Jump to content

[POMOC]PC-kamosuv


killbill

Recommended Posts

Ahoj kamos ma rozliseni 1280x800 nastavil jsem mu toa za 5 min mu to psalo ze rozliseni je moc velke anglicky a seklo se to ma cernou obrazovku a na tom napsano velke rozliseni a nejde s tim nic delat vypnout a restartovat ale je blbost to odpojit od elektriny ne?:d pls poradte co s tim?

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

At skusi nouzovje rezim winu.. Pri bootovani PC (jeste pred tim jak to vetsinou pipne)tak zmacknout F11 a tam pote Spustit v nouzovem rezimu

Link to comment
Share on other sites

kde mu to píše? ve voknech nebo před bootem? no trochu blba otazka při bootu rozlišeni 1280x800 :d ... zkus cheknout viry, něco jestli to neni po sputšěny nějaka kravinka atd.

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

xD od kial si ? abo on nech mi donese pc kuknem sa na to takto sa to neda vyriesit nech spusti nudzovy rezim ked sa zapne tak pc tak nech si spusti antivirak a ked nejde tak sa poser nwm xD

ps. co ti poslal polivka tie odkazy pouzi google na preklad "lol"

Link to comment
Share on other sites

xD od kial si ? abo on nech mi donese pc kuknem sa na to takto sa to neda vyriesit nech spusti nudzovy rezim ked sa zapne tak pc tak nech si spusti antivirak a ked nejde tak sa poser nwm xD

ps. co ti poslal polivka tie odkazy pouzi google na preklad "lol"

 

 

první odkaz je z oficialni podpory Microsoftu ... v češtině ... a jako pokud neumi zaklady angličtiny tak nemuže dělat pawn - muj nazor (vim že se tu vubec o pawn nebavime, ale naražím na to, že je to v angličtině spousta řešení problému je JEN v angličtině)... vyvracej mi ho jak chceš ae je to muj nazor a tak to taky zustane ...

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

cinska polivka to xD od kial si nepatrilo tebe citaj pekne a zrozumitelne a pysal som jemu nech pouzije goodle prekladac aby tu nespamoval ze to je po anglicky vydiet ze mas 13 rokov... protitebe nic nemam:)

 

xD vlož win do mechaniky ckj a naformatuj disk nejde ? xD choď nejakemu debilkovy ktorý sa zaoberá o pc a daj mu 500 nech ti to opravi pokial tam mas v pici zdroj papa "cheers"

Link to comment
Share on other sites

cinska polivka to xD od kial si nepatrilo tebe citaj pekne a zrozumitelne a pysal som jemu nech pouzije goodle prekladac aby tu nespamoval ze to je po anglicky vydiet ze mas 13 rokov... protitebe nic nemam:)

 

 

hahaha muhehehehe hehehe viš co ja napsal? Proč by měl použivat google translator, pokud umí základy, navic když je prvni odkaz česky.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...