Jump to content

[Návrh pre grafikov] PHP-FUSION theme for Elite SWAT Clan


eRo

Recommended Posts

Zdravím,

Chystám nový web pre Elite SWAT Clan keďže máme dve weby a na jednom z nich blbne registrácia, tak chcem spraviť jeden web pre ESC klan. Čo sa týka histórie klanu, tak Náš klan funguje už viac ako dva roky, a máme aj samp serveri. V našom tíme máme pawnerov, drifterov, skillerov, strelcov, pilotov a šoférov. Sme celkom úspešný a hľadáme človeka, ktorý Nám spraví novú PHP-FUSION tému s tématikou GTA SA:MP, Counter Strike 1.6 a GTA 4 (GTA 4 bude až na novom webe, zatiaľ GTA 4 klan nemáme)

Aká bude odmena? Reklama na našom webe- návštevnosť bude pekná, Pagerank taktiež- 1-3, keďže som registrátor do internetových katalógov a viem ako na PR...

Viem že sa Vám zdá málo taká reklama... Ale na tom webe keď bude dokopy 5 reklám tak je to veľa a nebudú všetky natrvalo ale tá, keď navrhnete design, tak tá reklama tam bude navždy... + umožníme Vám vstup do klanu BEZ PODANIA ŽIADOSTI O VSTUP, + dostanete admin prava na jednom z našich serverov - CS 1.6 NON STEAM alebo SA:MP

 

PLS KOMETUJTE, ALE MOC NEKRITIZUJTE :d

Link to comment
Share on other sites

bohuzial nenasiel som ziadnu ktora by sa mi pacila a preto chcem aby mi niekto spravil novu alebo aspon prerobil a povedal ze je nova :d

Link to comment
Share on other sites

na tohle existuje jen jedno slovo --> nasrat :prdel:

vedel som ze grafici nespravia nic za reklamu na webe ktory bude mat dobry PR a navstevnost a malo reklam... co uz ponuka stale plati keby sa niekto nasiel co pochybujem :hehe: v pohode napiste

Link to comment
Share on other sites

bohuzial nenasiel som ziadnu ktora by sa mi pacila a preto chcem aby mi niekto spravil novu alebo aspon prerobil a povedal ze je nova :d

 

Stahni a přerob to trošku ... credits nech a přidej Redesinged.. a nebo si jen změn header ne? ...a i když si žadny nenašel je jich miliarda a nekde stači jen změnti barva ne? :) a nekdy dookooonce jen v CSS souborech

Link to comment
Share on other sites

Napiš na pggs.tk :d

ja nic v zlom ale ked mi spravis taku temu ako je na tom webe...tak nie dakujem

 

To byl jen test a ukázka :d Tak mi nedělej reklamu :d Dělej mi reklamu spíš na http://www.Drift-Club.eu xD

 

takze ti nerobis temy?

Link to comment
Share on other sites

Napiš na pggs.tk :d

ja nic v zlom ale ked mi spravis taku temu ako je na tom webe...tak nie dakujem

 

To byl jen test a ukázka :d Tak mi nedělej reklamu :d Dělej mi reklamu spíš na http://www.Drift-Club.eu" onclick="window.open(this.href);return false; xD

 

takze ti nerobis temy?

Jo dělám, ale jen za prachy..a až do přístího pondělí mam praci, takže novou neberu xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...