Jump to content

2012 Tešíte sa?


Guest [*LoNg*]LiFe

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

V eoce 2012 končí May-ův kalendář (bo jak se píše) tak stoho všichni dělaj vědu, ale ty co to berou normálně věděj, že se ten kalendář otáčí a jede od znova :d ... Btw cestovat časem se dá prej jedině černou dírou co sem slyšel a nějaký stroj času? koukáte moc na filmy xD

Link to comment
Share on other sites

Ničíme Zemi a ta nám to oplatí... K čemu bude armáda a jaderné zbraně? Země se nás zbaví mnohem lepšími zbraněmi: potopami, bouřemi, zemětřeseními, sopkami, tsunami, hurikány, tornády,....

Link to comment
Share on other sites

Ale někteří reiki léčitelé tvrdí, že v roce 2012 prostě přejdeme do lepší, třetí dimenze.

A jak jsou teď ty povodně, sopka na Islandu apod., Země se čistí a připravuje na 3. dimenzi.. Takže sese teoreticky teším...

Link to comment
Share on other sites

Ale někteří reiki léčitelé tvrdí, že v roce 2012 prostě přejdeme do lepší, třetí dimenze.

A jak jsou teď ty povodně, sopka na Islandu apod., Země se čistí a připravuje na 3. dimenzi.. Takže sese teoreticky teším...

 

Coto bude 3ti dimenze ?

Link to comment
Share on other sites

Ale někteří reiki léčitelé tvrdí, že v roce 2012 prostě přejdeme do lepší, třetí dimenze.

A jak jsou teď ty povodně, sopka na Islandu apod., Země se čistí a připravuje na 3. dimenzi.. Takže sese teoreticky teším...

 

Coto bude 3ti dimenze ?

 

Nevím to jistě, ale moje babička to ví... Co nejdřív se jí zeptam a napíšu to sem. Ale snad to bude něco dobrého :-)

Link to comment
Share on other sites

Cernou dirou? podla vyskumu je cierna diera asi 1cm velka a sklada sa z neznamych prvkov (protonove cislo vysie nez 1600) a je to anti-hmota. tzv. ak ta vtiahne tak sa zrazis sa z antihmotou a zaniknes.

Hmmmm... a já myslel že černá díra je singularita, tzn. nekonečně malý bod s ohromnou gravitací, jemuž lze přiřadit nekonečně mnoho rozdílných souřadnicí

 

místo pátrání co mě čeká nebo ne by mě ale spíše zajímala větší otázka :d a to co se skrývá v oblasti Area 51 ? "santa"

Lol? Dimenze je rozměr a člověk vnímá 4, které se dají zkrátit na 2. (X, Y, Z, čas nebo čas a prostor) Takže takto asi ne :v::boss:

Link to comment
Share on other sites

Dave to video bude podle mne fake xD

 

Tjn, pochybuju že by to někdo natočil a pak tohle přísně tajné video dal na net.

Plus to kdyby se tam někdo dostal a vyfotil něco, co vyfotit neměl, okamžitě by po něm šla celá ochranka A51

Link to comment
Share on other sites

Takže zatím jsme udělali tři teorie:


  • V roce 2012 nic nebude
    V roce 2012 bude totální destrukce světa
    V roce 2012 bude přechod do další dimenze

 

Každý si myslí něco jiného.

Možná nikdo nemá pravdu. Možná ji máme všichni...

Je to ve hvězdách... V osudu...

Tímto se odpojuji od tohoto topicu

-fugasjunior

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím s fugasem. Každý má svůj názor. Ale i tak podle mě konec světa nebude protože proč tak zrazu by měl být? Svět existuje přes bilióny roků a nic. A konec světa měl být i v roce 2008 a furt sme tu. Na konec světa neveřím a bodka. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...