Jump to content

[RECENZE] Jak budeme hrát v Budoucnosti! 1.Díl


pettul15

Recommended Posts

Cawes pawneři...

Vím toto forum je zaměřeno na SA:MP Pawno atd... Ale změna taky neuškodí tak jsem jsi pro vás připravil malou recenzi...

 

1. XBOX 360 PROJECT NATAL

project_natal.png

 

Datum: Prázdniny 2010

Typ: Pro Konzole XBOX 360

Výrobce: Microsoft

 

Jak to funguje:

Kamera je připojená k XBOX který snímá vaše pohyby,scanuje věci....

Žádný ovladač u NATAL nenajdete ovládá se totiž hlasem....

Víc vám řekne Trailer!

 

 

 

Děkuji za pozornost :-)

Link to comment
Share on other sites

To je fakt .... je hlavne do velkych mistnosti :-D .... těšim se až vtom budou turnaje na WTG (World Game Turnament) na veletrzích v Brně na Podzim :-) ... ale myslim si že asi až přístí rok tenhle to budou jenom předvádět...

P.S. a WII může jít do Pr**le :-D

Link to comment
Share on other sites

No Natal bude určitě zajímavá věc. Informací jsi ale napsal docela dost málo nato, co se o tom ví a kolik je videí a obrázků.

 

Já jsem prvně taky plánoval že si to koupím ale nakonec mé investice půjdou jinam. Tak snad někdy později. Oni určitě do té doby slevní a a je to :)

 

//EDIT: Natal nebude vůbec drahý. To není vtip ale fakt.

Link to comment
Share on other sites

//EDIT: Natal nebude vůbec drahý. To není vtip ale fakt.

 

tady se někdo díva na scifi nebo je najivista nebo těch 15.000 co to bude stát mu příde málo :-D

 

*naivita - naivista ? :-D

Link to comment
Share on other sites

Cena tak kolem +- 2000 Kč. Uvidíme, jak tomu naši obchodníci nadrancují cenu. Bude lepší to kupovat v zahraničí. Tady se to ani nevyplatí.

 

//EDIT: Více informací ohledně ceny se podle mě možná dočkáme i na letošním E3, kde bude Microsoft projekt Natal představovat novinářům a pak vydá nějaké ty informace.

Link to comment
Share on other sites

Cena tak kolem +- 2000 Kč.
Jako srry ale silne pochybuju na takovouhle vecicku.. Kdyz vysly Playstation 2, tak sem si je koupil za 10 000,- a tohle urcite nebude min.. Typuju prvni mesic kolem 20 000,-... Jo a nemyslel si tu cenu v eurech ? :d
Link to comment
Share on other sites

Tak ja jsem byl na podzim 2009 na Invex a Digitex v brně ve veletrzích a tam to představovaly jako prezentaci :-) a že prej Sony Playstation to bude mít taky ... Kopíráci :-D

hm... hlavne že PlayStation bol omnoho skôr než xbox...

Link to comment
Share on other sites

Cena tak kolem +- 2000 Kč.
Jako srry ale silne pochybuju na takovouhle vecicku.. Kdyz vysly Playstation 2, tak sem si je koupil za 10 000,- a tohle urcite nebude min.. Typuju prvni mesic kolem 20 000,-... Jo a nemyslel si tu cenu v eurech ? :d

 

Promiň, ale tuhle věc sleduju už od jeho uveřejnění a 20 000 jsi asi blázen, protože to by nikdo nekoupil. Natal budou později dodávány i společně s Xbox 360 a cena je plně adekvátní, kterou jsem uvedl. Věř nebo ne ale je to tak.

 

//EDIT: a PlayStation 2 nemůžeš vůbec srovnávat s kamerou Natal. To je vtip žejo? :)

Link to comment
Share on other sites

pravě... na tom videu... dobře fiktivní... zajímavé že tam sedělo 5 lidí a nímalo to toho jednoho :-D ...

 

jak už tu někdo zmíňil ...

 

: Tu cenu si myslel v Eurech co ? ...

 

To nebude stát 2000kč ani ojete a používáné 150 let :-D

Link to comment
Share on other sites

pravě... na tom videu... dobře fiktivní... zajímavé že tam sedělo 5 lidí a nímalo to toho jednoho :-D ...

 

jak už tu někdo zmíňil ...

 

: Tu cenu si myslel v Eurech co ? ...

 

To nebude stát 2000kč ani ojete a používáné 150 let :-D

 

Podle mě to zas tak drahé nebude.

Link to comment
Share on other sites

Proč by sme měli závidět mgre?..podívej se o stránku dopředu psal sem že Mám xbox a že už jenom čekám až to vyjde ;)..abys nezáviděl spíš ty až to tu budeme všichni mít :d

Link to comment
Share on other sites

Panebože, bude to stát kolem 2000 Kč. Já nevím co doháje natomhle vidíte, aby to stálo 5x tolik. To je blbost. Tohle neni nic revolučního v technologii aby to stálo 50 000 Kč. Panebože vzpamatujte se. Ta kamera jedině snímá váš pohyb. Ta cena je taková jaká je a jiná nebude. Opět opakuji, že natal sleduji už od první zmínky. Je celkem logické, že ty ostatní lidi to brát nebude protože natal umí rozeznat kdo je kdo ale to by jste si o tom museli taky něco přečíst a nepsat sem takový blbosti jaké sem píšete. Samozřejmě že v česku tomu nasadí větší cenu, než když to koupíte v zahraničí ale víc jak 3000 Kč maximálně to nemůže stát. Už tak je to drahý.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...