemohli dorazit hrat MS kvoli play off takze bi si mal rozmyslat :)

Link to comment
Share on other sites

viete preco ste vyhrali? lebo viac ako polovica skusenich hracov ako je napr. Rusko,Kanada,USA,Swedsko,Finsko....viac ako polovica hracov je bud v NHL alebo v KHL a nemohli dorazit hrat MS kvoli play off takze bi si mal rozmyslat :)

my sme snad měli hvězdy z NHL ?? jestli sis nevšiml my měli hráče z extraligy a jen pár vyjimek bylo z NHL... A Rusáci měli kompletní sestavu špiček,nejlepších hráčů světa a dostali naprdel ;) takže tak :wave:

Link to comment
Share on other sites

2:00 nerozbreč se frogu,kokůtku zaostalej

 

-- pát 11. čer 2010 16:46:45 --

 

tyran...ak rusi mali kompletnu zostavu tak ja som hitler...keby maju rusi a vi kompletnu zostavu tak bi som sa len kukal ako padaju jeden gol za druhym do vasej siete :)

s neznalcem co nezná ovečkina,malkina apodobně se bavit opravdu nemusím. ;)

asi si neslyšel od ruské hokojevé federace,že jakmile se ruský hráč z nhl nebo z jakékoliv jiné ligy nedostavi na MS v ruské repre.končí a proto tam všichni nejlepší byli ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

olympijsky vytazove a MS je trosku rozdiel kokote zaostalej a ked som dobre videl tak tam boli aj slovaci medze cesmi cize CEsko slovensko a lock toto nema vyznam vkuse nejaky k***t picuje ja byt na chytrakovom mieste davam za to ban :)

Link to comment
Share on other sites

olympijsky vytazove a MS je trosku rozdiel kokote zaostalej a ked som dobre videl tak tam boli aj slovaci medze cesmi cize CEsko slovensko a lock toto nema vyznam vkuse nejaky k***t picuje ja byt na chytrakovom mieste davam za to ban :)

ty seš opravdový komik :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

tyran to nejde len o rusko...keby maju finsko viac hracov alebo swedsko tak bi ste sa ani s rusmi nestretli

ty seš dement proč furt rikas KEBY,KEBY,KEBY ?! ŽÁDNÝ KEBY NEEXISTUJE ,POCHOP TO!

Prostě vám to nepřeji,toď vše,nedokážeš to unýst ?

MFP fotbal a vše s ním spojené.

Link to comment
Share on other sites

omg ti si k***t pises tu ako je cesko najlepsi a to si myslyte len vi cesi :d zato ze ste po 100 rokoch vyhrali MS tak ste najlepsi lol to fakt len retard moze ...

narozdíl od vás ho máme ty po 100letech,ve vaší historii nemáte ani bronz tak mlč :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...