Jump to content

html/css [REKLAMA] www.zaroboknainternete.cekuj.net


eRo

Recommended Posts

Zdravím! Tak spravil som pre Vás web, na ktorom si môžete zarobiť pomocu klikačiek a zárobkom pre webmasterov. Tieto ktoré sú tam, Vám zaplatia toľko, koľko je tam napísané, sú to platiace weby, ŽIADNY SCAM! www.zaroboknainternete.cekuj.net je moja prvá html stránka tak pls nekritizujte ju moc :d iba trochu :d... :d BTW: NEMAŽTE REFERALA (eriksktv)

 

S pozdravom eRo

Link to comment
Share on other sites

Opět dobrý den, jako omlouvám se, ale to, že se mi načetli dva bannery na klikačky a pozadí z wikipedie se mi ani nenačetlo (nechal jsem to 4minuty načitat) a prd .. tak sorry toto není web, ale tvoje reklama abys měl referery...

 

 

Sbohem.

Link to comment
Share on other sites

jj skoro nic tam nevidno lebo tmave pozadie a cierne pismo...

 

ono by sa ti malo nacitat obrazok v pozadi...

 

Tak sorry, ale to pozadi si dejte na ftp protože z wiki se to prostě nenačte....a měl by jste se trošku naučit CSS jinak ujde to ... 6/10

 

Upraveno: 15:59

 

Tak už se mi to pozadi načetlo ae trva to moc dlouho i tak to dejte na FTP server.

Link to comment
Share on other sites

jj skoro nic tam nevidno lebo tmave pozadie a cierne pismo...

 

ono by sa ti malo nacitat obrazok v pozadi...

 

Tak sorry, ale to pozadi si dej na ftpko protože z wiki se to prostě nenačte....a měl by jste se trošku naučit CSS jinak ujde to ... 6/10

 

Upraveno: 15:59

 

Tak už se mi to pozadi načetlo ae trva to moc dlouho i tak to dej na ftpko

 

newa... ale ok ulozim si to na ftp to pozadie a k tomu CSS chcel som vytvorit nejaku stranku ktora bude pozostavat len z cisteho htmlu a obrazkov ziadny CSS :-) diki za hodnotenie

 

//EDIT: UPRAVENE TAK, ABY NAČÍTALO OBRAZOK Z FTP, TAKŽE PROBLÉMY S NAČITANÍM POZADIA UŽ MAŤ NEBUDETE.

//edit2: hodnoťte

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Zdravím! Tak spravil som pre Vás web, na ktorom si môžete zarobiť pomocu klikačiek a zárobkom pre webmasterov. Tieto ktoré sú tam, Vám zaplatia toľko, koľko je tam napísané, sú to platiace weby, ŽIADNY SCAM! http://www.zaroboknainternete.cekuj.net je moja prvá html stránka tak pls nekritizujte ju moc :d iba trochu :d... :d BTW: NEMAŽTE REFERALA (eriksktv)

 

S pozdravom eRo

 

eRo jaky nazor mas na tu stranku dnes ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...