Jump to content

Zárobok na PayPal


eRo

Recommended Posts

Zdravím

Mám tu pre Vás nový zárobok na internete! Žiadna klikačka, ani nič podobné. Pridávate tam vtipy, obrázky a videá a za to dostávate body. Za 1 vtip dostanete 0.1 boda, za 1 video 0.5 boda a za jeden obrazok 0.2 boda. Presvedčujem admina aby už zvýšil body- napr. že keď niekto pridá 250 videá dostane 0.6 boda za video 250 vtipy 0.2 boda atp. Je tam aj referal systém- keď privediete nejakého človeka, neoberiete ho o nič, ale dostanete 10 percent z jeho zárobku kreditov. Sú tam kredity, ktoré potom môžete premeniť za doláre na paypal, zatiaľ vo výmennom kurze 1dolár= 200 bodov. Admin platí- žiadny SCAM TU je link.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
za 200 bodu je jeden dolar? :d to je za 400 videi :d trochu malo ne ? :d

Om3n, vlastnik je zid (joke) :d prerobil by na tom keby daval viac... a nemusia to byt videa mozu to byt aj 2000 vtipy :d a na to ti treba len stranku s vtipmi a ctrl+c a ctrl+v :d jemu to newa ze kopirujes :d

MOJ PRVY PAYOUT JE ZA MNOU- pribudol mi na paypal ucet 1 dolar! :) odporucam

Dôkaz: http://pix.own.cz/images/974082platba.jpg

Link to comment
Share on other sites

lol ja by som povedal ze to je tvoja stranka xD :) a robis si tu reklamu preco by si robil inemu reklamu:D

jasne... sam sebe budem posielat dolar na paypal nie? :d preco tu robim reklamu? preto lebo som ako ref a dostanem za to body ;)

Link to comment
Share on other sites

usilie ktore by som vynalozil za pridavanie vtipov, videi, etc. by som mohol vynalozit aj efektivnejsie (programovanim, etc.) a zarobit si pritom 1000x viac.

 

přesně to radši vyrobim app freeware a dam tam donate if you can :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...