Jump to content

návrh [!!!] Kampan proti "neumelum"


Recommended Posts

  • Majitel

Zahajuju kampan proti (nejspise pulce fora) tem, kteri sou lini! A neschopni si najit tut nebo jakykoliv help !!! Tito lide bez toho aby stiskli tlacitko hledat (porusuji pravidlo) klikaji na Nove tema v HELP a hned pisou... To ale neni zdaleka vsechno!! dasi ctrvtka fora jim jako magori strci celej skript pred bradu!!!!! Totalne me to dojebava a myslim ze to hodne ubira na kvalite CZ samp sceny.. Kazdej si udela skript nejde mu postne si tema nkdo mu to opravi a hotovo.. na svete je mod bez kvality tedy uplne na ho*no.. Reknu vam premejslel sem o tomhle tema asi 4 mesice a konecne sem to napsal... Budu radsi kdyz bude surove malo pawneru, ale zase kvalitni hry, nez aby bylo pawneru 3 prdele a nedalo se ani nikde poradne zahrat... Jeste sem nenasel mod ktery nepochazi z CZ a nestal aspon za pul hodinu hrani.. CZ mody sou vsechny tak stejne a z jadra ohrane ze me uz ani nebavi hrat na CZ serverech... Snad kdyby ti sraci liny zacali na dalsich verzich samp poradne delat a ne pul roku makat na 200 radkovim scriptu pul roku... tak by se dalo zase chvili neco hrat... Ale tohle uz je vazne moc..

 

Rekapitulace a cile:

- Nestrkat celej script pod nos do helpu..

- NEPSAT ZBYTECNE HELPY!!!

- Aspon trochu-zkavlitneni CZ samp sceny..

 

Psano vcera vecer.. Dnes sem to jen upravil a odeslal

Link to comment
Share on other sites

reknu ti k tomu jenom tohle....."to se ti nepovede"...takovyhle pokusy uz tady byly...samozrejme neuspesne...napriklad vcera....psal mi Topina na ICQ jak se delaj barvy textu....misto toho aby otevrel wiki.sa-mp.com tak napise cloveku kterej je jasny ze to vi jelikoz je linej otevrit stranky kde to na 100% je....takze sem ho v podstate poslal do haje (na wiki)...po chvilce mi napsal ze to nemuze najit....otevrel sem wikinu, 3x kliknul a za 10 sekund sem to mel pred sebou...proste vetsina uzivatelu je bud uplne blba a nebo je jejich lenost jeste vetsi nez ta moje...a lenost lidi neovlivnis.....delat tyhle kampane je naprosto zbytecny

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
reknu ti k tomu jenom tohle....."to se ti nepovede"...takovyhle pokusy uz tady byly...samozrejme neuspesne...napriklad vcera....psal mi Topina na ICQ jak se delaj barvy textu....misto toho aby otevrel wiki.sa-mp.com tak napise cloveku kterej je jasny ze to vi jelikoz je linej otevrit stranky kde to na 100% je....takze sem ho v podstate poslal do haje (na wiki)...po chvilce mi napsal ze to nemuze najit....otevrel sem wikinu, 3x kliknul a za 10 sekund sem to mel pred sebou...proste vetsina uzivatelu je bud uplne blba a nebo je jejich lenost jeste vetsi nez ta moje...a lenost lidi neovlivnis.....delat tyhle kampane je naprosto zbytecny

 

Nojo ale ja chci prave oslovit ty co to pawn ovladaj aby se vysrali na ty liny prasata.. Normalne si mu mel napsat kdyz neni schopnej si to najit tak ma smulu ;)

 

Neberu v potaz nejaky ty extra novacky... Tem by se kod (neuplnej!!!) mohl hodit, ale tky tam neni treba hazet uplne vsechno co si on zamane..

 

Ja vim, ze s touhle kampani moc neprojdu, ale vetsina lepsich pawneru sou rozumny tak proc to nezkusit?

Link to comment
Share on other sites

mi rekni koho teda chces oslovit....tech lepsich pawneru? Chytrak, FreeWall, StarScream a v celku i Cinan s Avestem....jinak je podle me forum plny kopiraku a lidi co nechapou uplne zakladni veci....

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
mi rekni koho teda chces oslovit....tech lepsich pawneru? Chytrak, FreeWall, StarScream a v celku i Cinan s Avestem....jinak je podle me forum plny kopiraku a lidi co nechapou uplne zakladni veci....

 

No a vynechal si jeste par lidi o kterych si myslim ze by se mohli pripojit.. Pak nezbyde nikdo kdo by poradne poradil a vsichi by se museli zacit ucit..

Link to comment
Share on other sites

reknu ti k tomu jenom tohle....."to se ti nepovede"...takovyhle pokusy uz tady byly...samozrejme neuspesne...napriklad vcera....psal mi Topina na ICQ jak se delaj barvy textu....misto toho aby otevrel wiki.sa-mp.com tak napise cloveku kterej je jasny ze to vi jelikoz je linej otevrit stranky kde to na 100% je....takze sem ho v podstate poslal do haje (na wiki)...po chvilce mi napsal ze to nemuze najit....otevrel sem wikinu, 3x kliknul a za 10 sekund sem to mel pred sebou...proste vetsina uzivatelu je bud uplne blba a nebo je jejich lenost jeste vetsi nez ta moje...a lenost lidi neovlivnis.....delat tyhle kampane je naprosto zbytecny
om3ne ale ja to nemohl najit ja nevedel kde hledat ja na wiki byl poprve .D
Link to comment
Share on other sites

killer":3ckzxqo5]ffredyk tak chod na wtsa hrat tam je dobre :d

 

praveze ma pravdu ale vsadim se ze pawno.cz jine nebude leda by se promazalo coz pochybuju (silne pochybuju) a sprisnil bych pravidla _:d

Link to comment
Share on other sites

ma no ale ja napisu neco do search treba muj tut napisu ty slova a najede mi ot nejake helpy a kdzy hledam drag hleda to sami sracky!!

 

a frede nic stim neudelas stejen si to ty lidi neprectou a budou na to srat

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
ma no ale ja napisu neco do search treba muj tut napisu ty slova a najede mi ot nejake helpy a kdzy hledam drag hleda to sami sracky!!

 

Pac si tam neumis zaskrtnout vyhledavaci oblast ty umelce...

Link to comment
Share on other sites

njn...ono je tezky kliknout na jakejkoliv odkaz v Maim page, jjet plne dolu, kliknout na Scripting Documentation a najit tam co potrebujes....tam je uplne vsechna dulezita dokumentace k pawn....holt lenost je jak mor....

Link to comment
Share on other sites

omen zabudol si na rooxa mozno tu neni vzdy ale ked je tak pomaha a podla tych helpo co pomaha tak si myslym ze toho viee dost...nie ze bi som si ho zastaval alebo ze som buzerant xD ale on ked pomoze v helpu tak na 100%

Link to comment
Share on other sites

nechci rooxe urazit ale uvedl sem pawnery ktery o tom fakt neco vedej a jejich help by za neco stal....a co ja vim tak roox rovnou dava zdrojak...coz neni idealni help...takhle se lidi naucej tak akorat kopcit...napriklad ja kdybych mel naladu pomahat lidem tak bych jim fakt scripty nedelal ale vysvetlil bych jak to udelat a jak to funguje...jenomze na to naladu nemam protoze vim ze kdybych to takhle delal tak by me kazda lemra poslala do haje ze nechce plnou hubu kecu kterejm nerozumi ale ze chce hotovej script....proto ja osobne nejsem moc ochotnej pomahat....

Link to comment
Share on other sites

Ano, souhlasim, ale když si byl nováček (jak já vim o sobě) tak sem nevěděl ani na co se používaj barvy, a myslel sem že si můžu dát mod třeba černobílej...

Nebo sem třeba myslel že zaměstnání je jakoby default v sa-mp AddJob... takže pro nováčky bych to tak nebral...

Link to comment
Share on other sites

hele ja ti reknu neco o sobe....ja osobne sem tady v zivote napsal co ja vim 2 helpy....a s obouma sem si stejne poradil sam....cely pawno neni slozity....ja vsechno co umim sem se naucil z TuTu, z Helpu ostatnich a nebo sem si na to prisel sam....nejlepsi metodou samo-vyuky pawn je proste najit si v includech nejakou funkci kterou neznam, a bud vyzkouset co dela a pochopit jeji funkci a nebo si ji najit na wiki.sa-mp.com, jelikoz co si clovek nevyzkousi to se nenauci....to je moje teorie a pomoci ni sem se naucil vsechno co umim....nerikam ze toho umim hodne, ale kdyz se me nekdo zepta na nejakou vec tak proste vim jak to udelat...i kdyz sem to nikdy nedela...jelikoz staci umet logicky uvazovat a znat zakladni funkce a zakladni postupy...potom dokazete skoro vsechno ;)

Link to comment
Share on other sites

A co takhle vytvořit 2 uzavřené skupiny? Pawneři a lamy? Hezky to vytřídíme pak lamy smažem... A nebo vytvořit skupinku lidí, kteří by si dali rande s databází a trochu to tam provzdušnili? Myslím si, že je zbytečné jim zasílat nějaké oznámení o smazání účtu, jelikož by se jen přihrnul další spam... Viděli jste některé moje odpovědi v helpu? Myslím si že toto buduje help, ne nějaký kus kódu zkopírovaný z pr*ele a nikdo neví co to znamená.

Souhlasím s ffredykem, zadupat lamy! :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

A vite co je na tom nejlepsi? Ze pawneri co to nekam dotahli a co za neco stoji at uz v osob nebo v kodu tak byli samouci... Ja sem sem tky psal helpy jen kdyz zacinal a ani nevedel rozdil mezi pawn a pawno, ale to sem ty helpy psal zpusobem kde sem se ptal jak by to asi udelali jini a nakonec sem se podle toho ridil a udelal si podle toho vlastni skript.. Mel sem strach se zeptat na specifickej kod abych dokazal ze i ja neco umim a dokazu premejslet.. Muj prvni FS co sem udelal byl Playground.. Byla to mapka kde byla ve vzduchu vila a k ni vedli kruhovy schody a 2 vytahy.. jeden vytah osobni a druhej nakladni a proc to tu rikam? Ze i tak primitivni vytvor dokazal zaujmout vetsinu lidi na serveru a hrali tam.. Dokonce se tam poradali derby a zavody kolem vily... To hlavni co vam chci tim rict je to, ze v pawn sem delal teprve mesic a uz sem dokazal napsat neco co pobavilo.. Posledni verze co sem kdy vydal.. Tak tam jsem si zkousel ruzny funkce pawn jako zmenu gravitace, casu a dalsich veci..

 

Timhle vsim vas novacky chci nasmerovat na tu cestu abyste si tky udelali svuj skript kde si vsechno ozkousite a dali si ho treba na server (samozrejme ho sem davat nemusite ... To by tu potom byla sekce Filterscripty z jadra uplne stejna), sice uz si to tolik nevyzijete pac doby kdy jedinej CZ hosting byl drahej jak k***t a pipni bylo jeste solidnie stabilni sou pryc... Ale i tak.. Bude to jak pro vas tak i pro nas lepsi...

Link to comment
Share on other sites

ffredyks prominutim chod do pí*e s temahle kecama

ffredyk ma pravdu a myslim ze ty ses jeden z tech lamek proto to pises di si do pí*e sám

ale myslim že se nic moc nezmeni :(

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
tak zmazte sekciu help :d ....a ak to daju do inej sekcii tak ban :d

 

Tady nejde o to NEPOMAHAT zacatecnikum, ale vest je.. Ne jim strcit hotovy dilo pod nos...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...