Jump to content

Sháním zařízený hosting


Guest jimmy3

Recommended Posts

mam takovej dojem ze Daffy nema pristup k vypisu z uctu crazyhostu...takze vubec nevi ze si neco zaplatil jelikoz Karban je neustale v tahu

Link to comment
Share on other sites

Já mám server taky i na crazyhostu a taky.. objednal jsem si server.. po týdnu zaplacení nic.. psal sem zprávy - nic.. až po osmi dnech po zaplacení sem měl server.. a u hosted.xel.cz to bylo hned :) stačilo zajít na poštu a om3novi ukazat ustrizek ze slozenky a uz sem mel server "rr". Jako crazyhost taky není spatnej (porad tam mam server) ale to jednani by mohlo byt lepsi.. :hrac:

Link to comment
Share on other sites

Takto..skúsenosti s hostingami mám fakt rôzne.

 

Synbian = hrôza, zaplatil som SMSkou a nič. Strhlo mi to kredit, ale žiadne údaje na server. Písal som na tech.podporu a ešte boli drzý. Odfotil som mobil so všetkými SMS a potom priamo s tou SMS a ma poslali kade lahšie. Takže Synbian rozhodne NIE!

 

CrazyHost = pohoda, cez účet v pohode fakt. Ale teraz som predlžoval cez SMS a vyskytli sa menšie problémy, zatiaľ som ich neriešil, keďže mi server napriek expirácii beží ďalej :dÁNO!

 

hosted.xEl.cz = mám tam server, úplne suprové jednanie, tech.podpora super, žiadne lagy. Takže hosted.xEl.cz doporučujem najviac.. ÁÁÁNO!

Link to comment
Share on other sites

a moje

Synbian = troška drahší ale nemajú ako nemenovaný hosting na jednom stroji 250++ serverov... ÁNO

 

CrazyHost = NIE ! extrémne lagy, extrémne crashe hry

 

hosted.xEl.cz = Neviem

 

hosting.a4media.net = áno ! kvalitnejší samp hosting snad neexistuje

Link to comment
Share on other sites

napodobne ako som uz x-krat pisal mam synbian.net skoro od jeho zaciatku a som nadmieru spokojny - jediny nehacknuty hosting kde ti neukradnu mod, to ze niektory vravia to a to pricitam iba tomu ze nieco spravili zle a hned nadavaju na hosting pritom zato nemoze (a to je problem pri kazdom hostingu)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...