Jump to content

MS 2010 [SOUTH AFRICA]


hrony

Recommended Posts

Tak, myslím, že vám táto téma pomôže..aspoň trochu. Prezraďte, kto je váš favorit a prečo :) A čo vy bratia slováci/česi? Držíte nám palce? :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moj favorit je Dédé z reklamy :d , inak neviem... asi Hamšík :d

 

Myslel som štát :) Ale dobrý nápad, môžte písať aj favorita, ktorí dá najviac gólov za Slovensko :p

Link to comment
Share on other sites

xDDD ale Češi nejsou na Ms..!!

 

Snáď vadí? Ja sa pýtam, či nám držíte palce :) My sme vám držali pri hokeji, tak teraz si zaslúžime my podporu ;)

Link to comment
Share on other sites

vy ste nam drzely palce v hokeji jo? skor ste zavidely a řikali jak nas rusko da a musi dat ...my sme vam nic neudelaly tak nevim proc nekteri sou tak neprajny kdyz uz chcete vracet ucty tak si spomente kdo nam pomohl dostat se do afriky ...vy ste si prohraly a vysraly se na svoje braty tak nevidim duvod vam ted fandit

Link to comment
Share on other sites

djmckjuba":1l6fa2cu]vy ste nam drzely palce v hokeji jo? skor ste zavidely a řikali jak nas rusko da a musi dat ...my sme vam nic neudelaly tak nevim proc nekteri sou tak neprajny kdyz uz chcete vracet ucty tak si spomente kdo nam pomohl dostat se do afriky ...vy ste si prohraly a vysraly se na svoje braty tak nevidim duvod vam ted fandit

 

Neodsudzuj všetkých podľa pár ľudí. Ja osobne som vám fandil..

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

vy ste si prohraly a vysraly se na svoje braty

Tak teraz kdo závidí

PS. Aby ste skapali ty cesi ktory su proti slovakom aby ste skapali iba tolko poviem lebo ste buzni (to isté plati aj na opak)

Link to comment
Share on other sites

ne nedržím,stejně pojedete po prvním zápase dom :wave:

Vy ste nám též nepřáli ;)

 

hh.. pre vas plati toto vy zm*di "Preco niesi na MS 2010 v JAR? Aha, ty si Cech :d :D :D"

Link to comment
Share on other sites

trapní ste akorat vy ....a moc si nevyskakuj tohle je česke forum ...vy ste nam nepřali v hokeji protoze ste se bali ze bysme snad mohli vyhrat a pak by sme machrovali jenze to za par dni pomine...ja budu slovakum fandit kdyz uz tam nejsme my ale nevim co vam češi udelali....

 

-- pát 11. čer 2010 16:51:12 --

 

jo a podle mě si vaši nemuseli brat ani kufry ...batožina by stacila :d

Link to comment
Share on other sites

djmckjuba":1nj5kthb]trapní ste akorat vy ....a moc si nevyskakuj tohle je česke forum ...vy ste nam nepřali v hokeji protoze ste se bali ze bysme snad mohli vyhrat a pak by sme machrovali jenze to za par dni pomine...ja budu slovakum fandit kdyz uz tam nejsme my ale nevim co vam češi udelali....

 

ja proti vam nic nemam! ale ako vy tak aj my..ja som vam v hokeji strasne fandil a potom som sa tesil s vami..ja proti cechom absolutne nic nemam..ste tiez ludia tak ako my..

Link to comment
Share on other sites

měli by sme byt radi že mame stejny jazyk (temer) a ne se odcizovat ...naš fotbal je v soucasnosti v prdeli tak aspon hokej mame k něčemu...a doufam ze se dostanete aspon ze skupiny

Link to comment
Share on other sites

djmckjuba":6ixl9yy5]měli by sme byt radi že mame stejny jazyk (temer) a ne se odcizovat ...naš fotbal je v soucasnosti v prdeli tak aspon hokej mame k něčemu...a doufam ze se dostanete aspon ze skupiny

 

ano presne tak...a slovaci,cesi,ukrajinci a poliaci mame podobne jazyky.. a inak neze by som nefandil slovenskemu futbalu ale to su dost oplasene lamy, takze neviem ci sa im podari nieco dobre urobit..no drzim im palce..inak 15.6.2010 je prvy slovensky zapas :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe
djmckjuba":3as13zfi]trapní ste akorat vy ....a moc si nevyskakuj tohle je česke forum ...vy ste nam nepřali v hokeji protoze ste se bali ze bysme snad mohli vyhrat a pak by sme machrovali jenze to za par dni pomine...ja budu slovakum fandit kdyz uz tam nejsme my ale nevim co vam češi udelali....

 

-- pát 11. čer 2010 16:51:12 --

 

jo a podle mě si vaši nemuseli brat ani kufry ...batožina by stacila :d

-dobre trapko to si zabil

 

 

ano ale nie je kazdy taky slovak ze nadava cechom pre nic za nic coz ja som sa stretol s vela cechmi a tak 90% zacalo vyskakovat ze mi sme ho*na atď. a zas keď ti nejaky cesky kk... povie takuto picovinu tak dlho to nevydrzi slovak a zacne nadavat ne tak isto to je aj naopak ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...