Jump to content

2.Světová Válka


Guest škoda favorit

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest škoda favorit

Jinak film si zakupte nebo stahnite má to cenu si to stahnout ja sem nato koukal sem zrovna makal na FS a ten film mě tak zaujal že sem přestal makat a koukal sem naněm libil se mi on je na 2 díly ale ten 2 díl nelibylo se mi to moct jak tam zachazely stěma lidma nwm řikal sem si byt tam ja nebo někdo zvás tak asi by to nebylo good

Link to comment
Share on other sites

Guest škoda favorit

No jak přesně řikaš píše si deník :) ale docela good 97% se mi film libíl co vam ??? ale ten denik prej fakt našli někde prej pod prknama po 50 letech a natočily podle toho ten film je to pravda ???? "confused"

Link to comment
Share on other sites

Guest škoda favorit

Tjn musím se fakt přiznat ten konec mě Rozbrečel jak malaj kluk jedinej tata vlastně přežil ten konec opravdu potom sem ani ztoho nemohl spat měl sem divnej pocit nechtěl bych takle přijít o mojí rodinu :(

Link to comment
Share on other sites

Guest škoda favorit

A to si vem že jím zbejvaly v koncentraku nějak 2 tejdny než přijely napomoc a mohli všichny přežít njn ale potom nemoce atd... to fakt děs jídlo ze země jedli prostě takové filmy to je fakt sila

Link to comment
Share on other sites

Guest škoda favorit

No pravda je to škoda že nepřežila ale je mi líto tý Margot ta vlastně zemřela a Anna se oní starala njn každej chtěl přežít sám

 

-- čtv 13. kvě 2010 19:45:35 --

 

Njn prostě smutnej Film ale má to cenu se naněj podívat :) jinak [other] líbila se ti ta Anna ??? docela kus natu dobu ;)

Link to comment
Share on other sites

Né že bych ty koncentráky podporoval (hnusí se mi), ale podle mě se ty lidi, co tam umřeli, dostali na lepší místo, snad do nebe (sice nejsem křesťan...). Rozhodně lepší než to místo ve válce!

 

á bych raději umřel, než abych byl zavezen do koncentráku! Vím že to zní "srabácky" ale je to tak.

Link to comment
Share on other sites

Hitler byl rasista. Zabíjet židy a romy.... Jakej k tomu měl vlastně důvod?!?

 

Tak jako ty zabíjíš Čínu... On Se Nudil :d

 

Tohle neni vtipný.

Už jsem si asi vzpoměl! Nějak v německu namlouvali že židé jim kradou chleba od úst. No prostě že tam prej kradli nebo jak jsem to měl pochopit

Link to comment
Share on other sites

On je zabíjel kvůli tomu že prej se v mládí hlásil na uměleckou školu a ten Profesor co říkal výsledek a rozhodoval o přijetí byl žid..a nevzaly ho tam..

Link to comment
Share on other sites

no jo..až na to že 50% Hitlerového "týmu" si udělaly falešné doklady protože byly taky židi ;)..

A Hitler byl taky žid..měl matku židovku

Link to comment
Share on other sites

nevim co ted resite kamo pockej si do vyssich rocniku tam se to budete ucit.

My,my se to ucili podrobne pac mame super ucitele to je nejlepsi ucitel na skole je lepsi i jak ucitelky fakt a vsechno nam rekl a ukazal na ty elektronicky tabuly

Link to comment
Share on other sites

Topina: Nás nezajímá jaké máte učitele a kolikrát za den mu hulíte aby ste měli za 1..

Btw: To s tím vyššim ročníkem je na mě?..já sem v 9 a nevím do jakého ročníku se učí na vaší škole..ale na zvláštní je to taky jenom do 9 ne? :p

Link to comment
Share on other sites

DON":1n1jnjvt]

Btw: To s tím vyššim ročníkem je na mě?..já sem v 9 a nevím do jakého ročníku se učí na vaší škole..ale na zvláštní je to taky jenom do 9 ne? :p

 

 

DON...ty si raz prepadol?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...