Jump to content

My Game


HackerxD

Recommended Posts

cf , tak je tu moja dalšia hra ktorá ma 2 LVLy ale je o moc lepšia ako ta pred tým , neje to nic moc ale ohodnodte samy , kedže modelovať objecty mi moc nejde tak svoje objecty som tam radsej nedaval okrem toho bieleho vojaka :v: , hh grafika nic moc ,

 

Tu je download : http://uloz.to/4779084/ggame.rar ,,

 

tu hru som robil 2 dni aj ked to vyzera skôr na 2 minúty .

pls koment :d

Link to comment
Share on other sites

davam ti 3/10 pac ma to prestalo bavit po prvom levely a ta s tou zbranou v prvom levely na konci sa nedala zabit xD a ani ty v tom plechovom :d ale davam 3 za snahu

mozno to bude lepsie

Link to comment
Share on other sites

me by to taky zajimalo mozna plna veze game maker ale je to fakt tvoje? dyztak proc to neni v CZ nebo SK?

Vadi ti to ze to neni CZ?

ja taky pisu C++ (zacinam :d tam to de taky, ale to by byloo doost tezky) veci v EN...

Link to comment
Share on other sites

FPS Creator , a ako vravím len v tom začínam , dalšia hra bude v SK , tuto som nechal v EN lebo sa mi nechcelo robiť menu a podobne nadpisy v hre , menu a tie nadpisy som nerobil ja .

 

V tomto programe nieje nutne vedieť programovať ale ak chceš poriadnu hru v FPS tak sa DarkBASIC

Túto hru som robil bez programovania ...

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem zkusil tu tvou hru. No první údiv byl ten, že jsi tohle dokázal. Nadruhou stranu si uvědomuju, že ty prvky už samozřejmě byli v onom programu. První co mě moc nenadchlo byl první dlouhatánský loading do první mise. Ble. Další co mě zarazilo byla rychlost chůze. To je jako kdybych šel po špičkách. Po použití shift se to zlepší ale to je furt jak pro plížení a ne pro normální chůzy. Některé chodby strašně dlouhé. No, oni by nebyli kdyby ta chůze nebyla tak spackaná. Nebo je to snad jenom u mě? AI protivníků je taky nějaká divná. Já tam vejdu a oni furt dokolečka a až po minutě na mě jde a když ja utíkam tak on za mnou jenom běží a když zastavím tak 30s čeká a pak střelí. Ale chápu no, na to že jsi to dělal ty :)

Link to comment
Share on other sites

Navíc mi tam chybí prostor a nějaké světlo. Je to jenom v díře a v uličkách. Nešlo by udělat i nějaké venkovní prostředí? Nějak to pořádně propracovat? Žádna hra nemůže být dobře udělaná během jednoho dne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...