Jump to content

návrh Vulgarismus


Recommended Posts

Poslední dobou jsem si všiml, například, že nadávate na alonza přitom jenom piše AddStaticVehicle ... proč to dělate? ... kravina! ... nic neporušil jen napsal řadek zbytečnyho kodu... když se vam to nelibi ignorujte to a nenadavajte hned!

 

a nejen přitom jste vulgarni ....

 

dalši vec je reklama SmokeSVK: bavi te tu furt postovaz CS 1.6 podte podte

 

stejne jako rEfa topici na Roniho server? :d

 

 

 

Papa nudim se tak vam to vyčítám...

 

-- stř 07. dub 2010 20:02:09 --

 

EDIT: dale jsem si všiml kititimititi kvik kvik prasatka ktere dostalo ban na 1hodinu ... prosim nebudte take takovy že pišete jen kvik kvik a prasatko a topic o tom :d

Link to comment
Share on other sites

Ale zajímavé že o Speedym a Xtremovi nic neřekneš jak tu buzeruje?..a jak v káždé svojí zprávě napíše..Speedy je lepší než cele forum dohromady v pawně

Link to comment
Share on other sites

DON":24vaep6t]Ale zajímavé že o Speedym a Xtremovi nic neřekneš jak tu buzeruje?..a jak v káždé svojí zprávě napíše..Speedy je lepší než cele forum dohromady v pawně

 

Pokud s tím spamuje tak se snaží prosadit názor zřejme. Upozorním ho pokud mi sem napíšete nějaký linky, kde spamuje.

Link to comment
Share on other sites

každy umí byt sprosty ale nechapu ty co si tim neco dokazujou...neříkam samozřejmě že takový nejsem ale vím co se sluší a patří nejlepší sou takoví lide co chteji treba pomoct a jeste si delaj naroky nebo dokonce nadavaji :) nj stím se musime smířit ale podle mě člověk co nadava je buď dítě nebo dokazuje jen svoji demenci tím že se na nic jinyho asi ani nezmůže

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast

Do píče vymrdaný co je tohle za dojebanej topik? Mrdka aby ti poskákala chuje ty kkt pochcaný... ale k tématu, souhlasím, je to tu samý sprosťák!

"lol"

Link to comment
Share on other sites

WestCoast že bys tady nemachroval a psal něco k tématu a dělal něco užitečnýho než se jen zesměšňoval.???...Jinak k tématu..Navrhoval bych:Že za každej wulgarismus v nějakým Topicu ...Když někdo někoho nahlásí aby se to postihovalo VAR nebo BAN =3 dny.!!

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast

Když Jsi tak chytrej tak se třeba nauč psát písmeno J do slov kam patří + to můžeš vyřídit i dalším 99ti procentům tvojí populace. PS: píše se Rap a né Rep, ty "inteligente"...

Link to comment
Share on other sites

no ty taky nejsi inteligent pořád vracíš uder nejakým pravopisem ale to jsou 2 rozdilne věci dělat ze sebe pana sprostyma slovama a nebo umět psat...ktomu repu nehrej si na RAPERA ..hovorově je to reper tak nehledej stupidní chyby....až budes mit desku nebo label tak příjd a dote doby muzes jen tupě kívat hlavou u hifivěže...schvalně dame si zavod kdo bude dřív na sceně ...není to o poučování...pravopis se učíš a slušne chovaní bys měl mit sam...//chyb jak máku píšu rychle

 

-- čtv 08. dub 2010 19:26:52 --

 

EDIT: je to tu taky o spamu takže už nespamuju

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast

OMG, to je myšlení...

Když víš že se to říká hovorně tak proč to tak i píšeš? To jinak místo notebook taky píšeš "noutbuk" bo co? Jinak s tim rapem, já si hraju na rapera bo co? Tu dělám " Ouu Yeah! Check it my fellaz"? Já se do tebe obouvám protože ty jsi začal do mě a myslíš jsi jaká nejsi jednička... A když budeš psát ty tvoje hlody pomalu tak chyby můžeš omezit, pane "moudrý" ;) No co, zase mě ňáký děcko nasralo, musim se jít zchladit Gambáčkem :d

Link to comment
Share on other sites

1.ty chyby mě nezajímaj češtinu učit nehodlám

2.nejsem jednička

3.ou jea děláš :)

4.nemachruj nebudu ani ja

5.ktomu věku ty tu svuj radši ani nemáš

 

-- čtv 08. dub 2010 19:50:12 --

 

6.máš ale podle něj soudím bud se za nej stydíš a nebo máš 71 a ubíjí tě sedilita

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast

DjHardMcNiggaKuba: Příspěvek nulové hodnoty, k ničemu jsi se nevyjádřil akorát všechno bezvýznamě okomentoval. A k tomu věku, není žádná povinnost ho tu mít. :)

Link to comment
Share on other sites

ok ted bych nejradši pouzil to sproste slovo o ktere se tu pretahujeme ...takže znova nebudu se tu stebou hadat o kravinach..podle mě nevis co meleš..když rikam ze uz nebudu psat tak napišeš ty a jakou hodnotu ma tvuj přispěvek možna stejnou jak muj bezvyznamna komentace...takze si tu piš co chces uz tě jeb*m

Link to comment
Share on other sites

WestCoaste ty si akorát myslíš že si velký HOpéR a Raper který si může dovolit všechno..ale může tě překvapit že i Poper kterej miluje Jacksona jako já ti dokáže rozbít tvoji držku ... Být tebou tak se do Kubi nenavážím ..má 2 alba a co máš ty?..Plnou držku keců..a věřím že kdyby někdo z fora dojel rozbít ti hubu..tak si akorát zavoláš maminku nebo kamarády...Tímto končím a Weste..Nehrej si na to na co nemáš ;)..

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast

kuba... píšeš že už psát nebudeš a píšeš znova, jestli tě moje kecy teda nezajímají tak na ně nareaguj, thx...

 

DON CHUJO: Zalez ty online machře a běž si poslouchat toho 40ti kilovýho pedofila zdechlýho, hů hu... :sick:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...