Jump to content

[Hledám]Nekoho kdo by mi vytvořil web


hospoda96

Recommended Posts

udělám ti normal web HTML/CSS za reklamu na webu a v rádiu a nebo HTML/CSS/PHP/MYSQL s možností upravování jednotlivých stránek přes editor, zakládání nových apd. Za to bych už ale chtěl menší příplatek ;)

Link to comment
Share on other sites

To ma byt žert? Protože dneska už může vysílat každej deb*l a jak říkal už někdo, když neplatíš autorský poplatky tak se na to vys*r rovnou.. ja jsem moderator v jednom radiu který už vysílá asi 4 roky a platí poplatky a je to lepší než si dělat svoje který nestojí za nic..

 

btw v čem vysíláš? Asi jen amatérskej Winamp co?

Link to comment
Share on other sites

Kuba5 vysílám v SAM Boardcasteru

 

Jo tak to promin.. ;) uz sem se lekl, ze v debilnim winampu.. jinak jeste jsem to neposlouchal, ale jestli to nemas moderovany (jen tam hazis songy) tak to je na prd.. ale tak bavi te to.. chapu to :) me to taky jednu dobu hodne bavilo a delal sem si taky svoje, ale ted uz jen obcas kdyz se mi chce si zavysilam u jednoho radia "rr"

Link to comment
Share on other sites

ICQ: 572-729-807 begin_of_the_skype_highlighting              572-729-807      end_of_the_skype_highlighting

Nechám tě vybrat RS , theme (šablonu) a možná ti udělám header.

Web ti udělám na IC.cz .

Ty? Máš stáhlou theme a ještě špatně upravenou a header máš oddeme ;) Ty se k tomu rači nehlaš :d To by to dopadlo :d

Link to comment
Share on other sites

TVL priplatok to chcete chudaka chlapca okradnut o prachy ?? "lol" sak to sa v poho urobi zadara :boss:

přečti si pořádně co by tam bylo ;) Pochybuju že by to někdo dělal zdarma.

Link to comment
Share on other sites

vytvořil by mi nekdo web zadarmo pro moje radio http://www.radioo.cz/my?id=240 ja jsem uplná l*ma na php a html byl by tam napsanej kdo to vytvořil a mohl by být moderátor v radiu pls najde se nekdo tak hodnej

 

ale myslim ze kazdy kdo si vie spravit web v html, php, css, sql tak si asi aj vie zaregistrovat radio, tak preco by to potom robil s tebou? :d

Link to comment
Share on other sites

ICQ: 572-729-807 begin_of_the_skype_highlighting              572-729-807      end_of_the_skype_highlighting

Nechám tě vybrat RS , theme (šablonu) a možná ti udělám header.

Web ti udělám na IC.cz .

Ty? Máš stáhlou theme a ještě špatně upravenou a header máš oddeme ;) Ty se k tomu rači nehlaš :d To by to dopadlo :d

 

Zrovna sem to chtel napsat xD

Link to comment
Share on other sites

mám protože nemám čas.a mít nebudu jedu do španělska a přijedu až nikdy díl takže sorry :d

A to si chtěl chudákovy pomáhat jo? když nemáš čas? :d Se k tomu příště nehlas :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...