Jump to content

máme vlastní server vlastní klan a vlastní mód, help s modem


tejpek

Recommended Posts

hledam pawnera ktery by mel cas delat a zlepsovat MOD, pawner dostane sve misto na serveru i v klanu [PLEASE] hledame jen ty kterym by nevadilo u nas zustat na stalo nebo alespon na 2 mesice

Link to comment
Share on other sites

predem te upozornim ze tady takovyhle hledani vetsinou konci neuspechem...jelikoz ten clovek bud nic neumi, nebo je v klanu kterej neopusti a nebo je linej...

Link to comment
Share on other sites

helper myslis jako ze mi pomuzes?? jestli jo tak bych rad vedel jak udelat prikaz /register a /login ,rovnou napis pod co mam co dat atd nebo mi dej skype nebo icq nebo co ja vim co pouzivas a ja ti to poslu a ty mi to tam muzes dat a diky

Link to comment
Share on other sites

helper myslis jako ze mi pomuzes?? jestli jo tak bych rad vedel jak udelat prikaz /register a /login ,rovnou napis pod co mam co dat atd nebo mi dej skype nebo icq nebo co ja vim co pouzivas a ja ti to poslu a ty mi to tam muzes dat a diky

 

skus tuty co tu su :) urco si to urobis sam :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ja jsem rad ze jsem ze naucil SetPlayerPos SendClientMessage CreateObject AddStaticVehicle a dalsi tyhle kravovinky a odtech ostatnich scriptu jsem jen neco malo pochytil

 

a dcmd taky neni tezke pochopit :) :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ja jsem rad ze jsem ze naucil SetPlayerPos SendClientMessage CreateObject AddStaticVehicle a dalsi tyhle kravovinky a odtech ostatnich scriptu jsem jen neco malo pochytil

 

a dcmd taky neni tezke pochopit :) :thumbup:

 

To se dá pochopit? Nevim kdo by si pamatoval celou definici :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...